A I ii 1 1 Officiële Mededel ingen milieu I GEMEENTE ff 94% VAN DE CONSUMENTEN ONTVANGT DÉ WEEKKRANT GRAAG! dé Weekkrant is overal welkom van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland 3' dB GEMEENTENIF'. 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 24 juli 2013 10 RECTIFICATIE In de Faam van 10 juli 2013 gepubliceerd onder de kop AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING Domburg - Jan Tooropstraat 4, stukadoren van een buitengevel (29-6); dit moet zijn Domburg - Jan Tooropstraat 4A AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - Domburgseweg 19, het bouwen van een woning (16-7); Koudekerke - Vebenabos 36, het uitbreiden van de woning (15-7); Meliskerke - Rapenburgweg 18A, het bou wen van een woning (12-7); Oostkapelle - Duinweg 111het bouwen van een woning (12-7); - Oosterpark 48, het uitbreiden van de woning (18-7); - Westhovenseweg 2B, het bou wen van een woning (17-7); Vrouwenpolder - Dingmanshoofd 6, het uitbrei den van de woning (11 -7); - Hopman de Rijklaan 73, het renoveren van de woning en het plaatsen van een dakkapel (16-7); Zoutelande - Borné 15, het plaatsen van een dakkapel (15-7); De aanvragen kunnen uit meer dere activiteiten bestaan. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. Wilt u één of meerdere dossiers inzien op het gemeentehuis, wij leggen ze graag voor u klaar. Neemt u vooraf even contact met ons op via (0118) 555 447 of per e-mail gemeente@veere.nl. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Koudekerke - Kaapduinseweg 3, het kappen van een den (16-7); Oostkapelle - Duinweg 109 (voorheen 111), het uitbreiden van de woning (18-7); Veere - Wagenaarstraat 10, het vervan gen van de kozijnen (17-7); Zoutelande - Borné 15, het plaatsen van een dakkapel (18-7); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, be roep en voorlopige voorziening). De vergunning en de bijbeho rende stukken kunnen tijdens deze periode worden ingezien. AFVOEREN VAN HET REGISTER VAN BESCHERMDE RIJKSMONUMENTEN Biggekerke - De Minister van Onderwijs, Cultuur en wetenschap heeft besloten tot afvoeren van het register van rijksmonumenten van het pand Dorpsstraat 23. Het besluit ligt van 25 juli t/m 4 september 2013 ter inzage. Belanghebbenden kunnen tijdens deze termijn de gelegenheid be zwaar maken tegen dit besluit. AANWIJZING TOEZICHTHOUDENDE AMBTENAREN Wij hebben toezichthouders aan gewezen. Dit zijn medewerkers die belast zijn met controlewerk zaamheden ter uitvoering van al lerlei regels. Het gaat om: A.M. van Diemen en D. Vader. Zij zijn aangewezen op grond van de Verordeningen onroerende zaak belastingen, hondenbelasting, forensenbelasting, toeristenbelas ting, afvalstoffenheffing, riool rechten, precariobelastingen en parkeerbelastingen. Dit besluit ligt van 25 juli t/m 5 september 2013 ter inzage. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen kunt u inzien bij de centrale publieks- balie van het gemeentehuis. Tra verse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn op maandag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, donderdag avond tot 20.00 uur (met uitzon dering van Burgerlijke Stand zaken) en op vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur. Wilt u één of meer dere dossiers inzien op het ge meentehuis, wij leggen ze graag voor u klaar. Neemt u vooraf even contact met ons op via (0118) 555 447 of per e-mail gemeente@veere.nl. Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen be zwaarschrift worden ingediend. Tegen een groot aantal besluiten kan alleen door belanghebbenden een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk ge beuren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college, de burgemeester of de gemeente raad, Postbus 1000,4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sec tor bestuursrecht van de recht bank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlo pige voorziening gevraagd wor den bij de Voorzieningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 24 juli 2013 Burgemeester en wethouders van Veere lilt 01 WeGGNeR Media Ontwerp Luchthavenbesluit Midden-Zeeland Provinciale staten van Zeeland hebben een aanvraag ontvangen om een lucht havenbesluit ingevolge artikel 8.43 van de Wet luchtvaart van Zeeland Airport B.V. De aanvraag heeft betrek king op de luchthaven gelegen aan de Calandweg 36 te Arnemuiden binnen de gemeente Middelburg. Zeeland Airport B.V. is voornemens om de huidige baan te verharden, de vliegroutes aan te passen en het aan tal helikopterbewegingen uit te breiden. In een eerder stadium hebben provin ciale staten besloten dat ten aanzien van deze veranderingen geen m.e.r. hoeft te worden opgesteld. De aanvraag om luchthavenbesluit, het ontwerp luchthavenbesluit. de m.e.r.-beoordelingsnotitie en het be sluit op de m.e.r.