www.ctvzeeland.nl Kajakvaren op de Oosterschelde met zeehonden en bruinvissen PZC Kebbew er eew Vanaf 9 september elke maandag 19:10 uur, het voetbalprogramma over alle clubs uit Zeeland, gebracht door Pim van Kampen. Film jouw club. ^.-.u n„ t^v#J.bez-orgers GOES - Guido Krijger is een echt buitenmens. "Onge repte natuur is er niet zoveel meer in Nederland. Daarom ben ik graag in de bergen, ver van de gebaande paden. De inspanning die je moet le veren samen met de vaardig heden die je moet ontwikke len om veilig door de bergen te struinen, zorgen ervoor dat ik vrijheid, grootsheid en tijdloosheid ervaar. Ik voel me dan deel van de natuur, dan voel ik mij gelukkig. Maar niet alleen de bergen trekken Guido. In Zeeland vind hij dezelfde rust, ruim te en wijdsheid. Guido gaat verder: "In Zeeland beleef ik hetzelfde op zee in mijn ka- IN ZEELAND BELEEF IK DE WIND, HET LICHT EN HET WATER HEEL INTENS jak. Hier beleef ik de wind, het licht, de lucht, het water en de uitgestrektheid heel intens. Elementen die ieder moment anders zijn. Voor mij is de zee nog een stukje Zeeuwse wildernis. Net zo als in de bergen, moet je er hier ook iets voor doen om dit zo intens te mogen bele ven. Ja en wat helemaal bij zonder is zijn de dieren die we tegen komen. Heel vaak ontmoeten we bruinvissen (walvisachtige) vlak bij onze kajaks en worden we achter volgd door een nieuwsgie rige zeehond." Deze natuurbeleving deelt Guido graag met anderen. "Met mijn bedrijf Outdoor Inspiration organiseer en begeleid ik mooie zeekajak tochten op de Oosterschelde, zodat ook andere mensen deze Zeeuwse 'wildernis' op een onvergetelijke manier kunnen beleven." Als ik zie dat mijn gasten in tens genieten en soms even vergeten te praten, dan voel ik mij zeer dankbaar en vol daan. Ook reacties als 'maar ik wist niet dat we dit ook ge woon in Nederland hadden' of 'het lijkt wel of ik ergens op een tropisch eilandje ben, met dolfijnen om mij heen' raken mij. Ik denk dat zo'n 'wildernis' beleving behalve respect en zorg voor de na- tuur teweegbrengt, mensen ook weer even laat voelen waar het om gaat. Genieten! Naast de hectiek en de zor gen van alledag. En dat is natuurlijk geweldig." Marktconcert in SintJacobskerk VLISSINGEN - Henk G. van Putten geeft vrijdag 19 juli het derde marktconcert van deze zomer verzorgen in de Sint Jacobskerk van Vlissin- gen. Het concert begint op de gebruikelijke tijd van 12 uur en duurt ongeveer een half uur. Op het programma staan werken vermeld van onder andere Georg Böhm. Johann Sebastian Bach (de beroemde Passacaglia), Eu- gène Gigout en Alexandre Guilmant. Henk van Put ten is jarenlang beiaardier geweest van zowel Middel burg als Vlissingen. Hij is organist van de Hervormde Kerk te Kapelle. De toegang tot dit middagpauzeconcert is vrij. Kampioenschap Ringlopen GRIJPSKERKE - Maandag 22 juli gaat het gebeuren! Voor de 4e keer in de historie van de ZRV gaat het Zeeuws Kampioenschap Ringlopen van start voor kinderen tot en met 12 jaar. Er wordt in drie banen gereden. In elke baan hangt de ring op een andere hoogte, zodat klein en groot mee kan doen. Het ZK Ringlopen begint om 13.00 uur en duurt tot on geveer 17.00 uur bij Stal de Pagter, Hogelandseweg 7, Grijpskerke. Naast het ring lopen zijn er nog andere ac tiviteiten die georganiseerd worden. Iedereen is welkom. Aanmelden: 06-44516959 Kijk dan op de website www.outdoorinspiration.nl voor meer informatie en reserveer een plek voor één van de geplande tochten. Ben je al met meerdere mensen, dan kan ook een tocht op maat worden georganiseerd. Out door Inspiration vaart met een maximale groepsgrootte van 5 personen. www.de-faam.nl De Faam woensdag 17 juli 2013 28 g€LVO W^€.Vv ZEELAND Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmark [Powered by Q JobTrack.nl Ui'—ilW m'H Mlil1 Stuur de mooiste, spannendste en de meest spectaculaire wedstrijdmomenten naar voetbal@ctvzeeland.nl en zie jouw club terug in het voetbalprogramma van Zeeland. Handycam, smartphone of tablet, alle beelden zijn welkom. Voor meer informatie en uploaden ga naar onze website. Pauze tijdens een van Guido's kajaktochten op de Oosterschelde een tropisch eilandje ben, met dolfijnen om mij heen'. 'Het lijkt wel of ik ergens op een tropisch eilandje ben, met dolfijnen om mij heen' Kajak- en bergwandelgids Guido Krijger verzorgt zeekajaktochten in Zeeland, met name op de Oosterschelde. De tochten worden georganiseerd in samenwerking met het Nationaal Park Oosterschelde. Een onvergetelijke ervaring van een stukje Zeeuwse 'wildernis'. Je hoeft niet naar Nieuw Zeeland om zeehonden en dolfijnen te ontmoeten.... Door Frank Husslage Zeeland Zeekajakken Tropisch eiland 'Het lijkt wel of ik ergens op Foto Frank Husslage Wil je dit ook beleven? Meer bereiken. Met Wegener Ook krantenbezorgers gaan op vakantie! Daarom zoeken wij voor de zomerperiode vakantiebezorgers. Wat zijn de voordelen van het bezorgen? een prima vergoeding; 's ochtends werken, de rest van de dag vrij; lekker in de buitenlucht werken; gratis het dagblad lezen. Ga naarwww.bezorgers.nl voor meer informatie. Aanmelden? via internet: www.bezorgers.nl telefonisch: 0800 - 0222710

de Faam | 2013 | | pagina 28