Totaalbouw Wooncomplex Dauwendaele in Middelburg woonzorg.nl Rustig en comfortabel wonen in E|||MM| 113.QQQ k.k. Alles onder één dak 1'5% kortingsactie op, arbeid en materiaal naast de BTW-verlaging ONZE HOOFDWERKZAAMHEDEN ZIJN: OFFERTES Website: E-maii: Telefoon: www. vreezentotaaln I info vreezentotaal.nl 0629504380 KWALITEIT EN GARANTIES In het zuiden van de karakte ristieke stad Middelburg ligt het wooncomplex Dauwendaele. De zelfstandige woningen zijn licht en rustig. In het woon complex kunt u, op het moment dat u daar behoefte aanheeft, terecht voor zorg- en medische diensten. Ook is er een bewonersconsulent waar u terecht kunt met al uw vragen. Twee- en driekamerwoningen met tuin of balkon; Recreatieruimte, kapsalon, binnentuin gemeenschappelijke berging aanwezig; In de nabijheid van winkels en openbaar vervoer; netto huur vanaf 369,18, servicekosten 137,59 (incl. 90,- voorschot stookkosten) Geïnteresseerd? Voor meer informatie of een bezichtigingsafspraak kunt u contact opnemen met de bewonersconsulent, telefoonnummer: 088-921 01 03, mail: Dauwendaele@woonzorg.nl. Kijk ook op www.woonzorg.nl/buitenrust Ruimte voor zorgeloos wonen creatief I energiek voortvarend DE HUIZEIUBAMK maakt uw huis contant! -> vraag direct een vrijblijvend bod aan! Kijk op de nieuwe website www.dehuizenbank.com O www.de-faam.nl De Faam woensdag 28 augustus 2013 35 RONALD ZWOLLE MAKELAARS 0118-623420 ma Kijk voor het totale aanbod, ook nog meer FluisterTlps®, op: - «- V - Vlissingen ■■■BÜföftjhKaaM FluisterTip® Eengezinshuis met ruime WSÊÊÊBÊÊÊÊÊS/K'berging, tuin en 3 Os slaapkamers. Zonnige tui Heinkenszand Nassau Odijkstraat 5 Ruim vrijstaand huis (490m3) met 5 ruime sik., eetkeuken, carport en 2 Met trots willen we u kennis laten maken met onze groeiende onderneming. Sinds januari 2013 hebben we gesleuteld aan een totaalconcept waarbij we alle werkzaamheden in eigen beheer kunnen uitvoeren. We hebben vakmensen aangetrokken die ons team daarin versterken. In elk vakgebied hebben we nu een ervaringsdeskundige. Dankzij deze personen kunnen we hoge kwaliteit voor een lage prijs garanderen! (Geen dure onderaan nemers) Ook onze overheadkosten houden wij zo laag mogelijk. Geen duur kantoorpand en vaste leveranciers. We voeren alle werkzaamheden zelf uit en geven daarop lange garanties! Doordat we alles zelf uitvoeren is de samenwerking tussen de installateurs en de timmerlieden beter en worden er (bijna) geen fouten gemaakt. Vreezen Totaalbouw staat klaar voor ai uw werkzaamheden. Van een dakgoot vervangen tot een complete renovatie, restauratie, aanbouw of nieuwbouw. reezen Om u nog meer te overtuigen van de kracht van ons totaalconcept, geven we tot eind 201315% korting op zowel arbeid als materiaal. Dit kunnen we geven omdat we deze korting bij onze leveranciers hebben bedwongen. Ook onze leveranciers hebben vertrouwen in dit concept en dragen hun steentje bij om ons te laten groeien! De korting op onze arbeid is voor ons een investering in de opbouw van onze klantenkring en u te overtuigen van de voordelen van Vreezen Totaalbouw. e naast de BTW-verlaging op arbeid, over de gemaakte arbeid op de werkvloer - Tekenwerk/vergunning aanvragen - Elektrawerk - Houten en kunststof kozijnen - Schilderwerk - Timmerwerk/bouw - Tegelwerk - Loodgieterwerk - Keukens/Badkamers Vreezen Totaalbouw komt graag bij u langs om uw wensen en ideeën te vertalen in een vrijblijvende offerte. Daarin adviseren we u in bijv. materiaalkeuze, indelingen, manier van uitvoeren enzovoort. Wij maken altijd een open begroting waarin u alles kunt zien van manuren tot materiaal-. We stellen altijd een volledige offerte op waarin ai uw wensen zijn verwerkt zonder dat er achteraf een meerwerkrekening komt. Ook maken we graag een tekening bij onze offerte zodat we een duidelijk beeld kunnen geven over wat u krijgt voor uw investering. Kwaliteit is een lastig begrip om te definiëren. Vreezen Totaalbouw gelooft in kwaliteit dat met aandacht voor materiaal en uitvoering kan worden gewaarborgd. Vakmensen met diploma's en ervaring om kwaliteit te kunnen garanderen. Het geven van garantie is bij ons een standaard. Maar de essentie van garantie is niet alleen het geven, maar ook het nakomen en de zorg ervoor dragen. Wij waken over onze garanties en zuilen deze te allen tijde nakomen zonder daar extra kosten voor in rekening te brengen.

de Faam | 2013 | | pagina 35