Groot circus Belly Wien Douchegoten Badkamermeubel vanaf 265,- Complete badkamer vanaf €1750,- Wandtegels vanaf 9,95 Vloertegels vanaf 16,95 www.sanitairoutletzeeland.nl Logistiekweg 13, 4387 PK Vlissingen, 0118-601139 06-54987878 KORT NIEUWS Eddy Goormachtig Schaal zaalvoetbal MIDDELBURG - Op vrijdag 23 augustus wordt in de nieuwe sportaccommo datie De Sprong aan de Aanloop in Middelburg voor de 7e maal het jaar lijkse zaalvoetbaltoernooi om de 'Eddy Goormachtig Schaal' gehouden. De 8 deelnemende teams zijn verdeeld over 2 poules. Aanvang 19.00 uur. Toe gang gratis. De prijsuit reiking vindt omstreeks 23.15 uur plaats. Cursussen bij de Zomeracademie MIDDELBURG - De Zo meracademie heeft als doel om een kwalitatief hoogwaardig cursusaan bod te ontwikkelen voor inwoners van Zeeland, toeristen en professionals. De activiteiten vinden in de zomer plaats en bieden geïnteresseerden de mogelijkheid om het aanscherpen van de geest te combineren met recreatieve ontspanning in Zeeland. De Zomeracademie Zee land is na een geslaagde start in 2012 ook deze zomer actief met een inspirerend zo- merprogramma. Dit jaar is gekozen voor een drie daagse denkvakantie met als thema 'Verder Den ken' en het symposium Hedendaagse Helden dat aansluit bij het Zeeland Nazomerfestival. Meer informatie op Gratis proefles salsadansen VLISSINGEN - In Zeeland verzorgt Dansschool Salsa Para Siempre al 18 jaar op meerdere locaties in Zeeland Salsalessen. Salsa Para Siempre is een niet-commerciële dans school. Hierdoor zijn de lesgelden extreem laag. Een cursist betaalt voor 15 lessen van anderhalf uur slechts 35 euro. De lessen worden gegeven door geroutineerde docenten. Vanaf zondag starten de gratis kennismakingsles sen en is er gelegenheid tot inschrijving. Iedereen is van harte welkom en aanmelden is niet nodig. De proeflessen beginnen overal om 20.00 uur en vinden plaats op de vol gende locaties: zondag 25 en donderdag 29 augustus in de Karolingenburcht aan de Vlissingsestraat 55 in Oost-Souburg; maandag 26 augustus in Het Loze Vissertje, Het Sas 11 in Wilhelminadorp en op dinsdag 27 augustus in De Concurrent aan het Bella- mypark 22 in Vlissingen. Kijk voor alle informatie en locaties op Walchers koor zoekt zangers MIDDELBURG - Het Walchers Jongerenkoor opent deuren voor nieuwe leden. Op don derdag 29 augustus is de eer ste open repetitie in de Mor- gensterkerk aan de Adriaan van Lauwereyszstraat 6. De 2e open repetitie is op don derdag 12 september. De re petitietijden zijn van 19.30 tot 21.30 uur. Het koor kent een leeftijd van 15 tot 45 jaar en staat onder leiding van Pete^ Wildeman. Vaste begeleider is Joost van Bel- zen, Mark Brandwijk speelt regelmatig op de vleugel mee. Aanmelden voor de re petities is wenselijk en kan via walchersjongerenkoor@ solcon.nl. onder vermelding van naam, zangstem, leef tijd en emailadres. Kosten zijn 6,50 euro per maand. Langer wachten voor de bruggen REGIO - In verband met Sail de Ruyter varen donderdag 22 augustus meer dan 80 historische schepen vanuit Veere naar de Dokhaven in Vlissingen. Hierdoor kan de wachttijd bij de Stati onsburg in Middelburg, de Draaibrug in Souburg en de Sloebrug en de Keersluis in Vlissingen langer zijn dan normaal. De schepen varen in twee groepen. De eerste groep passeert om 10.21 uur de Stationsbrug in Middel burg. Om 10.51 uur vaart de tweede groep schepen door het kanaal. Het Weens circus Belly Wien toert voor het tiende jaar door Nederland. Het circus laat een compleet nieuw programma zien. De Faam mag 25 x 2 kaartjes voor een onvergetelijke voorstelling verloten onder de lezers! In de adembenemend mooie tent is niet alleen aandacht besteed aan een prachtige entourage maar ook aan een wervelende show waar toeschouwers van de ene in de andere extase worden ge bracht. Geen harde banken maar zachte kuipstoeltjes en op vrijwel alle plaatsen een goed zicht op de manege. Alleen de aanblik van het circus geeft al een feestelijk gevoel. Uitbundige humor en zinderende spanning staan het publiek te wach ten. Meer dan 50 dieren zijn niet alleen te bezichtigen maar ook te bewonderen in hun humane presentatie in de piste. Maandags bouwen de medewerkers circus op, dan is het te gevaarlijk voor bezoekers om op de locatie rond te lopen. Vanaf dins dag zijn belangstellenden ten alle tijden welkom om een kijkje te komen nemen en zich ervan te overtuigen dat de dieren goed verzorgd worden. Het circus Belly Wien geeft diverse voorstellingen van vrijdag 28 augustus tot en met vrijdag 1 september. Voor de voorstelling 19.00 uur op zaterdag 30 augustus mag De Faam 25 x 2 vrij kaartjes verloten onder de lezers! Mail snel naar redac tie. faam@wegenermedia. nl en leg uit waarom juist kaartjes zou moeten win nen. Vergeet niet uw naam en adres te vermelden. 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 21 augustus 2013 14 O www. zomeracademiezeeland.nl O www.salsaparasiempre.nl SANITAIR OIJTLET ZEELAND Circus Belly Wien is in Middelburg te zien van vrijdag 28 augustus tot en met zaterdag 1 september. De Faam mag kaarten weggeven voor de voorstelling van 19.00 uur op 30 augustus. Foto PR Door de redactie Vrijkaartjes

de Faam | 2013 | | pagina 14