Kort nieuws uit Vlissingen dermaTeam Beproefd goud uyt Zeeland GERARD* Gezocht: °Fands AARDBEIENPLANTEN iemand die mij 't kofschip kan uitleggen m/v Neeltje Jans Te koop Vacaturebank voor vrijwilligers VLISSINGEN - Vanaf 12 au gustus is er voor Vlissingers een centraal punt waar men terecht kan voor advies en ondersteuning op het gebied van vrijwilligerswerk. Vrij- willigerspunt Vlissingen bekleedt een onafhankelijke makelaarsfunctie binnen het netwerk van Porjhos, het loket van zorg, welzijn en opgroeien. Via de website www.vrij- willigerspuntvlissingen.nl plaatsen Vlissingse organi saties en verenigingen gratis hun vacaturesin de digitale vacaturebank. Naast de vacaturebank zijn demedewerkers van Vrij- willigerspunt Vlissingen beschikbaar voor hulpvra gen en advies. Burgers en organisaties kunnen daar- voorterecht bij hetloket van Porthos, te bereiken inOpen Wijkschool De Combinatie aan het Pablo Picassoplein. Bach, Muffat en Pachelbel VLISSINGEN - Op vrijdag 16 augustus wordt het laatste orgelconcert van de zomer- serie in de Sint Jacobskerk van Vlissingen verzorgd door Bart Rodyns uit Lier (België). Bart gaf er al meer dere malen een orgelrecital, maar was er ook te horen als leider en klavecinist/ organist van het Euterpe Baroque Consort. Hij werkt samen met vele andere gere nommeerde musici als Jan van Elsacker en Wim Becu van Oltremontano. De Belg gaf concerten door heel Eu ropa en in de VS. Hij is or ganist te Broechem. Het pro gramma vermeldt werken van Johann Sebastian Bach, Johann Pachelbel en Georg Muffat. Het concert begint wederom om 12 uur. De toe gang is vrij. Van polka's tot gevoelige melodieën OOST-SOUBURG - Donderdag 15 augustus is er een instru mentaal zomerconcert in De Open Haven (Oude Dorps kerk) Oranjeplein 2 te Oost- Souburg. Dit concert wordt verzorgd door Wilbert Ma- gré op de vleugel, Wim Ma- gré op het orgel en Carina Bossenbroek op de panfluit. Tevens hoopt het muzikale trio deze avond hun nieuwe CD 'Concerto' te presenteren die in Bolsward is opgeno men. De musici hebben een mooi programma samengesteld met voor ieder wat wils. Zo spelen ze onder andere vro lijke polka's en dansen maar ook ontbreken gevoelige me lodieën in het programma niet. Aanvang: 20.00 uur. Toegang kost 10 euro, voor kinderen tot en met 15 jaar 5 euro. Reserveren met korting kan via 0525-685413 of www. wimmagre.nl. Volwassenen betalen dan 7,50 euro en kinderen tot en met 15 jaar 2,50 euro. Leren met 'stokken' lopen VLISSINGEN - Vrijdag 16 au gustus om 19.30 uur wordt in Vlissingen weer een Nordic Walking instructietraining gegeven. Het begin- en eind punt is de parkeerplaats van de Kanovijver te Vlissingen. De sessie duurt 1,5 uur en is geschikt voor mensen die voor het eerst met Nordic Walking-stokken willen le ren lopen, of hun looptech niek willen opfrissen. Ook mensen met chronische aandoeningen kunnen aan deze training deelnemen. Bel voor informatie Marjan Schot, 0118-476949. Scaldis begint bridgecursus VLISSINGEN - Bridgeclub Scaldis begint 1 oktober met een beginnerscursus bridge. In een kleine vier maanden krijgt u de grondbe-ginselen van het spel bijna ongemerkt onder de knie. Daarna kunt u de verdere stappen zetten door de rest van het seizoen de oefenavonden te volgen, daarbij krijgt u nog steeds begeleiding in het bieden en afspelen. Het jaar daarna wordt u verwacht op een van onze speelgelegenheden. Bridgeclub Scaldis is bijna de oudste van Vlissingen De club speelt elke maandag middag van 13.30 tot 16.30 uur in Ter Reede en elke maandagavond van 19.30 tot ongeveer 22.45 uur in het Majoraat in de Van Hogen- dorpweg. De lessen worden op dinsdagavond gegeven in het Majoraat van 19.30 tot 22.00 uur. Meer weten? 