SALSA OPENDAGEN gratis workshops Bowling Zeelandhallen Latin Urban dance party misalsa.nl latin more Uit! Cultuurmarkt ugSTV Dier van de week: cocker spaniël Chester Middelburg, Goes Vlissingen 3, 4, 5 en 10, 11.12 September Info over danscursussen; salsa, merengue, kizomba, bachata, zouk, lady styling, samba etc. Korte workshop beginners en gevorderden salsa Info algemeen; nieuwe lesopbouw van misalsa, Salsa by the Sea, latin parties, workshops, kleding bootcamps, dansschoenen, bedrijfsfeesten en workshops, etc.. 20:00uur locaties: 3 10 september: Sport Café Baskensburg Vlissingen Bowling Zeelandhall Donderdag 5 12 sept.Het Palet i Johan van Reigersbergstraat 2 Middelburg Zaterdag 14 September Zaal 1: puur latin, met live latin orkest Axioma 20.30-22.30 workshops: Salsa, Kizomba, Pachanga Bachata 22.30 Latin party met o.a. Axioma Latin orkest en dj's 23.30 Zaal 2, Urban lounge o.a. Dj Demo4Real Latin shows, dance shoes, food cocktails •Entree: €12p/p, misalsa leden €10 p/p www.misalsa.nl mail: info@misalsa.nl 06.40643224 Zaterdag 19 oktober Latin Combo Baskensburg Vlissingen Entree 7,- 1e vrijdag v/d mnd Havana Night Live latin band Postkantoor Goes Entree gratis laatste vrijdag v/d mnd Latin in the Pare Pare Central Vlissingen Entree gratis MIDDELBURG - De UiT! Cul tuurmarkt Zeeland is een mix van informatie, enter tainment en publiekservice die dit jaar op 7 september op de Markt in Middelburg wordt georganiseerd door de Zeeuwse Bibliotheek en SCOOP. Culturele organisa ties en verenigingen presen teren zichzelf en hun pro gramma voor het komend seizoen. Het publiek krijgt informatie en wordt verrast met 'Zeeuwse' cultuur. Deze dag is één grote voorproe- verij. Theatergroep Duinart laat proeven van .hun nieu we familievoorstelling met spel, zang en dans. Gekleed in de originele Westkap- pelse dijkwerkerskleding demonstreert de Wasschap- pelse Heiploeg het vroegere handheiwerk en het Zeeuws Jeugdorkest verrast met een klassiek intermezzo. Po dium 't Beest gaat met de Jeugdtheaterschool op de koninklijke toer. Jazz Akti- viteiten Stichting Zeeland presenteert zich met een rondlopend bandje. Slag- werkgroep Zeeuwse Mu ziekschool slaat een breed scala aan muziekstijlen. Ook het saxofoonensemble laat van zich horen tijdens UiT! Film by the Sea, hét festi val voor film en literatuur, presenteert het programma. Dance Center Dazzle geeft een presentatie van eye ca- thers uit hun repertoire. Kunsteducatie Walcheren houdt 's middags op het Montmartreplein creatieve workshops. Scoop presen teert: Kunstbende Zeeland, PopAanZee en PopSport i.s.m. Switch Zeeland. Rondtrekkend over de markt presenteert De Cultuurwerf een veelzijdig en verrassend najaarsprogramma op het gebied van beeldende kunst, muziek en festivals. Kalle doet mee aan Dag van de Scheiding MIDDELBURG - De vierde dag van de Scheiding is op 13 september. Deze dag wordt landelijk georganiseerd door de vPAS (Vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsmediator). Deze datum is gekozen omdat op 15 september 1796 de eerste echtscheiding in Nederland werd uitgesproken. Op deze Dag van de Schei ding kunnen mensen vrij blijvend bij de specialisten op dit rechtsgebied binnen lopen om informatie in te winnen over echtscheiding en al wat daarmee samen hangt (alimentatie, ouder schapsplan, verdeling van de zorg, huwelijkse voor waarden e.d.J. In Middel burg kunnen zij in ieder geval gerecht bij Kalle ad vocatuur aan de Sint Pie terstraat 1. Mr. M. Kalle en Mr. C. Kouijzer zijn dan aanwezig om geïnteresseer den te ontvangen. Het kan toor behandelt zowel echt scheidingen op tegenspraak als mediation. Het kantoor treedt ook vaak op in zaken waar partijen al bij de recht bank of het gerechtshof pro cederen en de zaak wordt verwezen naar de mediator. Het kantoor bezit dan ook een brede kennis en erva ring, waar men op deze dag kosteloos gebruik van mag maken. Kalle advocatuur, Sint Pie terstraat 1, Middelburg, tele foonnummer 0118-626401 3 www.kalle-advocotuur.nl VLISSINGEN - Chester is een rode cocker spaniël van drie jaar oud. "Het is een echte kroel. Maar ook wel een pit tige hond die gewend is om zijn zin te krijgen", vertelt medewerkster Simone van het dierenasiel Walcheren. Het asiel zoekt daarom een ervaren baas die weet hoe hij/zij consequent moet zijn. "Hier in het asiel hebben we wel afgeleerd dat hij altijd zijn zin krijgt, maar af en toe heeft hij nog zijn mo menten." Chester kan goed alleen thuis zijn en kan sa men met andere honden. Hij is ook gewend om mee te gaan in de auto. "Chester heeft veel energie en is dol op wandelen." "Goed nieuws! Afgelopen weken hebben dieren van de week Aurora, Jelle, Faylinn en Beau een nieuw thuis ge vonden. Kater Donald heeft helaas nog geen nieuw baas je. Deze lieve kat zoekt een baasje die kan omgaan met zijn suikerziekte. Verder zit ten boxer Blanca en herder Bowie al een aantal jaar in het asiel. Zij hopen nog al tijd een baasje te vinden. Blanca (5) moet eerst even aan je wennen, maar als ze je eenmaal kent is het echt een grote knuffelhond. Bo wie (10) is geen makkelijke hond, maar als hij eenmaal aan je gewend is gaat hij voor je door het vuur." Het asiel is open van maan dag t/m vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Het Dierenasiel Walcheren is ge vestigd aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Misalsa voor al uw latin r 2013 6 www.de-faam.nl De Faam woensdag 4 september 2013 7 De Uit! Cultuurmarkt Zeeland is een mix van informatie, entertainment er. puu..»»» 3 www.scoopzld.nl door Tara De Vriend Geplaatst Interesse Chester is een rode cocker spaniël van driejaar oud en een echte kroelhond. Foto: Tara De Vriend

de Faam | 2013 | | pagina 7