efncient m m u m I m PUUR GENIETEN IN EN OM HET HUIS NAJAAR 20131 5 Wonen of 1 I Siiwlooien (nerav? Wie hier komt wonen is altijd op vakan tie! Het lijkt een gewaagde uitspraak, maar in Campervelden is het realiteit. Op een waterrijke locatie, dicht bij de haven van Kamperland, het Veerse Meer en het Noordzeestrand, met weids uitzicht over de landerijen wordt nieuwbouwplan Cam pervelden gerealiseerd. Campervelden beschikt over een ruime keuze aan woningtypen en kavels. Er zijn 12 luxe appartementen en 2 royale pent- houses in verkoop met woonoppervlakten variërend van 90 m2 tot maar liefst 156 m2, voorzien van een royaal balkon of terras op het zuiden en met een eigen overdekte par keerplaats en berging of garagebox. Tevens zijn er 8 ruime eengezinswoningen met keuken, luxe badkamer, 3 slaapkamers en ruime zolder te koop. Aan zowel de Schietwilgendreéf als de Sierperendreef kan men bouwen op een eigen bouwkavel; de grootte van de kavel is zelf te bepalen. Campervelden is een bijzondere plek om te wonen, werken en recreëren. Hier kan men kiezen tussen deeltijd of permanent wonen. De Campervelden is bij uitstek ge schikt voor een tweede (t)huis. Heb je in teresse in wonen in Campervelden? Of wil je meer weten over deeltijd wonen? Kijk op de website www.campervelden.nl of neem contact op met Ruiterplaat Makelaardij, 0113-372474 of Faasse Fermont, 0113-271977. Aluminium, pvc of toch nout? 1 Ramen en deuren zijn de grootste blik vangers van je gevel. Ze dragen bij aan de uitstraling van je woning. Het is daarom belangrijk om op zoek te gaan naar een oplossing die helemaal past bij de stijl van je huis. Kies je voor hout, aluminium of pvc? Ramen en deuren moeten niet alleen func tioneel zijn, er zijn ook andere criteria waaraan ze moeten voldoen. Denk bijvoor beeld aan esthetiek. Het oog wil immers ook wat. Bovendien moeten ramen en deu ren zorgen voor verluchting, veiligheid en geluidswering. Allemaal zaken waarop je moet letten als je nieuwe deuren of kozij nen aanschaft. Vandaag de dag zijn ook pvc kozijnen elegant van uitstraling. Ze zijn ook verkrijgbaar in houtimitatie en dus ook geschikt voor oude huizen met een monu mentale uitstraling. De gelijkenis van de pvc profielen met echt hout is echt ver bluffend. En dankzij een ruime keuze zijn er allerlei 'houtsoorten' om uit te kiezen, van de alle lichtste tint tot donker eiken. Prestige kozijnen van Belisol Goes zijn wind- en waterdicht en voorzien van ver stevigingen in roestvrij staal. Verkleuring en vervorming zijn bij deze kozijnen dan ook verleden tijd. Ook aluminium deuren en kozijnen zijn een goede keuze. Ze zijn technisch van hoge kwaliteit en zijn te krij gen in alle RAL-kleuren en kleurcombina ties. Aluminium is dan ook in elke gevel toe te passen, of die nu een rustieke uit- straling heeft of design moet uitademen. Het nieuwe Elite profiel is sierlijk en ele gant, met een verfijnde-lijn en een onzicht baar waterafvoersysteem. Bovendien zijn deze profielen met een bijzondere textuur krasbestendig en bijzonder stabiel. Ramen en deuren in aluminium vervormen niet, zijn kleurvast en zijn niet gevoelig voor corrosie. En dan is er natuurlijk nog altijd het oude vertrouwde hout. Houten deuren en kozij nen worden veelal vervaardigd uit zeer duurzame meranti of afromosia. De meest uiteenlopende architectuurstijlen zijn mo gelijk, bijvoorbeeld de renaissance stijl die erg goed past in monumenten. Hout heeft een warme uitstra ling en kan in elke gewenste kleur wor den geverfd. Hout staat ook borg voor een uitstekende iso latie en bescherming tegen lawaai en warmte. Waar je ook voor gaat: pvc, alu minium of hout, ko zijnen en deuren van deze materialen zijn te koop bij Belisol aan de Nobelweg 2-24 in Goes, 0113-211811. Meer informatie is te vinden op www.belisol.nl .1" ker, sneller en efficiënter is. Bijzonder aan de nieuwe ge neratie design- lijnen PureLine en ContourLine zijn de nieuwe kleuren obsi- diaanzwart en havannabruin. Obsidiaanzwart is een glan zende diep zwarte kleur. Havannabruin is een moderne kleur, waarmee zowel in nieuwe keukens als ook bij vervanging van keukenapparatuur in een bestaande keuken fraaie kleurcombinaties moge lijk zijn. Met de nieuwe generatie inbouwappa- raten van Miele wordt de bediening van inbouwapparatuur nog eenvoudiger. Er zijn diverse bedieningsconcepten die naar eigen voorkeur gekozen kunnen worden. Een nieuw bedieningsconcept is de M Touchbediening. M Touch ver wijst naar de TFT-Touch-display met zeer hoge resolutie (thinfilm-transistor- display), zoals wij dit al kennen van smartphones en tabiets. De gebruiker doorloopt het menu door met de punt van zijn vinger hierover te vegen of te scrollen. Laat je inspireren door deze nieuwe serie. Wil je meer weten over deze serie Miele apparatuur of wil je keuken- en bad inspiratie opdoen? In de showroom van Grando Keukens Bad Middelburg komen woonwensen tot leven. Adviseurs staan klaar om wen sen te vertalen naar een persoonlijk ad vies op maat. De showroom van Grando Keukens Bad is te vinden aan de Mortiereboulevard iirMiddelburg, 0118-724905. Meer informatie: www.grando.nl. Miele presenteerde onlangs een geheel nieuwe generatie inbouwapparatuur (6000-serie). Van ovens tot stoomovens en van kofïïeautomaten, magnetrons tot afzuigkappen. Opvallend bij de nieuwe generatie in- bouwapparaten van Miele is het inno vatieve design, de zeer eenvoudige bediening en eén reeks van bijzondere technische eigenschappen, waardoor de keukenapparatuur nu nog gemakkelij-

de Faam | 2013 | | pagina 27