Zorgstroom, dichtbij mensen Zorg op Afstand: meer nachtrust, minder kosten Geen tijd voor het huishouden Zorgstroom X-tra nieuws Zorgstroom in uw wijk reeuws Of wordt het wat te veel voor u? info@zeeuwsschoon.nl www.zeeuws-schoon.nl V Heerlijk zitten en gemakkelijk weer opstaan dankzij uw Riposo sta-op-stoel! Zorgstroom Het beleid van de Nederlandse overheid is er op gericht om mensen meer zelf te laten doen of hun familie of buren in te schakelen. In elk geval wordt de vergoeding voor huishoudelijke hulp sterk beperkt en nog maar voor een kleine groep beschikbaar gesteld. Zorgstroom heeft daarom het initiatief genomen om te bemiddelen bij het vinden van een huishoudelijke hulp. Voor deze dienstverlening hoeft men niet ziek of oud te zijn. ledereen kan gebruik maken van 'Zeeuws Schoon'. Meer nachtrust voor de klant, geen reistijd voor de medewerker en minder kosten. Voordelen van het werken met Zorg op afstand. Tijdens een proefperiode van een half jaar staan klanten van Zorgstroom via camera's in verbinding met de zorgverleners. Ze krijgen twee 'inkijk'-momenten per nacht ter vervanging van een fysiek controiemoment. Hoe kunt u langer zelfstandig thuis blijven wonen? U kunt binnenlopen tijdens een van onze spreekuren: Kom naar de Zitadviesdag in Thuiszorgcentrum Zeeland Donderdag 7 november Kies uit: facebook.com/Zorgstroom iwitter.com/Zorgstroomopi Met Tafel Thuis bent u altijd verzekerd van een gezonde, complete en vooral smakelijke maaltijd. Bel (0118) 63 20 30 of kijk op www.tafel-thuis.nl Tafel Thuis Het vinden van een huishoudelijke hulp is vaak niet eenvoudig. Zeeuws Schoon treedt graag als bemiddelaar op. Via Zeeuws Schoon vindt u gemakkelijker een huishoudelijke hulp die aan uw wensen voldoet. Daarnaast zorgen ze er voor dat er bij ziekte of in de vakantie van de hulp desgewenst ëen andere hulp komt. Bent u op zoek naar een huishoudelijke hulp en wilt u weten wat uw mogelijkhe den zijn of wilt u graag als huishoudelijke hulp aan de slag, dan kunt u contact opnemen met Djamida Rahman, consulent Zeeuws Schoon, tel: 0118 - 684239 j De beelden van de camera's bij de klant worden op kantoor door de medewer ker van de nachtzorg bekeken. Zo kan 's nachts vanaf afstand gecontroleerd worden of de klant nog veilig in bed ligt. Wanneer er iets aan de hand is gaat de nachtzorgmedewerker even langs. In Serooskerke is een demonstratieruimte ingericht, waar medewerkers, klanten en familie kunnen ervaren wat het betekent om te kijken en om bekeken te worden. Op dit moment wordt de proef uitgevoerd met een beperkt aantal klanten. Als de proef slaagt zal Zorg op Afstand aan het eind van het jaarverder uitgebreid worden. In de afgelopen maanden hebben we weer een aantal nieuwe aanbieders in ons pakket mogen verwelkomen. Meer informatie over onderstaande én andere aanbieders vindt u op www.zorgstroom.nl/voordeelpas. Heeft u nog geen X-tra pas? Meld u aan via aanmeldingenX-tra@zorgstroom.nl of via telefoonnummer 0118-684000. Energiepraktijk Het Klopt Rianne de Witte-Bezemer is gediplomeerd masseuse en heeft diverse opleidin gen gevolgd voor massage. Ze is docente babymassa ge, zwangerschapsmassage en peuteryoga en is aangesloten bij RDGB (Register Gecer tificeerde Docenten Babymassage). Uw voordeel met de X-tra pas: 5,- korting op een cursus of individuele workshop babymassage; 5,- korting op een individuele workshop zwangerschapsmassage; 10% korting op elke ie massage naar keuze. T: 06-15110800 W: www.het-klopt.nl Ervaringsgerichte Therapie Zeeland Corrie Kooke van Ervaringsgerichte Thera pie Zeeland heeft zich gespecialiseerd in traumagerelateerde problematiek. Heftige ervaringen die een grote impact hebben gehad op lichaam en geest en blijvende klachten kunnen geven. Zij is verbonden met SPOT, een netwerk van therapeuten aangesloten bij beroeps vereniging NVGH, die zich inzetten voor psychologische zorg voor kankerpatiënten en naasten. Gedeeltelijke vergoeding van de zorgverzekeraars behoort tot de mogelijk heden. Uw voordeel met de X-tra pas: 5 korting, zowel op individuele therapie als bij deelname aan een groep. Oostkerkplein 22, Middelburg T: 06-12882173 W: www.ervaringsgerichtetherapiezeeland.nl Pjöülawjs. Tkssauo^ Madame Tussauds U kunt bij Madame Tussauds Amsterdam diverse beroemheden van dichtbij bekijken en zelfs met hen op de foto. U mag zelfs alle beelden aanraken. Uw voordeel met de X-tra pas: 15% korting op de entree (Voor deze aanbieding kunt u een kortings bon downloaden op onze website, in te leveren bij de kassa. De korting geldt voor maximaal 4 personen en geldt niet voor fa milietickets of tickets die online gekocht zijn). Loop gerust even binnen voor advies van de wijkverpleegkundige. Wij geven u graag advies over Huishoudelijke hulp, Persoonlijke verzorging, Verpleging, Hulpmiddelen, Mantelzorgondersteuning, Maaltijden aan huis, Dagverzorging, Zorg op afroep en Palliatieve en hospice zorg. Arnemuiden, Beaufort, de iedi. van de maand, 11:00-12:00 uur Oost-SouburgC. van Perestraat 8de ie vrijdag van de maand, 11:30-12:30 uur Serooskerke, Noordweg 133, de ie en 3e maandag van de maand, 10.00-11.00 uur Middelburg, Gerbrandylaan 22, de 1e dinsdag van de maand, 14.00-16.00 uur Vlissingen, Leliënlaan 1, elke donderdag, 10.30 -12.00 uur Geheel voor u op maat gemaakt Ergonomisch goed voor uw rug Wetenschappelijk onderbouwd Nederlands kwaliteitsproduct 10 jaar Garantie Waarborg Verkrijgbaar in diverse uitvoeringen, materialen en kleuren Nu superscherp geprijsd MINIMAAL 500,- KORTING! Bijvoorbeeld instapmodel: Van 1995.- voor 1495.- Tijdens deze dag ontvangt u: Een unieke lezing over gezond zitten Gratis zitadvies van een deskundig zitexpert Exclusief: een aanvullend pakket bij aanschaf van een Riposo sta-op-stoel - Extra weinesspakket: gratis stoelver- warming - Extra luxe pakket: gratis draaiplateau Meld u aan voor de Zitadviesdag via telefoonnummer 0118 - 410401 kies optie 3 Thuiszorgcentrum Zeeland Badhuisstraat 104, 4381 LV Vlissingen.

de Faam | 2013 | | pagina 14