Student ingehuurd om trage computer op te schonen Nieuw: afslankpasta, -rijst en -noodles MiniCruise Engeland Proosten langs de Moezel! v; vf3je, S-oenenfep;# Heksendoorn m VANAF 40 EURO PER PERSOON "Het begon met een heel trage computer," zegt Rieke in haar leuk ingerichte woonkamer. "Ik wist echt niet hoe ik dat moest fixen en je wilt ook niet steeds je kinderen of de buur man ermee lastigvallen." Toen ik van een vriendin hoorde dat ze een student had laten komen om dat probleem op te lossen, vond ik dat wel een handig idee," gaat ze verder. "Ik heb toen gebeld met Studentaanhuis. nl om een afspraak te maken en twee dagen later stond er een student op de stoep, die het goed opschonen van m'n computer in een ruim een uurtje voor elkaar had. Ik weet inmiddels dat het een heleboel tijd scheelt als je computer professioneel is opgeschoond." Voor Rieke is de 22-jarige student Nathan, die een iet studie volgt, dan ook de perfecte oplossing gebleken. "Wat ben ik blij met die jon gen, hij is twaalfhonderd keer zo snel als ik en al les lijkt een fluitje van een cent voor hem. Het scheelt me echt zo verschrikke lijk veel tijd en het leuke van die studenten is dat ze niet meteen zelf achter de computer springen en alles roetsj, roetsj in orde maken. Nathan gaat altijd naast me zitten en legt dan rustig uit wat ik moet doen, dan leer ik zelf ook nog wat." Rieke heeft inmiddels al en kele keren een afspraak bij Studentaanhuis.nl geboekt met als resultaat dat ze nu veel meer met de computer kan, dat alle wachtwoorden goed staan, er een back-up is gemaakt van belangrijke dingen zoals foto's en e- mails, ook van haar mobiele telefoon, de draadloze inter netverbinding overal werkt en de voorkeurskanalen op de tv staan ook eindelijk zo als zij dat wil. "Lekker handig toch zo'n student en het kost ook niet eens veel, ik moest zelfs wel lachen toen ik op de site van Studentaanhuis.nl 9 euro voorfietskosten zag staan, dat soort dingen vind ik wel grappig." Voorfietskosten: 9,- Halfuurtarief: 12,50 Lidmaatschap 12,- p/j Bel voor een afspraak op werkdagen 10.00 -17.00 uur 0900 200 12 12 (20 cPm) Meer informatie op www.studentaanhuis.nl Een onvergetelijke steden- reis met 2 avonden genie ten, vol ontspanning en culinaire geneugten, aan boord van de Cruiseferry en een bezoek naar één van de mooie. steden York of Huil in Noord-Engeland. In de komende periode reist u op geselecteerde afvaarten voordeliger dan ooit. Huil is leuk voor iedereen: een gezellige haven, vele gratis musea, traditionele pubs en Engelse winkelstra ten. Voor winkelliefhebbers zijn er twee overdekte win kelcentra. Een topattractie is The Deep, een reusachtig zeeaquarium. Het schitterende York is bij zonder geliefd in binnen- en buitenland. York is een stad die perfect zijn historisch verleden weet te combineren met de hedendaagse noden: shops, restaurants, bars... Bezoek vikingenstad Jorvic, het enorme spoorwegmuse um en de grootste gotische kathedraal van Noord-Euro pa. En geniet in één van de vele theegelegenheden van een 'Afternoon Tea' thee! Incl. 2 overnachtingen aan boórd o.b.v. volbezette Stan daard Inside cabin en bus vervoer naar Huil v.v. Toeslag bus York: €11 p.p. per enkele reis Toeslag zeezicht: €28 per cabin per enkele reis Onbijt/diner: €28,50 p.p. per enkele reis Boekingskosten: €20 per boeking (max 4 pers.) Boek uiterlijk 30 september 2013 en vermeld boekcode WEG. Bel 020 - 201 33 33 (ma - vr, 09.00 -17.30) Beperkt beschikbaar voor nieuwe boekingen. Voor waarden van toepassing. Deze 'Slim' varianten zijn niet gemaakt van tarwe, maar van een plantaardige vezel uit de Konjac plant, genaamd Glucomannan. Het unieke van deze vezel is dat het een verzadigd gevoel geeft en uitzonderlijk laag is in kcal. vergeleken met nor male pasta, noodles en rijst. Een portie van 100 gram be vat slechts 12 kcal. Eenzelfde portie gewone pasta bevat al snel 350 kcal. Het eten van de 'Slim' varianten is dus een zeer eenvoudige manier om de energie-inname te be perken en zo op natuurlijke wijze af te vallen. Omdat Slim pasta, rijst en noodles koolhydraat- en glu tenvrij zijn kunnen ze ook ge bruikt worden door diabetici en mensen met glutenintole- rantie. Vanwege