Wallen verwijderen en ooglidcorrectie zonder operatie! t j£k tftft titfffif A Bourgondisch Valkenburg Uw euro: van collectebus tot oplossing 9 9 li Biomed is het eerste merk dat organische kwaliteit koppelt aan medische werkzaamheid. De doelstelling is dan ook geweest om klinisch geteste schoonheidsproducten te ma ken die niet alleen bijna 100% natuurlijk zijn, maar ook bin nen recordtijd hun werk op effectieve wijze doen. Door een rijke receptuur van wilde mango en Aloë Vera voelt het zijdezacht aan. Maar vergis u niet, Fresh Eyes werkt zo snel en effectief dat het zich makkelijk kan meten met de allerduurste oogcrèmes die er te vinden zijn! "Ongelofelijk! Met de drie dubbele werking van Fresh eyes lijk ik wel vijf jaar jon ger!" Het is de enige oog- en wallencrème die een driedubbele werking heeft en zo goed is dat je er echt wondertjes mee kan verrichten! Naast het onmiddellijk straktrek- kende en liftende effect op de huid rond de ogen, heeft het ook door de toevoe- ging van de gepatenteerde boekweitwas, een krachtige vochtafdrijvende werking van de afvalstoffen die in de wallen zitten. Zo pak je heel rigoureus de oorzaak aan en geeft het direct waarneem baar resultaat! Ook geschikt voor zeer gevoelige ogen. V Heeft u er serieus over ge dacht om uw wallen bij een cosmetisch chirurg te laten behandelen? Als je last hebt van hangen de oogleden hoef je niet per se 'onder het mes.' Probeer eerst maar eens Fresh Eyes. Dit geeft in verreweg de meeste gevallen het beoogde resultaat! Deze hypoaller- gene crème, zorgt binnen enkele dagen voor een ster ke verbetering. Rimpeltjes verdwijnen snel. Het ooglid wordt steviger en krimpt, zodat de wimpers weer nor maal zichtbaar worden. Fresh eyes van Biomed is ver krijgbaar bij alle reform- en (G&W) gezondheidswinkels, bij de betere drogist en na tuurlijk op www.natusor.nl. De adviesverkoopprijs voor een tube Fresh eyes is nu tijdelijk verlaagd van €24;95 naar €19,95. Twee tubes voor slechts €35,-! 3 DAGEN HP V.A. SLECHTS 89,- P.P. 2 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet 2x een 3-gangendiner Lekkere verrassing op de kamer Welkomstdrankje Gratis gebruik binnen zwembad 50% korting op de well- ness faciliteiten van het hotel 8 korting op entree Thermae 2000 Wandel- en fietsroutes Exclusief: reserveringskos- ten €15 per online boeking of €29.50 per telefonische of reisbureauboeking, toeris tenbelasting €2,25 p.p.p.n., parkeerkosten en weekend toeslag 20,- p.p.). Zie www.arke.nl/wegener Bel met Arke tel.: 0900-8847 (15 cpm) of ga langs bij een Arke winkel o.v.v. Wegener- Valkenburg Walram aanbie ding. AN VR/SGR voorwaar den zijn van toepassing. Geniet nu heel voordelig van een vitaliserende break. Laat u verwennen in Thermae 2000 en ontdek charmant en Bourgondisch Valkenburg! U vindt er tal van winkels, gezellige restaurants en ca fés. In de omgeving kunt u prima wandelen of fietsen, of voordelig shoppen in de populaire Outlets Maasme- chelen of Roermond. Het comfortabele BEST WESTERN Hotel Wal ram*** is rustig gelegen aan rivier de Geul, op twee minuten lopen van het cen trum van Valkenburg. Het beschikt over een restau rant, bar, receptie en lounge, lift en een overdekt zwem bad. Tegen betaling kunt u gebruik maken van sauna, stoombad en solarium. Er is fietshuur mogelijk (€12,50 per dag). Reisperiode: dagelijks van 1 september 2013 t/m 31 maart 2014. Uw euro komt binnen bij KWF Kankerbestrijding Onderzoekers vragen subsidie aan Onderzoek wordt gestart Belangrijke ontdekkingen -> Onderzoek maakt verschil 25% 61% Betere kwaliteit van leven Help mee aan de oplossing O www.de-faam.nl De Faam woensdag 28 augustus 2013 32 "Eindelijk een wallen- en donkere kringen crème die wallen laat verdwijnen en de huid onder én boven de ogen weer glad en strak maakt... binnen drie minuten!" "Ongelofelijk, na slechts één tube Biomed Fresh Eyes had ik geen vermoeide ogen meer en leek ik wel vijf jaar jonger!" 'COSMETISCH CHIRURGEN KUNNEN ZICH ÉCHT ZORGEN GAAN MAKEN!' "«KtYS; I Voor Klik&Win Win een boek vol tragiek, treurnis én liefde! ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Dat is niet nodig! Met Fresh eyes is er nu eindelijk een wallen en donkere kringen crème die uw wallen laat verdwijnen en de huid on der én boven het oog weer glad en strak maakt... Bin nen drie minuten! 100% pa rabenen- paraffïnevrij. Geen operatie! Aanbieding Inclusief Informatie en boekingen Comfortabel hotel (advertorial) Van 2 t/m 7 september is de collecteweek van KWF Kankerbestrijding. Ruim 100.000 vrijwilligers in het hele land gaan langs de deuren om zoveel mogelijk geld op te halen in de strijd tegen kanker. Maar wat gebeurt er nu precies met uw euro? Ongeveer de helft van alle wetenschappelijke onderzoeken op het gebied van kanker in Nederland wordt door KWF gefinancierd. De Wetenschappelijke Raad en internationale deskundigen beoordelen de aanvragen. Elk onderzoek moet bijdragen aan de missie van KWF Minder kanker, meer genezing en een betere kwaliteit van leven. Is het onderzoek goedgekeurd? Dan gaan de onder zoekers aan de slag. Gezien de complexiteit van kanker, duurt het onderzoek lang en is het kostbaar. Een onderzoek: kost ±€o,5 miljoen duurt ±4 jaar Elk onderzoek levert waardevolle informatie op. Ons doel: deze kennis zo snel mogelijk vertalen naar toepassingen voor de patiënt. Bijvoorbeeld: betere medicijnen of een snellere diagnose. 1 In 1949 was maar25% van alle kanker patiënten na vijfjaar nog in leven. Op dit moment is het percentage gestegen naar gemiddeld 61%. 1949 2013 Dankzij onderzoek kunnen kankerpatiënten dus langer leven. Ook weten we nu beter hoe kanker ontstaat en zijn de behandelingen effectiever en minder belastend. De kwaliteit van leven is hierdoor veel groter. Steun daarom KWF en geef van z t/m 7 september aan de collectant. 0 C' iedereen verdient een morgen KWF KANKER BESTRIJDING «5 0 m 4* vV

de Faam | 2013 | | pagina 32