Toorenvliedt jeu de boules toernooi Instapwoningen, Oost-Souburg SPORT deze wee Voetballen Stadhouderscup Middelburg Toertocht B4K www.hofkromweqe.nl Prijzen vanaf 79.000,- k.k Badminton VSV Marathon start VLISSINGEN - Na een stop van een jaar is badmintonver eniging VSV Marathon vori ge week weer begonnen met de jeugdtrainingen. De ver eniging is nog op zoek naar sportieve jongeren tussen de 9 en 12 jaar. Tijdens de trainingen van VSV Mara thon worden allerlei snelle en technische bewegingen aangeleerd. De eerste vier lessen mag gratis meege speeld worden. Naast jeugd leden is VSV Marathon ook op zoek naar senioren (van af 16 jaar). Er is ook een 55+ groep, die overdag speelt. Beregening sportvelden MIDDELBURG - Al enige tijd is bekend dat de sportvelden in de gemeente Middelburg vanwege de droogte niet be speelbaar zijn. Nu komend weekend de competitie weer van start gaat, en de droogte voortduurt heeft de gemeente opnieuw een afweging gemaakt. Helaas blijkt'dat beregening in onze regio lastig is, vanwege het hoge zoutgehalte in het op pervlaktewater. We zijn dan ook tot de conclusie geko men dat beregening daarom echt geen optie is. En kraan water is eveneens geen optie omdat de straal te minimaal is. Water met tankwagens aanvoeren is tot slot een op tie die vanwege de kosten afvalt. MIDDELBURG - In Park Toor envliedt was zondag 8 sep tember een bijzonder jeu de boules toernooi. Het was een promotietoernooi waar aan 32 teams, wedstrijd- spelers en recreatiespelers, meededen. De renovatie van het park nog niet was voltooid, de paden waarop werd gespeeld zaten vol kuilen en grove stenen. Voor de recreanten was dat 'een enorme handicap maar ook de ervaren wedstrijd- spelers hadden problemen. De einduitslag: In poule A wonnen Piet en Eddie Hol- lestelle van Le Bastion uit Goes (3 30) Mario de Fi- lippis sr. en Nico Claessen werden tweede. En in poule B wonnen Piet Robijn en Chris Lokerse (CJB - 3+32). Johan Dingemanse en Jaap Mesu werden tweede. MIDDELBURG Lekker een potje voetballen met en te gen leeftijdsgenoten? Dat kan! Niet meer ieder week end op het veld staan, maar toch blijven voetballen? Lekker doen dankzij de speciale 7 tegen 7 -toernooi- reeks voor 35+ en 45+ 'ers! Op vrijdag 20 september spelen ze het volgende toer nooi om de Stadhouderscup Middelburg. Tijdens de najaar-reeks in het kader van NASB is deze keer FC DAUWENDAELE gastheer- vereniging. Tot en met 2014 wil de gemeente Middelburg hierdoor het 7x7 voetbal voor 35+ en 45+ promoten. Iedere maand een gezellig toernooi .voor leeftijdsgenoten en iedere keer op locatie bij een an dere (Middelburgse)voetbal vereniging. Schrijf je nu- voor KNVB leden en niet leden- gra tis in via één mailtje naar e.overbeeke@sportbeleid- zeeland.nl U mag woon achtig zijn in Middelburg, maar ook inschrijvingen vanuit andere regio's zijn welkom. U kunt per team inschrijven, maar ook indi viduele inschrijvingen kun nen gehonoreerd worden totdat de inschrijvingen vol zijn. Inschrijven kan tot woens dag 18 september. VLISSINGEN - De Kiwanis Club Vlissingen houdt op 22 september, in samenwerking met de Stichting Zeeuwse Wielerevenementen een fietstoertocht van 40 of 100 kilometer. De opbrengst gaat naar de Stichting Hoogvlie gers, die gehandicapte en ernstig fcieke kinderen een onvergetelijk avontuur laat beleven door ze te laten vlie gen. Meedoen kost 10 euro. Inschrijven via: www.kiwa- nis.nl/vlissingen. SPORT KORT Turnschool zoekt jong talent VLISSINGEN - Voor meis jes uit heel Zeeland die graag op hoog niveau wil len (leren) turnen houdt Turnschool Zeeland uit Vlissingen op zaterdag 21 september een instaptest. Deze is van 10.00 tot 11.30 uur in de turnzaal aan de Dreesstraat 2 in Vlissingen en is bedoeld voor meisjes die geboren zijn in 2006 of 2007. De startersgroep traint op dinsdag van 16.00 tot 18.30 uur. Belangstel lenden kunnen tijdens de test op 21 september direct meeturnen. Aan melden via: 06-51372470 Lijv stadsbewegen MIDDELBURG - LlJV-be- weegcoach Peter van Lit lanceert Het Stadse LIJV. Vanaf 16 september start hij met 'Stads' bewegen, een nieuwe avondstads training in een monu mentaal decor. Een stevig uur bewegen in de frisse lucht. Dribbelen over het bolwerk, stevig stap pen op het Abdijplein, rek- en strekoefeningen op een bankje in één van de winkelstraten in het centrum. Ook geeft hij tips over leefstijl, bewe gen, gezonde voeding en dagelijkse voldoening. Aanmelden: 06-28714288. Zeer lage netto maandlast 298,-* makelaar Meer informatie: Schinkel de Weerd makelaardij: 0118 460300 M2 Makelaars: 0118 442200 thuis op Walcheren Ben je op zoek naar je eerste koopwoning? Kijk dan eens naar deze zeer aantrekkelijk geprijsde Instapwoningen! Dé kans om tegen hele lage woonlasten in te stappen op de koopwoningenmarkt. De woningen zijn wel wat eenvoudig van afwerking (keuken en sanitair), maar dat kun je op termijn eventueel helemaal naar je eigen wens aanpassen. Het belangrijkste is dat het woningen zijn met drie slaapkamers, een mooie woonkamer en een behoorlijk diepe en zonnige achtertuin met vrije achterom. Maak eens een vrijblijvende afspraak om de woningen van binnen te bekijken. Een betere prijs/kwaliteitverhouding vind je nergens! Adres Prijs Kromwegesingel 21 84.000,- k.k. Kromwegesingel 23 82.500,- k.k. Kromwegesingel 25 82.500,- k.k. Kromwegesingel 27 VERKOCHT Kromwegesingel 29 79.000,- k.k. Kromwegesingel 31 87.500,- k.k. ScPÉ&l De hypotheeklasten kunnen variëren op www.de-faam.nl De Faam woensdag 11 september 2013 33 Het Toorenvliedt jeu de boules toernooi was een bijzonder evenement met diverse handicaps. Foto: P.R.

de Faam | 2013 | | pagina 33