Vakantiegevoel vasthouden met Appelblauw Coaching CS CS Ven voordelig! porties! Hu ook in Bakker Vader bakt ze bruin Slavinken Rundertartaar Varkens filetlapjes Dockingstation Magere speklapjes Nazomermix Educatieve kinderspellen Sehoonmaak- azijn Perssinaasappelen Sperziebonen Beetje Afrika in de Zeeuwse zon KOUDEKERKE - De bezoeker- stuin 'De Houtenhandsche Hof' gelegen aan de Wie- lemakersbaan 4 in Koude- kerke herbergt gedurende de zomermaanden een grote collectie figuratieve en ab stracte stenen beelden en ijzeren vogels afkomstig uit Zimbabwe. Bezoekers kun nen deze bewonderen en eventueel aankopen voor een vriendelijke prijs. Een gedeelte van de collectie is te bekijken op www.wb4. nl. Elke vrijdag en zaterdag tot en met 28 september van 10.00 tot 17.00 uur is de tuin open. Komt een andere dag u beter uit, bel dan even voor een afspraak (0118) 551121. Entree is gratis. KAPELLE - Ondanks goede voornemens om het relaxte vakantiegevoel dit jaar echt vast te houden, raken veel mensen het al snel weer kwijt zodra het gewone le ven begint. De wekker gaat vroeg, zakelijk en privé die nen de verplichtingen zich aan en voor je het weet sta je weer op de automatische piloot, halsreikend uit te kij ken naar de volgende vakan tie. "Maar het kan ook an ders", geeft personal coach Yvonne Rijsbergen (37) aan. "Het draait om inzicht krij gen in het verschil met wat je thuis doet, denkt en voelt. Op vakantie doorbreek je als vanzelf vaste patronen. Eenmaal thuis kun je dat doorzetten. Als coach help ik mensen om inzicht te krijgen in wat ze doen, den ken en communiceren. Dit alles bepaalt hoe lekker je in je vel zit. Hoe meer inzicht daar in, des te meer grip heb je er op. Het woordje 'moet' schrappen uit je communi catie geeft bijvoorbeeld al lucht. Want van wie moet je je huis schoonmaken, wer ken, je kinderen naar school brengen, koken. Beseffen dat je het ook niet kunt doen, ui teraard met de nodige con sequenties, geeft vaak al een stukje vrijheidsbesef. Wat ook frisse energie geeft, is vaste patronen te doorbre ken. Ga eens spontaan pick nicken in plaats van weer standaard thuis te koken en aan tafel te eten." Om de coachgesprekken makkelijk inpasbaar te maken in een volle agenda, kunnen af spraken ook 's avonds of op zaterdag plaatsvinden. Meer informatie op www.appel- blauwcoaching.nl. Bellen kan naar 06-425 44 877. we De komende periode rijden we met onze speciaal ingerichte DELTA Infobus kriskras door Zeeland en zijn aanwezig op marKten en bij evenementen. Loop gerust eens binnen voor vragen of advies over onze (nieuwe) energie- en multimediaproducten. Ca. 200 g Ca. 200 g PER 2 OF PEB 5 STUKS. Ca. 200 g Vanaf woensdag 21-08-2013 - voor 30-pins-iPhone of iPod, laadt ook op - 6 Watt RMS-speakers - extra audio-ingang Ca. 200 g Diverse soorten. Klokkijken, tellen, Engelse woordjes, verkeersregels of boodschappen doen. Krachtig tegen kalk. 51. Vanaf woensdag 21-08-2013 Kijk op DELTA.nl/infobus om te weten wanneer we bij u in de buurt zijn. Ons informatieteam heet u alvast van harte welkom! verbindt HOGE KWALITEIT - LAGE PRIJS 3 www.de-faam.nl OOSTKAPELLE - Klanten bij Bakkerij Vader worden de komende tijd extra verwend. Zij kunnen waardebonnen winnen voor een leuke uitje met een vriend of vriendin. Mevrouw Van de Putte uit Oostkapelle was de gelukkige winnares vorige week. Zij won naast de waardebonnen een heerlijke aardbeislof. www. bakkerijvader.nl DELTA komt naar je toe p52ÏSS2ac ■KlMi Versaanbieding geldig vanaf woensdag 21-08-13 t/m dinsdag 27-08-13. Zet- en drukfouten zijn voorbehouden. www.aldi.nl

de Faam | 2013 | | pagina 13