deze unieke eigenschappen zijn deze 'Slim' varianten in Engeland genomineerd voor de Free From Food Awards 2013. Met Dieet Pro combineer je dagelijks twee shakes met gezonde- en eiwitrijke voe ding en je blijft ook verspreid over de dag eten. Pasta en andere koolhydraatrijke pro ducten worden afgeraden tijdens dit dieet vanwege de hoeveelheid koolhydraten en calorieën. Maar omdat Slim pasta, rijst en noodles koolhydraat-, vet- en suiker vrij zijn en maar 12 kilocalo rieën bevatten per 100 gram kunnen déze varianten wel gebruikt worden tijdens dit dieet. Daarom zijn Slim pas ta, -rijst en -noodles nu ook opgenomen in dit dieet en verkrijgbaar op de website www.dieetpro.nl Slim Pasta, rijst en noodles kunnen uitstekend in een eiwit-dieet worden toege past als avondmaaltijd of in een soep. Een van de meest populaire eiwit-dieetpro ducten in Nederland is Di eet Pro. Dit is een shake van 79 kcal. op basis van eiwit ten, dat nagenoeg vrij is van koolhydraten, vet en suiker. MORE INCLUSIVE VANAF 99,- P.P. De Moezel is een heerlijk gebied om de nazomer en herfst te vieren! Dit is de tijd van de wijnfeesten, met wijngaarden en bossen vol gouden tinten. Ook in de winter is het hier bijzon der feestelijk, met diverse leuke kerstmarkten op korte afstand. U zit vlak bij een paar mooiste plekjes van de Moezel, zoals Burg Eltz en de prachtige vakwerk stad Cochem. Maar u rijdt ook binnen een uurtje naar de mooiste plekjes langs de Rijn, rond de Loreley! Kort om: puur genieten op een van de zonnigste plekjes van Duitsland! van badkamer met douche, toilet en föhn. 3 of 5x overnachting met ontbijtbuffet 3 of 5x driegangenmenu of buffet lx welkomstdrankje parkeerplaats toeristische informatie 13/9-31/10 1/11-16/12 119 99 199 159 Slim pasta, -rijst en -nood les zijn verkrijgbaar in 5 va rianten: spaghetti, penne, fetuccine, noodles en rijst. Ze zijn te koop bij alle ves tigingen van De Tuinen, DA Drogisterijen, G&W Gezond heidswinkels, Vitaminsto- res, diëtisten "en online via www.slimpasta.nl. De prijs voor een zakje van 200 gram bedraagt 2,95. U verblijft in een eenvou dig maar net en gezellig hotel op een mooie locatie: Hotel Schmause Mühle in Burgen. Het hotel heeft een gezellige Weinstube en een mooi zonneterras. Uw sfeer volle kamer is ingericht in rustieke stijl en voorzien Kinderkorting (bij 2 volbeta- lenden op de kamer) 0 t/m 2 jaar: gratis 3 t/m 11 jaar: 50% korting Prijzen in p.p. Niet inbe grepen: kosten Calamitei tenfonds 2,50) en reser- veringskosten 20,- p.p. en voor ANWB-leden 15,-). www.pharosreizen.nl/ weekkrant, of via 0900 -365 65 65 (20 cpm) met zoekcode 18200 v www.de-faam.nl De Faam woensdag 11 september 2013 22 Rieke en student Nathan tijdens een lesuur. Mevrouw Rieke Brouwer staat volop in het leven, kinderen, kleinkinderen, een druk sociaal leven en iedere dag achter de computer om allerlei dingen te doen. Online kopen, Skypen met de (klein)kinderen, Facebook bijhouden, foto's bewerken, mailen of dingen op het internet opzoeken, ze draait haar hand er niet voor om. En dat allemaal dankzij 'haar' computerstudent van Studentaanhuis.nl RIEKE: "HANDIG JE EIGEN COMPUTERSTUDENT" Tijd en gemak Voorfietskosten Tarieven Huil York 3-daagse MiniCruise Huil BOEK NÜ! Klik&Win Win een van Matras ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie Maand €40 €50 €60 September 24, 29, 30 12, 27, Oktober 7,15, 23, 30 17, 24, 25, 26 November 12,13, 25, 26 1, 2, 7,15,16, 22, 23 Afvallen door het eten van pasta, noodles of rijst dat ook nog eens goed is voor het cholesterolgehalte. Vanaf nu is het mogelijk door een van de meest innovatieve doorbraken van dit moment op het gebied van afvallen: Slim pasta, -rijst en -noodles. Deze varianten zijn koolhydraatvrij, suikervrij, vetvrij én glutenvrij, en bevatten per 100 gram slechts 12 kcal! DOOR WEINIG KILOCALORIEËN IDEAAL TIJDENS EIWIT-Dl EET Wat is Slim pasta? Geschikt voor diabetici en coeliakiepatiënten Klik&Win Win kaarten en beleef Avonturenpark Hellendoorn ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie Ideaal tijdens eiwit-dieet Inbegrepen Prijzen 4-d 6-d Verkooppunten Uw verblijf Informatie en reserveringen

de Faam | 2013 | | pagina 22