Comfortabel buiten leven Fonds waar je van opkijkt PUUR GENIETEN IN EN OM HET HUIS NAJAAR 2013 115 Buiten leven is een trend die de laatste jaren steeds groter wordt. Maar als je dan je huiskamer gaat doortrekken naar de tuin, dan wil je natuurlijk wel elk seizoen comfortabel kunnen loungen. Met de in troductie van Luxaflex terrasoverkappin gen kan dat. De Casa terrasoverkapping van Luxaflex creëert een ideale balans tussen binnen en buiten. De stijlvolle en elegante constructie van de Luxaflex terrasoverkapping is be stand tegen alle weersomstandigheden en geschikt voor alle seizoenen. De Luxaflex Casa terrasoverkapping kan bijvoorbeeld een flinke sneeuwbelasting van*70 kg/m2 weerstaan. Dat is geen overbodige luxe nu ons klimaat steeds extremer wordt. Een vaste terrasoverkapping vergroot de woonruimte en vormt een verlengstuk van de woning. En dat kan op een mooie stijl volle manier met de Luxaflex Casa. Daar zijn bijvoorbeeld vrijwel geen schroeven zichtbaar en daardoor is deze terrasover kapping strak en stijlvol. De combinatie van gelaagd glas en aluminium zorgt bovendien voor een stevige en stijlvolle constructie. En wil je helemaal bij de tijd zijn? Het is mogelijk om LED-verlichting aan te laten brengen in de constructie, zodat je ook 's avonds.nog heerlijk 'buiten' kunt zitten. De Luxaflex Casa wordt volledig op maat ge maakt en heeft een maximale breedte van 6 meter en een maximale uitval van 4 meter. De constructie kan worden voorzien van een extra ondersteuning door het plaatsen van een extra paal, waardoor breedtes van meer dan 6 meter mogelijk worden. Ideaal dus bij bredere gevels. Voor elke stijl wo ning heeft Luxaflex een passende terras- overkapping. De Luxaflex Casa is namelijk in twee verschillende uitvoeringen lever baar: Casa Classic en Casa Modern. Een mooie houtkachel biedt meer dan warmte. Een kachel brengt licht en sfeer in je woonkamer. Ben je op zoek naar een kachel die de huiskamer in een mooi en sfeervol diffuus licht zet, dan ben je bij het merk Contura aan het goede adres. Ze behoren tot de beste van de markt. Het vuurzichtbaarheidssymbool geeft aan hoe veel van het vuur je bij het gekozen model ziet. Het nieuwst model is de Contura i6. Deze kachel kun je in twee woorden sa menvatten: stijlvol besparen. Deze kachel is namelijk stijlvol in elke omgeving en biedt zuinige warmte. De Contura i6 past perfect bij mensen met eigen ideeën en de behoefte om hun eigen kachel te ontwerpen. Voor mensen die hun eigen design willen kiezen dus. Zo kun je uit drie verschillende deuren kiezen, zodat je precies het juiste gevoel en de juiste uit straling voor jouw huis krijgt. Dat de deur zelfsluitend is, geeft je extra zekerheid. Een grote ruit laat veel van het vuur zien en het speciale Clean Burning System houdt de ruiten schoon en roetvrij. Maar de Contura i6 is niet alleen mooi, het is ook één van de zuinigste kachels op de markt. Hij levert namelijk een hoog rende ment oftewel met minder hout meer warmte. Dat de kachel efficiënt is, bewijst wel het feit dat de Contura i6 de enige Zweedse inzetkachel is met het Nordic Swankeurmerk. Als je voor een inzetkachel van Contura kiest, krijg je dus Zweeds de sign en Zweedse kwaliteit van topklasse. De Contura i6 is nu brandend te zien in de showroom van 't Zanddorp, Kleverskerk- seweg 16 in Middelburg, 0118-615942, www.zanddorp.nl De open dagen zijn op vrijdag 4 oktober van 14.00 tot 18.00 uur en zaterdag 5 oktober van 10.00 tot 16.00 uur. De showroom van Plameco Van Gilst is te vinden aan de Columbusweg 3 in Goes (industrieterrein bij de Zeelandhallen), 0113-270000, www.plameco.com n Een plafond met vochtplekken of scheuren, die lelijk geworden is of ge woonweg niet meer bij het interieur past, spreekt niemand aan. Camouflage hiervan of vervanging van het hele pla fond brengt veel ongemak met zich mee. Zo niet met Plameco plafonds. 1 Een nieuw plafond in één dag, zonder stof, rommel of overlast van hak- en j breekwerk? Dat kan met Plameco pla fonds. Een Plameco plafond beperkt de overlast namelijk tot het absolute mini mum; de montage gebeurt snel en schoon. Een Plameco plafond wordt vlak onder het huidige plafond aange bracht. Het resultaat is een isolerend, onderhoudsvriendelijk, akoestisch ver beterd, antistatisch, brandveilig en mooi plafond. Plameco plafonds zijn. geschikt voor alle ruimtes. Doordat de plafonds schimmel-, algen- en bacteriënwerend zijn, worden ze ook vaak toegepast in keukens en vochtige badkamers. Eigen lijk is alles mogelijk: zowel klassiek als modern, mat of hoogglans, met of zon der ornamenten, al dan niet voorzien van bestaande of nieuwe inbouwsp.ots of andere verlichting, netjes afgewerkt met sierlijsten. Benieuwd hoe een Plameco plafond er 1 uit ziet? In de showroom van Plameco Van Gilst in Goes zijn binnenkort open dagen. Je kunt dan op je gemak eens rondkijken en je uitgebreid laten voor- j lichten over de vele mogelijkheden van Plameco plafonds. Ook kun je je op deze manier een goede indruk vormen van het product, want in de showroom zijn diverse stijlen in de meest uiteen lopende uitvoeringen en kleuren fe I zien. Stijlvol en oa/ir De Contura-kachels staan namelijk bekend om hun goede zichtbaarheid van het vuur. De Luxaflex Casa is met behulp van andere producten uit het Luxaflex-assortiment eenvoudig en stijlvol af te sluiten. Zo kan de terrasoverkapping aan de voorzijde af gesloten worden met glazen paneeldeuren. Bij de zijkanten kun je kiezen voor een complete zijwand of voor een spie met daaronder een windvast ritsscreen Beau fort. Zo wordt er een windstil plekje gec reëerd op het terras. Ook is het mogelijk een heater aan te brengen zodat de temperatuur ook in de winter aangenaam is. "Door de toevoeging van vaste terrasover kappingen aan ons assortiment bieden we de klant nog meer keuze. Bovendien zijn de Casa Modern en Casa Classic prima te com bineren met raamdecoratie en buitenzon wering. Zo kan ook het terras helemaal naar eigen smaak worden ingericht", aldus Li- sette van Zeist van Luxaflex Nederland. "Het design en de functionaliteit van de Casa terrasoverkappingen zorgen ervoor dat ze bij iedere type woning toepasbaar zijn." Luxaflex Casa en overige Luxaflex in- en outdoorproducten zijn verkrijgbaar bij PAC Zonweringen, Marie Curieweg 15, Vlissin- gen, 0118-552010, www.paczonweringen.nl

de Faam | 2013 | | pagina 37