Fotowedstrijd 'Vrijwilligerswerk in beeld' Beeldmerk borstvoeding in de openbare ruimte Wijkondersteuningspunten gesloten Sport en spel in de zomervakantie Verkeer en parkeren bij ring- en sjezenrijden Ondertekening contract voor hulpmiddelen Wmo medipoint INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG Na de succesvolle fotowedstrijd 'Vrijwilligerswerk in beeld' in 2012, is het tijd voor een nieuwe editie. Samen Vrijwillig (Stichting Welzijn Mid delburg) nodigt burgers weer van harte uit om foto's met betrekking tot vrijwilligerswerk in Middelburg in te zenden. Vrijwilligers zijn op alle plekken in de samenleving actief: van sportver eniging, kinderboerderij, festival, muziekvereniging, ouderencentrum, reddingsbrigade tot jeugdhonk - de voorbeelden zijn talrijk. Vrijwilligerssteunpunt Samen Vrijwillig van Stichting Welzijn Middelburg wil deze diversiteit graag in beeld brengen. Foto's kunnen worden aangeleverd tot 1 september. Daarna zal een des kundige jury de prijswinnaars kiezen. De meest sprekende foto's krijgen een plekje op de website van Stichting Welzijn Middelburg: www.welzijnmiddelburg.nl/vrijwilligerswerk. De tien foto's die door de jury gekozen worden, zullen worden geëxposeerd in boekhandel de Drukkerij. Voor de twee winnende foto's zijn er mooie prijzen. Meer informatie en de wedstrijdcriteria vindt u op www.welzijnmiddelburg.nl/vrijwilligerswerk. Gemeente Middelburg ondersteunt het initiatief 'voeden kan hier' van het voedingscentrum en zal binnenkort een groot deel van de beheerders van openbare ruimten via een brief benaderen met de vraag om ook dit initiatief te ondersteunen. Bent u eigenaar of beheerder van een open bare gelegenheid waar het geven van borstvoeding mogelijk is, meld uw locatie dan ook aan op www.voedenkanhier.nl. In de zomervakantie zijn enkele wijkondersteuningspunten in Middelburg gesloten. WOP Dauwendaele: hele zomervakantie gesloten. WOP Arnemuiden: hele maand juli dicht. WOP Zuid: laatste twee weken van juli gesloten WOP Nieuw Middelburg: juli en augustus gesloten Middelburg in Beweging, Kindercentrum Koozie, Kinderopvang Walche ren en Stichting Welzijn Middelburg hebben hun krachten gebundeld voor de zomervakantie. In week 28, 29, 30 en 31 organiseren ze op dinsdag, woensdag en donderdag tal van activiteiten voor de jeugd uit de gemeente Middelburg. De Faam woensdag io juli 2013 9 Vervolg van de vorige pagina. Spuistraat/achterzijde Molstraat 13: kappen 1 boom (66525) (1-7). Weerhaan 27: uilbreiden woning (27-6). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. Der den) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000,4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzienirv genrechter bij de Rechtbank Zeeland - West- Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders hebben de na volgende meldingen ontvangen. Op grond van het "Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer" (Activiteitenbe- sluit) van: - Amesteinweg 18: Technisch Handelsbu reau Vermaat B.V. voor het wijzigen van de inrichting (wijziging betreft de opslag en hoeveelheid opgeslagen spuitbussen). - Fagotweg 13: TEMA automotive voor het oprichten van een onderhoudsbedrijf van auto's. - J.V. Sprengerlaan (voormalig AZC- terrein): Gemeente Middelburg voor het aanleggen van een tijdelijk depot voor de opslag van bagger (uiterlijk tof 1-9-2014). - KJeverskerkseweg 69: Timmerfabriek en Interieurbouw Wondergem B.V. voor hef uitbreiden van de inrichting met een opslag loods: - Muiden weg 6, Arnemuiden: Water sportvereniging Arnemuiden voor het uitbrei den van het terras. - Noordpoortplein 2: Stichting Voor Re gionale Zorgverlening voor het intern ver bouwen en uitbreiden van 't Gasthuis. - Oude