zaterdag de Samba Ijskoorts heeft de van Ritthem nu al inwoners te pakken Hardglazen deuren Douchecabines Monumentenglas HR" dubbelglas pn '°ok met jaloezie er tussen Vakkundige montage Vogel Verhuizingen Wij hebben ook de lichtste kettingzaag ter wereld [Vk kg) in ons assortiment De Faam woensdag 25 september 2013 3 nten in de regio, van de Kustmarathon tot Colours by the Sea neme tel; 0118-613381 Walcherseweg 258 Middelburg Zorg(t) voor uw tuin Tuinaanleg Onderhoud Professionele verzorging van uw tuin, van tuinaanleg tot - (groot)onderhoud. Heer weten over ons vak of op zoek naar inspiratie? www.desmittuinaanleg.nl uw fall-serive partner Glashandel MELIESTE Livingstoneweg 20, Goes Tel 0113 - 22 78 54 Showroom ma. t/m vrij. van 8.00 tot 17.30 uur www.meliesteglas.nl BINNENZONWERING - HORREN een keer meegegaan naar de repetities en ik was meteen enthousiast." Op dit mo ment bestaat Entusiasta in volledige bezetting uit meer dan 45 personen. De groep is opgesplitst in 3 afdelin gen: Primeira in Maastricht, Segunda in Middelburg en Terceira in Utrecht. Rob Townsed, dirigent van Se gunda, vertelt op de website: "Mijn verhuizing naar Mid delburg betekende dat mijn samba-activiteiten minder werden. In gesprek mijn broer Jerry, dirigent van Pri meira, ontstond het idee om gewoon in Middelburg een tweede afdeling te begin nen." Sindsdien spelen ze op evenementen als Colours by the Sea, de Kustmara thon en Ride for the Roses. Voor meer informatie over Entusiasta en haar activitei ten: www.entusiasta.nl. fnonowL mouERs PSÊ TIJDELIJK GRATIS MONTAGE! Arnemuiden T: 0118-603170 T: (06) 53755117 www.tiemozon.nl Ruggedragen bladblazer, max. luchtverplaat sing maar liefst 17,2 m3min. En dat met een luchtsnelheid van 300 km/uur. Ook handgedragen en rijdend. Blaas en zuig. A.D. van Gilst Hoewel de zomer nog maar net is afgelopen, is in Ritthem de ijskoorts al losgebarsten. De voorbereidingen zijn in volle gang om een heuse ijsbaan aan te leggen. Het initiatief komt van sportvereniging KV-Atlas. RITTHEM - Meivin Dijke, be stuurslid van Atlas, licht de om te kunnen schaatsen. "Deze methode wordt bij meerdere ijsbanen suc cesvol toegepast. Het is nu zaak om het geld bij elkaar te krijgen zodat het plan uit gevoerd kan worden." Hier wordt inmiddels hard aan gewerkt, 74 particulieren hebben zich al ingeschre ven en ook diverse bedrij ven dragen hun steentje bij. Belangstellenden kunnen nu al (met korting!) kaartjes kopen voor de ijsbaan. Info: www.ritthemonice.nl plannen toe: "Het idee voor een ijsbaan leeft al langer, het licht en de ruimte heb ben wel al. Nu alleen het ijs nog." Het plan is om één van de sportvelden zo'n 60 cen timeter af te graven. De be staande drainage wordt ver wijderd en er wordt een zeil over de gehele oppervlakte gespannen. De nieuw aan te leggen drainage zorgt ervoor dat in het najaar regenwater kan worden opgevangen. Zo.- dra het gaat vriezen, is een minimale ijslaag voldoende 200,- ggBgf per behandeling* bij inlevering van deze bon, actie geldig t/m 15-12-2013 Het is komend weekend feest bij Sambagroep Entusiasta. In het centrum van Middelburg zijn zaterdag tussen 12.00 en 18.00 uur diverse optredens. Uw dealer Nieuwe Rijksweg 2A 4472 AB 's-Heer Hendrikskinderen (bij Goes) Telefoon 0113-215351 223531 Ook op zaterdag geopend, www.vangilstbv.nl Het is nu misschien nog niet voor te stellen, maar over een een prachtige ijsbaan. Toegangskaartjes zijn nu al te koop. door Marino Meijers paar maanden ligt hier waarschijnlijk Foto: P.R.

de Faam | 2013 | | pagina 3