NO )EEL ALDI Ven voordelig! Open dag bij Zeeland Gezond fits eerste op de hoogte van onze aanbiedingen1 Koudekerke in het teken van cultuur en muziek Jubileum Dauwendaele 't Spiegeltheater is uniek Babyverzorgingsdoekjes Wolfgang AT-AS43D4 iPad cover Appelen Fuji Smaaktrostomaten Luiers Maxi Plus Luiers Junior Active Pandaloop voor het goede doel Abonneer u op onze nieuwsbrief via aldi.nl Lunchcafé in 't Spiegeltheater Luiers Maxi Play Tondeuse Rookmelders 2x 80 Stuks. Vanaf zaterdag 31-08-2013 - 4.3" scherm - Android 4.1 - simlockvrij - 512 MB werkgeheugen - 4 GB geheugen - 5.0 MP camera Vanaf mensdag 28-08-2013 1.5 kg HOGE KWALITEIT - LAGE PRIJS www.aldi.nl Voor peuters van 9-20 kg. 76 stuks. Voor peuters en kleuters van 11-25 kg. 70 stuks. MIDDELBURG - Zeeland Ge zond aan de Schenge 4 in Middelburg houdt zater dag 21 augustus een open dag. Van 9.00 tot 12.00 uur zijn de deuren voor alle be langstellenden geopend. Er staan verschillende spor ten op het programma en er kunnen proeflessen gevolgd worden van spinning, pi- lates, zumba en body pump. Ook wordt informatie gege ven over de Better Belly. Be langstellenden kunnen ken nismaken met Magie White; prachtige witte tanden voor het open dag tarief van 50 euro per behandeling. Ook is er informatie over condi tietraining, afvalprogram- ma's, krachttraining en gerichte hardlooptraining. www.zeelandgezond.nl OOSTKAPELLE - Het regioteam Zeeland van het Wereld Natuur Fonds houdt op za terdag 31 augustus de Pan daloop, een duvirloop in de mooie omgeving van kasteel Westhove in Oostkapelle. Bij deze duurloop is het mo gelijk om 1, 2, 3 of 4 ronden van 2,5 km af te leggen. Het parcours loopt door bos en duinen heen. Inschrijven voor de Pandaloop kan op 31 augustus vanaf 13.00 uur ter plaatse (voorkasteel Westho ve). De start is om 14.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 4 euro. De opbrengst komt ten goede aan het Wereld Na tuur Fonds, in het bijzonder aan de bescherming van de neushoorn. MIDDELBURG - FC Dauwen daele uit Middelburg viert dit seizoen het 40-jarig jubi leum. Een van de activitei ten is een jubileumwedstrijd op vrijdag 30 augustus tus sen Oud FC Dauwendaele 1 (1995) tegen Oud Arnemui den 1 (1995). Bij FC Dauwen daele spelen onder andere mee Marcel Astroh, Edwin Leonhart, Stefan van Don gen, Rene de Nooijer, Patrick Langemaire, Julio Fagun- dez. Bij Arnemuiden spelen mee Jan Willem Dooge, Jos Poortvliet, John Crucq, Wil- co Kwekkboom, Ronnie van Belzen, Jacco Schroevers, Noah van Belzen, Paulus Poortvliet en Leon Schroe vers. Trainer van FC Dau wendaele in die tijd was Ad Poortvliet. Vanwege vakan tie wordt hij vervangen door Henk Willemse. Trainer van Arnemuiden was Cees Hou tepen. De wedstrijd staat on der leiding van scheidsrech ter Wim Broekhoven die in die tijd ook al actief was als scheidsrechter. De wedstrijd is op sportpark De Kruitmo- len in Middelburg, aanvang 19.45 uur. Als voorwedstrijd voor deze wedstrijd wordt een wedstrijd gespeeld tus sen FC Dauwendaele dames 1 tegen een team van oud spelers van FC Dauwendae le dames. Deze wedstrijd begint om 18.45 uur en staat onder leiding van Willem de Keuning. MIDDELBURG - In het Grand Café van 't Spiegeltheater aan de J.V. Sprengerlaan 6 in Middelburg is het vanaf maandag 2 september voor iedereen mogelijk om te komen lunchen. Het bijzon dere lunchcafé is op iedere werkdag (maandag tot en met vrijdag) geopend van 12.00 tot 14.00 uur. Gasten kunnen kiezen uit onder meer boeren-sandwiches met ham, kaas, brie of diver se salades. Wie zin heeft in wat warms, kan kiezen uit een kroket of frikandel. In het theater zijn regelmatig voorstellingen door Thea tergroep Duinart, maar ook door cabaretiers en zangers, www. spiegeltheater. n 1 KOUDEKERKE - Wethouder Rene Molenaar van de ge meente Veere opent het evenement op maandag 2 september om 10.00 uur of ficieel op het Dorpsplein. Leerlingen van basisscholen 't Klinket en De Sprong zin gen deze ochtend in de mu ziektent. In de avond treedt het koor Te Quiero op. Ze brengen een gevarieerd re pertoire van Bach tot The Beatles in de Michaelskerk om 20.00 uur. Op woensdag 4 september is er om 20.00 uur in Woontrend aan de Duinstraat een volksmu- ziekensemble. Van donder dag tot en met zaterdag zijn de kunstwerken te bezichti gen. Naast lokaal talent, zijn er ook kunstenaars van bui tenaf die aan het evenement deelnemen. Het centrale informatiepunt is De Lelie aan de Middelburgsestraat. De route loopt door en om Koudekerke en Dishoek. Op vrijdag sluit Harmonie Voorwaarts de week af met een meezingconcert op de camping Sint Anthonijs- hoek aan de Vlissingsestraat 3. Meer info op www.kou- dekerkeuitdekunst.nl Knippen en trimmen van haar, bakkebaarden of nekharen. 2 stuks. GARANTIE 500 um 3 www.de-faam.nl 't Spiegeltheater is een uniek theater met café, dat onderdeel is van Stichting Arduin. Het is het enige theater in Nederland dat gerund wordt door mensen met een verstandelijke beperking. Maar ook een theater met mooie, ontroerende en bezienswaardige voorstellingen. Foto PR Versaanbieding geldig vanaf woensdag 28-08-13 t/m dinsdag 03-09-13. Zet- en drukfouten zijn voorbehouden. Het jaarlijkse kunstevenement Voor peuters van 7-18 kg. 80 stuks. 'Koudekerke uit de Kunst' zorgt voor een cultuurrijke omgeving. Van maandag 2 september tot en met zaterdag 7 september tonen ruim veertig kunstenaars hun werken in eigen huis, atelier of op locatie. door Anna Boet Een hele week kan publiek genieten van cultuur, muziek en kunst. In en rond het dorp zijn exposities. Ook fotograaf Jan van Den Berg toont zijn werk. Foto: VandenBerg, Fotografie Webdesign

de Faam | 2013 | | pagina 13