Schinkel de Weerd Makelaardi Een selectie van onze projecten in Midden-Zeeland www.schinkeldeweerd.nl mam OOST SOUBURG Berkenstraat 138 Vraagprijs 120.000,- k.k. Vraagprijs 125.000,- k.k. SRI OOST SOUBURG Pieter louwersestraat 7 Vraagprijs 149.500,- k.k. VOOR MEER INFORMATIE OF EEN VIRTUELE TOUR www.schinkeldeweerd.nl Prijs n.o.t.k. OOST SOUBURG Dijkstraat 41 Vraagprijs 95.000,- k.k. Vraagprijs 100.000,- k.k. V LISSINGEN Rochussenstraat 1 NIEUW Vraagprijs 149.500,- k.k. Mortiere, Middelburg www.mortiere.nl L55a Type I Tulp www.de-faam.nl BMBK1 De Faam woensdag 11 september 2013 35 Kanaalstraat 41, Oost Souburg Midden in het centrum gelegen, karakteristieke, uitgebouwde tussenwoning met diepe tuin op een totaal perceel van 242 m2. In de uitbouw is er een ruime woonkeuken gerealiseerd met aansluitend een bijkeuken en vernieuwde badkamer. Ver der treft u drie slaapkamers. De woonkamer is sfeervol en grenst aan de straatzijde. Aan achterzijde perceel een ruime stenen berging met kapconstructie gebouwd in spouw. Het geheel is voorzien van dubbel glas en nagenoeg alle kozijnen I zijn van kunststof. Een verrassende woning nabij alle voorzie- I ningen! Op de 8" verdieping een fijn appartement volledig in de kunst stof kozijnen met 2 slaapkamers, nette keuken, bijkeuken en een luxe badkamer met bad, douche en 2 wastafels. Vanaf het zonnige balkon heeft u zicht over het groene landschap en op het scheepsverkeer van de Westerschelde. Het apparte ment is voorzien van een lift en een inpandige berging. Indien gewenst is er een losse garage bij te kopen. Ook volop par keerruimte aanwezig. Zeer goed verzorgd woonhuis met een inpandige, ruime garage welke eventueel ook als bedrijfsmatig gebruikt kan worden. De wo ning is compleet gerenoveerd en direct instapklaar. De woonkamer op de 1" verd. heeft een mooie parketvloer en een open, vernieuwde keuken. Verder 2 slaapkamers, een moderne badkamer en op de beg. grond een grote garage met achtergelegen ruimtes voor o.a. wasmachine. De ligging, midden in het centrum, nabij alle winkels en boulevard maakt dit object zeker geschikt voor een woon/werk functie maar bij alleen woonfunctie is een garage ook erg handig in de binnenstad. Een klein terras, op de 2« verd. maakt het compleet Op een rustige, kindvriendelijke locatie gelegen, goed onder houden tussenwoning met drie slaapkamers, berging en vrije achterom. De woning is in de laatste jaren op diverse punten vernieuwd en voorzien van een nieuwe keuken, vernieuwd dak met isolatie, betonnen begane grond vloer met isolatie, kunststof kozijnen op verdieping en geheel voorzien van mooie laminaatvloeren. De diepe tuin is goed op de zon gelegen en heeft een vrije achterom. Deze woning is instap klaar en zeer geschikt voor starters. Telefoon 0118-460300 NVM Gelegen in een karakteristieke straat een hoekwoning met berging en diepe tuin op het Zuiden (186 m2). Het plaatsen van een garage behoort eventueel tot de mogelijkheden. De wo ning heeft twee grote slaapkamers en verder eenvoudige voor zieningen (3e slaapkamer is mogelijk). Modernisering is noodzakelijk en dit object is dan ook geschikt voor iemand die handig is en van deze woning een thuis kan maken. Pluspunt is de mooie ligging! Midden in de hoofdstraat, omgeven door winkels een kleinere, halfvrijstaande woning op een groot perceel van 319 m2 grond met vrije poort. De woning is sober van uitvoering maar heeft ruim voldoende mogelijkheden