De Looff Direct met zekerheid uw huis verkopen zonder bijkomende kósten? IN DE AFGELOPEN 4 WEKEN SUCCESVOL VERKOCHT NIEUW NIEUW r Direct uw huis verkopen? www.delooffkooptmijnhuis.nl Middelburg Oudelande Terneuzen Vlissingen Vlissingen Yerseke Vlissingen Coiijnsplaat Middelburg - De Looff Makelaardij komt geheel vrijblijvend bij u langs om de woning te inspecteren. - Direct, of op korte termijn, brengen wij een goed bod uit op uw woning. - Als er overeenstemming komt over de prijs, wordt er geheel in overleg een opleveringsdatum afgesproken. - Er wordt een koopcontract opgesteld via de notaris. - Snelle en correcte afwikkeling via de notaris. Uw voordeel: U ontvangt een hoge nettoprijs! Direct en 100% verkoopzekerheid! Géén bijkomende kosten! Meteen hét beste bod op uw huis! Géén geloop meer van (louter) nieuwsgierigen! Snelle betaling en vlotte afwikkeling mogelijk! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! MAKELAARDIJ O.G Crijnssenstraat 28 Churchilllaan 4 Spinhuisweg 129 Hellenburgstraat Stuvesande 86 Bosjeslaan 7 President Rooseveltlaan 216 Ten Houtenstraat 42 Adriaen Brouwerlaan 14 Hammarskjoldstede 48 Vraagprijs: 184.500,- k.k Beatrixstraat 2 Vraagprijs: 82.500,- k.k, Zwanenhof 16 Vraagprijs: 295.000,- k.k Vraagprijs: 127.500,- k.k, De Looff Makelaardij o.g. Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg Tel.: 0118 - 62 88 34 0118 - 61 43 63 Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! www.delooffmakplaardij.nl Ruime 2Al-kapwoning met uitgebouwde bijkeuken en garage op een leuke locatie niet ver van het centrum. Een zonnige niet al te grote tuin, beschut en onderhoudsvrij. In de kindvriendelijke wijk "De Goese Polder" gelegen ruime, goed onderhouden tussenwoning met 5 slaap kamers, een voortuin en achtertuin, berging en vrije achterom. Bouwjaar 1978. Nabij winkels, scholen en uitvalswegen gelegen prima onderhouden tussenwoning met fraai bestrate achtertuin met schuur en vrije achterom. -Deze leuke halfvrijstaande woning met vrijstaande schuur op 463 m2 eigen grond, aan de rand van het dorp, is zeer geschikt voor starters. Een keurig verbouwd appartement met nieuwe keuken, royale tweepersoons slaapkamer en woonkamer met loggia. Op loopafstand het centrum van Terneuzen met een leuk win kelcentrum, uitstekende restaurants en een groot theater. Ruim appartement met drie slaapkamers en grote, nette afgesloten keuken. De woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en heeft een warme uitstraling. De drie slaapkamers zijn vrij ruim. Prima onderhouden 3-kamerappartement van ca. 90 m2 gelegen op de le etage met balkon op het zonnige zuiden. Het appartement grenst aan de nieuwe wijk "Spaans Kwartier". In een leuke straat gelegen, netjes onderhouden hoek woning met aangebouwde serre op 133 m2 eigen grond. Prima onderhouden eengezinswoning met aangebouwde bijkeuken, vrijstaande berging en tuin met vrije achter om. In de kindvriendelijke wijk "De Goese Polder" gelegen degelijk gebouwde 2/1-kapwoning met inpandig bereik bare garage en tuin. Voor een aantrekkelijke prijs bieden wij u een tussen woning aan met verrassend veel ruimte. De woning is in 1928 gebouwd en is gelegen in het 'vissersdorp' Coiijns plaat. In de moderne wijk 'Veersche Poorf gelegen ruime een gezinswoning met carport en 3 zeer ruime slaapkamers op 179 m! eigen grond. Deze onder architectuur gebouwde woning is in 2004 gebouwd en verkeert in prima staat van onderhoud. Het winkelcentrum bevindt zich op loopafstand.

de Faam | 2013 | | pagina 20