m Verhuur Groote A/larkt is gestart ONROEREND GO Een selectie van onze projecten in Midden-Zeeland[^0pJgRZQNpER Studio4i óók voor minder validen Mort/ere, Middelburg www.mortiere.nl Type i Tulp Prijs vanaf 189.900,- v.o.n. i |c T- Middengebied op de schop VLISSINGEN - De herstructu rering van het Middenge bied 3de fase gaat gestaag verder. Deze week start de sloop aan de zuidkant van de President Rooseveltlaan (652-742). D^ar maken 46 woningen en twee bedrijfs ruimtes plaats voor nieuwe eengezinswoningen. Door de sloop van dit complex krijgt de President Roose veltlaan nu en straks een totaal ander aanzicht. Al eerder gingen de woningen aan de Breitner- en Tooro- plaan tegen de grond. In ok tober start de uitverhuizing van de blokken, dit betreft de President Rooseveltlaan 50-96. Daarna volgt de uit verhuizing van een aantal woonblokken in de Jan van de Capellelaan en Hercules Segherslaan (zie overzichts foto). Dit staat voor volgend jaar op de planning. In totaal sloopt L'escaut woonservice 168 woningen in deze herstructureringsfa se. Daar zetten zij 42 sociale huurwoningen voor terug. De wijk krijgt hierdoor een groener karakter. Samen met de Gemeente Vlissin- gen investeren zij veel om de kwaliteit van het Mid dengebied te verbeteren. De 16 stadswoningen aan de Beatrixlaan zijn de eerste nieuwbouwwoningen die onder het project herstruc- turering Middengebied in juni werden opgeleverd. De volgende woningen zijn ook eengezinswoningen. Woningen rond Villa Der Boede VLISSINGEN - Sinds enkele weken is de verhuur van de 69 woningen in het nieuw bouwproject 'Groote Markt' begonnen. Het project wordt naar verwachting eind 2013 opgeleverd. L'escaut start de verhuur echter nu al op, zodat huurders nog invloed kunnen uitoefenen op het afwerkingsniveau van de keuken. Aan de Samari taanstraat komen 28 sociale huurappartementen in een prachtig complex met een sfeervol groen hofje. Op de hoek van de Grote Markt/ Breewaterstraat herrijzen 41 karakteristieke sociale huurwoningen, met een on dergrondse parkeergarage waar 32 parkeerplaatsen te huur zijn. In dit complex zijn ook 3 luxe huurwonin gen beschikbaar. opent vrijdag 27 september de groepswoningen aan de Ter Poorteweg in Kou- dekerke. Aan de rand van het prachtige gebied rond villa Der Boede staan nu zes groepswoningen voor cliënten met Korsakov of Niet-Aangeboren Hersenlet sel (NAH) en een activitei tencentrum. Een bijzondere gast zal de sleutel geven aan een cliënt en wethou der Maas om de deuren te openen. De uitstraling van de zes woningen en het ac tiviteitencentrum is modern en sfeervol. De woningen samen vormen een gezellige straat waar de cliënten pret tig wonen. Zorg is aanwezig, maar cliënten helpen, waar mogelijk, mee met het huis houden. Iedere cliënt heeft een eigen slaapkamer met badkamer. VLISSINGEN - In het project Studio41, een nieuw wo ningcomplex met zelfstan dige wooneenheden voor kleinere gezinnen of alleen staanden worden ook twee appartementen gerealiseerd voor mindervaliden. De ap partementen komen aan de Dr. Gallandatstraat 1 in Vlissingen. Zo wordt een aanbod gecreëerd voor een brede markt. Er zijn genoeg mindervaliden die graag op zichzelf wonen. In zelf standig aanbod op de huur markt is er echter maar een klein aanbod. Vandaar, dat er gekozen is in het project om ook hier in te voorzien. De MIVA-appartementen hebben een oppervlakte van ongeveer 40 m2, eigen aan gepaste keuken, badkamer en slaapruimte. Er is een appartement op de begane grond en een appartement op de verdieping (met lift). Het project bevindt zich vol in de afbouwfase en zal opgeleverd worden naar verwachting zo tegen 1 de cember. Op dit moment is al 80 procent door Aerssens Partners makelaars en taxateurs via voorverhuur verhuurd. Op 5 oktober zijn een aantal appartementen/ studio's vrij te bezoeken van 11.00-13.00 uur. Huizenprijzen dalen minder hard REGIO - De prijzen van koop woningen zijn in augustus 4,4 procent gedaald verge leken met dezelfde maand vorig jaar. Dat blijkt uit cij fers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en het Kadaster. Eerder werd bekend dat het aantal ver kochte woningen vorige maand met 19 procent is ge stegen tot 9977. Het feest is op zaterdag 28 september. Op di# dag kun nen geïnteresseerden tus sen 10.00 en 15.00 uur een kijkje nemen bij het nieuwe straatje. Er is veel te zien en te beleven. Zo staat de feest tent bol van goed gevulde kramen. Denk aan brocante, planten, sieraden, gezond- heidscheck, kantklossen, muziek van Harmonie Voorwaarts, foto's en schil derijen. Tevens zijn er kun stenaars ter plaatse aan het werk en kunnen kinderen zich laten schminken. Woonruimte van circa 435 m3 Karakteristieke architectuur Ruime tuingerichte woonkamer Ruime open keuken luxe badkamer 2 of 3 slaapkamers (optioneel 3 of 4) Open zolder bereikbaar via vaste trap T: 0113 - 250 555 ■■m Type Margriet Prijs vanaf 253.900,- v.o.n. Twee-onder-een-kapwoning Karakteristieke architectuur Ruime L-vormige woonkamer Ruime tuingerichte open keuken 3 of 4 (optioneel) slaapkamers 1 Open zolder bereikbaar via vaste trap Type Korenbloem Prijs vanaf 179.900,- v.o.n. Vijf-onder-een-kapwoning Woonruimte van circa 400 m3 Karakteristieke architectuur Tuingerichte woonkamer met open keuken 2 of 3 (optioneel) slaapkamers Open zolder bereikbaar via vaste trap Vrije kavels Prijs vanaf 214.000,- v.o.n. Op een vrije kavel in Mortiere heeft u alle ruimte en vrijheid om naar eigen inzicht uw droomwoning te realiseren. Kavels met een oppervlakte vanaf 787 m2 tot maar liefst 850 m2 ningen Kleine Kerkstraat Herenhuizen Wagenaarstraat I Herenhuis Peperdijk Prijs vanaf 499.000,- v.o.n. Royale woonruimte, verdeeld over 5 verdiepingen Inhoud van maar liefst 990 m3 Voorzien van eigen lift installatie 2 parkeerplaatsen en berging in ondergrondse parkeerkelder Zonnige achtertuin op het zuiden Direct gelegen aan het houtdok in het centrum Stadswoningen Herenhuizen Prijs vanaf 229.900,- v.o.n. *oyale moderne won'ngen met diepe achtertuin Voorzien van garage en eigen parkeerplaats Veel leefruimte en 4 royale slaapkamers werkruimte Comfort en luxe voor een betaalbare prijs Terneuzen Tel: 0115 - 618 360 Voor meer projecten van ons kijk op www.amzeeland.nl AM Zeeland BV Axelsestraat 2a Postbus 396 4530 AJ btwitter.com/ amzeeland De Faam woensdag 25 september 2013 47 3 www.de-faam.nl ■■Étf dij ae urooie n/iarxt zijn zowel koopwoningen als huurwoningen beschikbaar. Foto PR KOUDEKERKE - SVRZ O www.aenpmakelaars.nl Open dag

de Faam | 2013 | | pagina 47