-beoordelingsnotitie liggen van 25 juli 2013 tot en met 4 september 2013 ter inzage bij de provincie Zeeland, Abdij 6 in Middel burg, op werkdagen van 09.00 - 16.00 uur en desgevraagd buiten kantoor uren. Een ieder kan tot en met 4 september 2013, bij voorkeur schriftelijk, ziens wijzen over het ontwerp luchthaven besluit en het besluit op de m.e.r.- beoordelingsnotitie indienen bij pro vinciale staten van Zeeland, afdeling Tijdelijke RUD, postbus 6001, 4330 LA Middelburg. In deze periode kunnen ook mondelinge zienswijzen worden ingebracht. Hiervoor wordt gelegen heid geboden na telefonische afspraak. Enkel belanghebbenden die zienswij zen hebben ingediend of belangheb^ benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over het ontwerp luchthavenbesluit en het besluit op de m.e.r.-beoordelingsnotitie kunnen later beroep instellen. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en/of kopieën van ter inzage ge legde stukken kunt u zich wenden tot dhr. B. Maring tel. (0118) 631953 of mevr. R. de Later tel. (0118) 631915. Ontwerpbeschikking voor Zalco B.V., Zeeland Seaports en Century Aluminum Vlissingen B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland wil len de vigerende omgevingsvergun ning ingevolge de Wet algemene be palingen omgevingsrecht van Zalco B.V., Zeeland Seaports en Century Aluminum Vlissingen B.V. ambtshalve aanpassen ten aanzien van het milieu aspect geluid. In verband met de door start van de anodefabriek waarvoor Century Aluminum Vlissingen B.V. een omgevingsvergunning heeft aange vraagd dient de omgevingsvergunning voor het resterende deel van het voor malige Zalco terrein ten aanzien van het milieu-aspect geluid aangepast te worden. De ontwerpbeschikking ligt van 25 juli 2013 tot en met 4 september 2013 ter inzage bij: de provincie Zeeland, Abdij 6 in Middelburg, op werkdagen van 09.00 - 16.00 uur en des gevraagd buiten kantooruren en; de afdeling publiekszaken van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 8.30-12.30 uur en van 13.30- 15.00 uur en (na telefonische afspraak 0118-487204) op woensdagavond van 17.15- 20.15 uur. Een ieder kan tot en met 4 september 2013, schriftelijk, zienswijzen over de ontwerpbeschikking indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Afdeling Tijdelijke RUD, postbus 6001, 4330 LA Middelburg. In deze periode kunnen ook mondelinge zienswijzen worden ingebracht. Hiervoor wordt gelegenheid geboden na telefonische afspraak. Enkel belanghebbenden die zienswij zen hebben ingediend of belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerpbe schikking en de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp beschikking kunnen later beroep in stellen. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en/of kopieën van ter inzage ge legde stukken kunt u zich wenden tot E. de Smidt, tel. (0118) 631986 of onze website raadplegen. Ontwerpvergunningen voor Century Aluminum Vlissingen B.V. Gedeputeerde staten van Zeeland hebben aanvragen ontvangen om een vergunning ingevolge de Wet alge mene bepalingen omgevingsrecht en de Waterwet van Century Aluminum Vlissingen B.V. gelegen aan de Frank- rijkweg 2a te Ritthem voor het door starten van de anodefabriek op het voormalige Zalco terrein. Ten aanzien van de aanvragen in het kader van de Wet algemene bepalingen omge vingsrecht wordt zowel een ontwerp eerste fasevergunning (voor het on derdeel milieu) als ontwerp tweede fasevergunning (voor het onderdeel bouwen) ter inzage gelegd. Gedeputeerde Staten en Rijkswater staat willen deze vergunningen verle nen met voorschriften ter bescher ming van het milieu. De ontwerpvergunningen liggen van 25 juli 2013 tot en met 4 september 2013 ter inzage bij: de provincie Zeeland, Abdij 6 in Middelburg, op werkdagen van 09.00 - 16.00 uur en des gevraagd buiten kantooruren; de afdeling publiekszaken van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 8.30-12.30 uur en van 13.30- 15.00 uur en (na telefonische afspraak 0118-487204) op woensdagavond van 17.15- 20.15 uur en; Rijkswaterstaat Zeeland, Poe- ledaelesingel 18 te Middel burg. op werkdagen van 9.00- 12.00 uur en van 13.00-16.00 uur en na telefonische af spraak (0118-622428). Een ieder kan tot en met 4 septem ber 2013, schriftelijk, zienswijzen over de ontwerpvergunningen indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Afdeling Tijdelijke RUD, postbus 6001, 4330 LA Middelburg. In deze periode kunnen ook mondelinge zienswijzen worden ingebracht. Hiervoor wordt gelegenheid geboden na telefonische afspraak. Enkel belanghebbenden die zienswij zen hebben ingediend of belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerpver gunningen en de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp vergunningen kunnen later beroep in stellen. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en/of kopieën van ter inzage ge legde stukken kunt u zich wenden tot E. de Smidt, tel. (0118) 631986 of onze website raadplegen. n Informatie over de Provincie Zeeland vindt u op www.zeetand.nl

de Faam | 2013 | | pagina 10