Dijk 10, Nieuw- en Sint Joos- land: Maatschap Baas-Knol Ie voor het uit breiden van het bedrijf met een agrarische bedrijfsloods. - Plein 1940 nr. 6-10: Steakhouse Restau rant De Tamboer voor het wijzigen van de inrichting door het samenvoegen van 2 res taurants die gebruik maken van 1 keuken. - Waldammeweg 3: A Kluijfhout voor het uitbreiden van het bedrijf met 50 scha pen en hun bmmeren. Vanaf 1 juli 2013 is Medipoint Thuis zorgcentrum Zeeland de leverancier voor hulpmiddelen die onder de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) vallen voor de gemeenten Mid delburg en Veere. Wethouders Saskia Szarafinski (gemeente Middelburg) en Chris Maas (gemeente Veere) hebben samen met de leverancier de contrac ten getekend. Medipoint I Thuiszorgcentrum Zeeland is gevestigd in Vlissingen, Badhuis straat 104. De openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur. Voor alle vragen over storingen, onder houd en reparaties belt u de service telefoon: 0118-410401 (storings dienst na 17:00 uur 06-51 86 34 78). Het programma met daarin alle activiteiten is weer op alle basisscholen van de gemeente Middelburg verspreid. Het is een gevarieerd en uitge breid programma met voor elk wat wils. Sportactiviteiten, spelkussens, een Zeeuwse middag met een clinic van sportambassadeur Jeffrey Te- lussa, kookactiviteiten, ballonnenclown, schminkkraam, de 'Splash it' week vol met waterspelletjes, een dans- en een bootcampweek worden gezamenlijk uitgevoerd door bovenstaande organisaties. Het belooft een actieve zomervakantie te worden. Alle activiteiten vinden plaats in verschillende wijken of deelgemeenten van Middelburg. Soms wordt er een kleine bijdrage gevraagd, maar meestal is deelname gratis! Nog geen programma ontvangen of wil je meer informatie over de activiteiten in de zomervakantie? Je kunt ook mailen of bellen naar: Stichting Welzijn Middelburg 06-46218656, l.de- groot@welzijnmiddelburg.nl of Middelburg in Beweging 06-46406496, p.deguchteneire@middelburg.nl. Foto: Marja van Loon GEMEENTE MIDDELBURG Bezoekadres: Kanaalweg 3 4337 PA Middelburg Postadres: Postbus 6000 4330 LA Middelburg 16 .30 uur Openingstijden stadskantoor: Maandag tot en met vrijdag 8.30 tot Donderdag 8.30 tot 20.00 uur Het ring- en sjezenrijden ter gele genheid van de le Folkloristische Dag is inmiddels op het Abdijplein en omgeving een traditie. Deze activiteit wordt georganiseerd door de Folkloristische Commissie en de Zeeuwse Ringrijders Vereni ging. Foto: Aart van Belzen Het ring- en sjezenrijden wordt dit jaar gehouden op donderdag 18 juli. Dan gelden de volgende maatregelen: Verkeer De paarden met sjezen zullen de vol gende route volgen: Abdijplein Ba lans Korte Burg Groenmarkt Onder den Toren Koorkerkhof Ab dijplein. Op het Abdijplein zal op één ringrij- baan zonder sjees de ring worden ge stoken. De genoemde straten worden, voor zover nodig voor het verkeer af gesloten. De afsluiting heeft verder tot gevolg dat in de volgende straten het (door gaand) verkeer op 18 juli gestremd zal zijn: Balans Bogardstraat Bach- tensteene Walplein Nieuwe Kerk gang Koorkerkstraat Reigerstraat Korte Giststraat. De Bleek zal wor den opengesteld voor eenrichtingsver keer vanaf de Zuidsingel. Parkeren Parkeren is niet mogelijk langs de ge noemde sjezen-route vanaf woensdag 17 juli 18.00 uur tot donderdag 18 juli 19.00 uur. Op het Walplein is parke ren niet mogelijk op donderdag 18 juli tot 19.00 uur. De 2e Folkloristische Dag, de grote ringrijderij op het Mo lenwater, wordt dit jaar gehouden op donderdag 15 augustus. Telefoon: E-mail: Internet: Twitter: Facebook: 14 0118 info@middelburg.nl www.middelburg.nl @Gem Middelburg gemeentemiddelburg

de Faam | 2013 | | pagina 9