SHANGRI LA or tien jaar werken Omroep Zeeland en PZC maken samen site over ZNF dczepoeli;. RESTAURANT tot complete tuininrichting. DONKERSTEEG Van eenvoudig advies 26,50 Kr Prijzen (Dinner) Ma - Do 20,00 Vrij - Zo en Feestdagen 22,00 Kinderen van 4-11 jaar 12,OO 2XA uur onbeperkt eten drinken Wij houden kinderopvang betaalbaar! Westerscheldeplein 3, 4335 NL Middelburg, tel. 0118 - 637588/639119 Walcherseweg 258 4334 SJ Middelburg Tel 0II8 - 61 33 81 T. 0113 - 251720 $ar waar nodig, de sfeer is uitstekend blijkt al snel aan boord op het dek de borrels uit gedeeld en de grappen en verhalen verteld. De groep werkt elke dinsdag aan het schip. "Het is niet alleen een hobby, maar ook een leerbedrijf," volgens Jans- sens. "Er komen ook men sen vanuit het UWV. Het is een mooie manier om in de samenleving te staan en de vakbekwaamheid te behou den. De vrijwilligers hoeven ook geen ervaring te hebben met scheepvaart. De Frans Naerebout deed tussen 1935 en 1958 dienst als beurtvaarder tussen Goes en Rotterdam. Later heeft het schip nog als kok keljager gefunctioneerd. De Stichting Frans Naerebout restaureert de oude beurt vaarder. De stichting zoekt nog sponsoren om de rest van het schip op te knap pen. www.beurtvaarder.nl MIDDELBURG - Omroep Zee land en de PZC maken sa men een website om het Zeeland Nazomerfestival (ZNF) te volgen. Tot en met zondag 8 september worden daarop dagelijks nieuwsbe richten, recensies, video's en foto's gepubliceerd. Er is ruimte voor publieksreac ties en gezamenlijk bieden de nieuwsorganisaties ook een Meet Greet aan met zangeres Trijntje Ooster huis. De site is een vervolg op de geslaagde samenwerking tijdens Concert at Sea. Die is te vinden via www.om- roepzeeland.nl/znf2013 en www.pzc.nl/znf2013. Om roep Zeeland verzorgt het leeuwendeel van de video's en de PZC vooral de verha len en recensies. Festivaldi recteur Henk Schoute houdt een weblog bij. Vanaf vrijdag werken de re dacties zelfs samen in een container op het Abdijplein in Middelburg. Publiek kan daar een kijkje komen ne men. Daar kunnen ook de publieksenquêtes worden ingeleverd. De uitslagen daarvan worden op de ge zamenlijke website gepubli ceerd. Wie zaterdag Trijntje Oosterhuis wil ontmoeten en haar concert wil bijwo nen, moet ook even een be zoekje brengen aan de site. Tot en met donderdag kun nen mensen daar invullen welke vraag ze de zangeres willen stellen. De redactie kiest een aantal inzenders uit voor een Meet Greet. Spreekuur in Dreestraat 2, Vlissingen, en in het Ziekenhuis Zierikzee. Bel voor telefonische afspraak 0113 - 251720. ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Modern orthopedisch schoeisel (A+B) met ruime keuze in model en kleur Steun- en gemakschoenen Reuma- en diabeticischoeisel Voet- en onderbeenprotheses en ortheses Steunzolen, supplementen en inlay's Orthopedische voorzieningen aan confectieschoeisel Of; Groeit het boven uw hoofd? Opk voor onderhoudswerkzaamheden bent u bij ons aan het goede adres De Faam woensdag 28 augustus 2013 3 www.uitetenmiddelburg.nl op osuze Alnd&napoan/p Schrijf uw kind in vóór 1 oktober 2013 en profiteer 1 jaar lang van 0,25 korting op de uurprijs. Uw voordeel kan daarbij oplopen tot wel 30% op uw netto maandlasten (na teruggaaf van de belastingdienst)! Kijk voor meer informatie en onze voorwaarden op onze website. Erkend leverancier alle zorgverzekeringen (SEM Herkend) 's-Gravenpolderseweg 33 4462 RA Goes De mannen op de Frans Naerebout werken samen ais een team. Dit is ook de manier waarop ze het schip compleet gerenoveerd hebben. Foto Anna Boet catalpa kindercentrum Kinderdagverblijf de Zeppelin bso Mortiere Podium 25A, Middelburg T 0118 700006 zeppelin@catalpa.nl www.kinderdagverblijf-dezeppelin.nl www.bso-mortiere.nl Foto: PR Bezoek www.pzc.nl/znf2013 en maak kans op een Meet Greet met Trijntje Oosterhuis. Tuinaanleg Onderhoud realisatie: jDliadesmit@zcelandnet.nl Voor meer informatie, zie de website: www.desmittuinaanleg.nl Profiteer nu van slechts 6% btw op het uurtarief!

de Faam | 2013 | | pagina 3