0118- 473096 of j.keersemaker® hetnet.nl. Dansgroep houdt open huis VLISSINGEN - Op woensdag 21 augustus houdt Dansgroep Vlissingen Internationaal open huis. Iedereen kan op deze avond binnenlopen en kennismaken met de ver eniging. Iedereen is vanaf 20.00 uur van harte welkom in de danszaal, gevestigd in het voormalige buurtgebouw Het Bolwerk, te vinden aan het pleintje bij het winkel centrum Papegaaienburg aan de Lindeijerlaan 8. Tijdens deze avond laten leden van de vereniging zien waar ze zich mee be zighouden. Onder het genot van een kopje koffie of thee of frisdrank kan er kennis gemaakt worden met Dans groep Vlissingen Internatio naal. De theatergroep Grad Na More laat een stukje zien uit haar programma. Verder zal het koor Bez Ime een aantal liederen ten gehore brengen. www.bermanfruitplants.com We hebben veel vrijwilligers nodig. Kijk op ikwordmaatje.nl voor uw huid polikliniek dermatologie huid- en laserkliniek huidtherapie Middelburg en huidverjongrng: Botoxbehandelingen Dermateam Middelburg In Barcodegebouw Park Veldzigt 67 4336 DX Middelburg 0118-673050 www.dermateam.nl O www.de-faam.nl De Faam woensdag 14 augustus 2013 5 In het gemeentearchief in Vlissingen is van 19 augustus tot 1 november de tentoonstelling 'Kringen in het Water. Leven rond het Dok' te zien. De foto-expositie geeft een beeld van leven, werk en bebouwing rond de Dokhaven in Vlissingen door de eeuwen heen. Bovendien wordt er aandacht besteed aan het opleidingsschip de NoordBrabant.De dokhaven werd begin 17e eeuw aangelegd door toedoen van Prins Maurits. Foto: PR VERSE MOSSELEN ZEEUWSE MOSSELEN VROUWENPOLDER ZIERIKZEE Winkel Proef Zeeland 't Mosselpakhuys Stormvloedkering Haven Faelweg 1 (nabij Deltapark) Nieuwe Haven 51 Telefoon 0111-653451 Telefoon 0111-407611 Openingstijden Ma 09:00 uur tot 18:00 uur Di 09:00 uur tot 18:00 uur Wo 09:00 uur tot 18:00 uur Do 09:00 uur tot 18:00 uur_ Vr 09:00 uur tot 18:00 uur Za 09:00 uur tot 18:00 uur Openingstijden Ma gesloten Di 11:00 uur tot 17:00 uur Wo 11:00' uur tot 17:00 uur Do 11:00 uur tot 17:00 uur Vr 09:00 uur tot 17:00 uur Za 09:00 uur tót 17:00 uur www.neeltjejansmosselen.nl verhuizingen en meubelopslag Middelburg 01t8-626919 www.gerardbouwerise.nl Vele rassen, gekeurd, uit eigen kwekerij, Direct leverbaar. Berman, Noordhoeksewegeling 3, Kapelle Tel. 0113-341170 (gratis advertentie) voor sociale initiatieven t De beste dermatologen tón Nederland (weekblad Elsevier voor behandeling van alle huidziekten, huidkanker, spataderen. Alleen op verwijzing van de huisarts. Behandelingen worden via de zorgverzekeraar vergoed. voor cosmetische huidbehandelingen zoals anti-rimpelbehandelingen Rimpelfilling met hyaluronzuur Restylane C02-Fractional laser Verder alle laserbehandeiingen tegen overbeharing, couperose, pigmentvlekken, hutdoneffenheden, kleine spatadertjes en nog veel meer... Hiervoor is geen vefwijzing van uw huisarts nodig, cosmetische behandelingen worden niet vergoed. rypor aanvullende huidbehandelingen zoals acne, manuele lymledrainage, iittekenbebaodeling, camouflagetherapie. Huidtherapie wordt meestal vetgoed.

de Faam | 2013 | | pagina 5