19.50 Lopend Buffet: 12,50 NAZOMERMENU DINER COMPLEET BRUNCH ALL-IN Winnie en Willie in Happy Days Escorial in de Grote kerk van Veere RESTAURANT VIETNAM CINECITY ES presenteert s J&i mMEmm m i IN ONS A LA CARTE RESTAURANT NU OOK nazom menu irtijen, kijk voor meer info Gastronomische verwennerij bij Landlnst Lancllust 1 Happy Days is een produc tie van Samuel Beckett en wordt uitgevoerd op 4, 5, 6 en 7 september om 20.30 uur in de Wilhelminapol- der, aan de Meestoofweg 6 bij Wilheminadorp. In Happy Days zijn er slechts twee personages: Winnie en Willie, vrouw en man. Een ouder koppel geplaatst in een dwingende omgeving. In de eerste acte is Winnie tot aan haar taille begraven in een heuvel. Ze heeft wel nog haar armen vrij om bij enkele aardse bezittingen te komen: haar tandenbor stel en tube tandpasta, haar kleine spiegel, een revolver, zakdoek en bril. Door vast te houden aan kleine al ledaagse rituelen probeert Winnie haar laatste restje levenshoop te behouden. In de tweede acte is ze tot haar nek ingegraven en kan ze alleen haar ogen bewegen. Ook Willie is beperkt in zijn bewegingsvrijheid. Hij woont achter de heuvel en beweegt op handen en voe ten. Willie reageert slechts af en toe op de lange monoloog van de vrouw. Hij is in zijn eigen wereldje opgeslokt. Toch is zijn aanwezigheid voor Winnie essentieel: het biedt haar troost en houvast om te blijven geloven in de gelukkige dagen die nog voor haar liggen. Achter de hoge dijken van de Wilhelminapolder ligt bij een kreek een landduin met schelpenzand; het bewijs dat dit land tweehonderd jaar geleden nog geheel on der water stond. Als thea terlocatie vormt zo'n duin het natuurlijk decor voor de moderne klassieker Happy Days van Samuel Beckett. Bovendien is de uitgestrekte Wilhelminapolder een oase van rust. Het biedt een plek waar elk woord zijin volle klank en waarde krijgt. De hoofdrol van de vrouw wordt gespeeld door Mar lies Heuer, tweevoudig win nares van de Theo d'Or (de belangrijkste toneelprijs in Nederland.) De regie is in handen van Mirjam Koen, met wie ze vaak samen werkte bij het Onafhanke lijk Toneel. Het spelen in de open lucht en middenin de stilte van de natuur geeft dit existentiële stuk over leven en de naderende dood een intrigerende diepgang. De entree bedraagt 17,50 euro en er wordt geadvi seerd om gebruik te maken van de festivalbus. Kijk voor meer informatie op www. theaterzeelandia.nl VEERE - Zeeland Nazomerfes tival presenteert tot en met vrijdag 6 september Escorial van Michel de Ghelderode, een muziektheater door en met Josse de Pauw met me dewerking van Collegium Vocale Gent en werken van Orlando di Lasso en George A. van Dam. Deze productie is te zien vanaf 20.30 uur in de Grote Kerk Veere aan de Oudestraat 26 in Veere. Es corial is een internationale topproductie die refereert aan de Spaanse tijd. De klankkwaliteit van de kerk leent zich bovengemiddeld om de koorzang van het gerenommeerde Collegium Vocale tot zijn recht te la ten komen. Reserveren via www.nazomerfestival.nl of 0118-681700 Vietnamees Chinees Restaurant en Afhaal Aanvang: 17.00 uur Iedere vrijdag, zaterdag en zondag Ger. eend - kip - vlees - vis Verse salades Verse vruchten IJsbuffet De Faam woensdag 4 september 2013 35 andlust.nl salade, kalfsrib-eye en tiramisu. 33,50 ALL-IN. Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur met een koud-en warmbuffet, drankenbuffet, live-muziek en dansen. elke zondag van 12.00-14.00 en van 18.00-20.00 uur. Inclusief drankenbuffet. Alleen op reservering. Landlustweg tNieuwdorp i T. 0113- 61 25 89 Frances Ha is een moderne fabel waarin de regisseur New York verkent en de grenzen van vriendschap, ambities, mislukking en verlossing laat zien. De film speelt vrijdag 6 september, zaterdag 7 september en maandag 9 september in Cinema Middelburg. Winnie en Willie Eigen wereldje Theaterlocatie Professor Kosmos en zijn assistente Sterre maken zich zorgen over de opwarming van de aarde, maar ze weten dat een van de oorzaken hiervan in een stal staat en hele vieze... scheten laat? Als we de scheten van koeien nu eens op zouden vangen? Project Scheet is te zien op 7 september om 19.00 uur aan het Abdijplein Middelburg. Entree: 5 euro. Meer info: www.theaterzeelandia.nl FOTO: Bas Dekker Schoolstraat 1 Vrouwenpolder Tel. 0118-59 35 07 www.restaurant-vietnam.nl

de Faam | 2013 | | pagina 35