gezien de ligging en het grote perceel Ook zeer geschikt voor ouderen die alle voorzienin gen op de begane grond wensen met de winkels op loopaf stand. De woning heeft een grote open zolder met slaapkamer aan voorzijde Op de beg. grond treft u de woonkamer aan voorzijde, 2" slaapkamer, sobere keuken, bijkeuken en douche. Een karakteristieke, wat kleinere tussenwoning met drie slaap kamers en een badkamer op de verdieping. Op de begane grond is er een voor- en achterkamer en een eenvoudige, af gesloten keuken. De woning wordt verwarmd via lokale gas- kachels maar is wel grotendeels voorzien van kunststof ramen en dubbele beglazing. De tuin biedt veel privacy en is op het Zuidwesten gelegen Het geheel is netjes maar wel eenvoudig en gedateerd. Voor de liefhebbers is er eventueel een volkstuin gedeelte bij te kopen/huren. De woning is gelegen nabij alle uitvalswegen en op korte afstand van het centrum. I Aan de rand van het centrum gelegen, goed verzorgde hoe- I kwoning met vergrote woonkamer, nette keuken en badka- I mer, drie slaapkamers en vaste trap naar vierde zolderkamer. Door de vele raampartijen is dit een bijzon-der licht en sfeer- I vol huis. De woning is CV verwarmd maar heeft een mooie I houtkachel als bijverwarming. Een leuk stadstuintje welke I door de hoekligging goed op de zon is gelegen maakt het ge- I heel compleet. Kanaalstraat 41, Oost-Souburg telefoon 0118-460300 NVM pfSTldingfmansi: r7T ITaI makelaars T: 0118 - 650 57S Prijs vanaf 189.900,-v.o.n. •Woonruimte van circa 435 m3 Karakteristieke architectuur Ruime tuingerichte woonkamer Goed bemeten open keuken 2 of 3 slaapkamers standaard (optioneel 3e of 4e slaapkamer), luxe badkamer Open zolder bereikbaar via vaste trap Type Margriet Prijs vanaf 253.900,- v.o.n. Twee-onder-een-kapwoning Karakteristieke architectuur Ruime L-vormige woonkamer Ruime tuingerichte open keuken 3 of 4 (optioneel) slaapkamers Open zolder bereikbaar via vaste trap Type Waterlelie Prijs vanaf 303.900,- v.o.n. Woonruimte van circa 465 m3 Karakteristieke architectuur Grote slaapkamer op begane grond Royale woonkamer en woonkeuken I of 2 kamers op de verdieping •Vrije achterom en tuin aan het water Berging met veranda aan het water Vrije kavels Prijs vanaf 214.000,- v.o.n. Op een vrije kavel in Mortiere heeft u alle ruimte en vrijheid om naar eigen inzicht uw droomwoning te realiseren. Kavels met een oppervlakte vanaf 787 m2 tot maar liefst 850 m2 Herenhuis Houtkade Prijs vanaf 599.000,- v.o.n. Royale woonruimte, verdeeld over drie verdiepingen •Voorzien van een lift installatie 2 parkeerplaatsen en berging in ondergrondse parkeerkelder Veel ruimte voor persoonlijke woonwensen en indelingsvarianten Hoogwaardige architectuur Rust en ruimte in een maritiem gebied tus sen stadshart, de boulevard en het strand Zonnige achtertuin op het zuiden Modern wooncomfort met energiezuinige installaties en optimale isolatie Ruime inpandige berging wasruimte 12 nieuwe stadswoningen met tuin en garage In navolging van de succesvolle verkoop van de stadswoningen in Blok B van het plan Bestevaer hebben we binnenkort 12 nieuwe betaalbare stadswoningen. Alle woningen worden met tuin, eigen vrije achterom en een garage met I opstelplaats aangeboden voor vanaf prjjs van 229.900,-. Voor meer projecten van ons kijk op www.amzeeland.nl AM Zeeland BV Axelsestraat 2a Postbus 396 4530 AJ Terneuzen Tel: 0115 - 618 360

de Faam | 2013 | | pagina 35