Kort nieuws gemeente Vlissingen Wilt u de meeste keus? s.\yee,tdèai GERARDS jJuJlu M ELKE DAG DE BESTE AANBIEDINGEN! Mindfulness pMi Nieuw: de Ploeg gordijnen Nieuwe collectie Quickstep laminaat Nieuwe blokjes bij het Blokje De Lego-attractie van stich ting Blokje bij Blokje, de Lego-experience, krijgt een nieuwe plek in het hart van Vlissingen. Vanaf 29 juni is Blokje bij Blokje gehuisvest aan de Spuistraat, naast de Bibliotheek, in winkelcen trum de Fonteyne in Vlis singen. Op 29 juni is iedereen vanaf 13.00 uur van harte welkom om de nieuwe locatie te be wonderen. Die dag is de toe gang gratis. Wethouder R. van Dooren zal de openings handeling verrichten door middel van het onthullen van een nieuw Lego- model van een bekend Vlissings gebouw. Verder is er die middag vanaf 14:30 uur een veiling, door Zeelands jong ste veilingmeester Robin Peters. Hier worden diverse leuke dingen geveild. De op brengst hiervan is ten bate van de stichting. Veteranendag in Ter Reede VLISSINGEN - Veteraan is hij of zij die, waar ook ter we reld, onder oorlogsomstan digheden als soldaat heeft gediend. Dit kan lang of kort van duur zijn geweest zijn en ook lang of nog maar kort geleden. Zaterdag 29 juni is de dag waarop Nederland aandacht heeft en waarde ring toont voor de inzet van deze veteranen. Dit gebeurt groots in Den Haag, doch kleinschaliger en dichter bij huis voor hen die daar de voorkeur aan geven. Het atrium van Ter Reede in Vlissingen zal die dag hun gastheer en bivak zijn. Iedere veteraan, van welke leeftijd of missie ook is van af 10.30 uur van harte wel kom. Rond 11.00 uur zal burge meester Roep het dagpro gramma starten en Cdt.Ma rinekazerne Meijer zal ook zijn betrokkenheid tonen. Naast de aanwezigheid van enkele stands zijn er ook op tredens van amateurarties ten. Om 12.30 uur is er de traditionele nasi-maaltijd. Aanmelden kan tot 25 juni via Dick Nelemans 06- 30369412 of Dicorl30@zee- landnet.nl Verjaardag ringrijders RITTHEM - Ringrijders vereni ging Ons Klaverblad uit Rit- them bestaat 90 jaar. 6 juli is er een jubileumwedstrijd voor leden en oud-leden op minicamping de karne- melkshoek, barentsweg 2 in Ritthem. De wedstrijd is van 13.00- 20.00 en in de pauze van 17.00-18.30 is er een bbq voor leden en oud-leden. Ons Klaverblad is nog op zoek naar oud-leden die mee wil len rijden en/of bbq. Opgeven kan bij Linda Min- derhoud lindacoen@zee- landnet.nl Dansen op de Boulevard VLISSINGEN - Amadore Ho tel Restaurant Arion en Brooklyn op de boulevard in Vlissingen slaan de handen ineen. Een gratis Salsa Party is het eerste resultaat. Op zaterdag 29 juni van 17.00 tot 22.00 uur is het dansen geblazen. Tussen de terrassen van beide zaken komt een dans vloer te liggen en met live muziek van Mrs. Smit The Boys from Brasil is één ding zeker: stilstaan is verleden tijd. Je kunt op beide terrassen terecht voor een drankje en een hapje en het eten is in salsa stijl. Zwemschool bestaat 5 jaar VLISSINGEN - Zondag 16 juni bestond Zwemschool Zee land in Vlissingen vijf jaar open en zijn er bijna 6000 diploma's uitgereikt. In de laatste 2 weken van juni wordt dit gevierd met diverse gratis activiteiten in en om het zwembad. Op zaterdag 29 juni worden de twee feestweken afgeslo ten met een open huis van 13.00 uur tot 16.00 uur waar bij er diverse kraampjes zijn van onder meer bedrijven die gevestigd zijn op het Edisonpark en gebruikers van Zwemschool Zeeland. Tevens is er voor de kinde ren een springkussen aan wezig. Muziekproject bereikt piek VLISSINGEN - Op donderdag 20 juni houdt Kunsteduca tie Walcheren in samenwer king met de Piek een concert van Eddy's Kids. Het mu- ziekeducatieproject is een initiatief van Scoop en komt voort uit de Eddy Christiani Award, een gitaarprijs die jaarlijks wordt uitgereikt aan een internationale gita rist die zijn sporen verdiend heeft. Onder anderen Ge- orge Kooymans, Brian May en Steve Lukather namen de prijs in ontvangst. Dertig enthousiaste Vlis- singse kinderen in de ba sisschoolleeftijd kregen een jaar lang, gratis elektrische gitaarles van zeer gedreven docenten van kunsteducatie Walcheren. Dit gebeurde in een naschools aanbod van Kunsteducatie Walcheren op drie locaties scholen) in Vlissingen. De docenten ga ven les aan drie groepen van ongeveer 10 kinderen. Be halve les, kregen de kinde ren een gitaar en versterker in bruikleen. Doel van het project: kinderen liefde voor muziek bijbrengen. Het con cert begint om 19.00 uur. Vanaf 3 juli bij Jumbo aan de Hermesweg 25 in Vlissingen. jumbosupermarkten.nl/vlissingen verhuizingen en meubelopsiag Middelburg 0118-626919 www.gerardbouwense.nl Zomertraining www.meditatiezeeland.nl Langstraat 79 - Arnemuiden T: 0118-602937 www.jandenooijervof.nl SCHRIJF JE NU IN OP WWW.SWEETOEAl.HL EN ONTVANG DE VOORDELIGSTE AANBIEDINGEN UIT JE EIGEN REGIO Op alle vloeren van Quick-step EXTRA korting! Prijzen vanaf 14,95 p.m2 Gratis ondertapijt bij stoffering van trappen. Vraag naar onze zeer scherpe prijzen. Vraag naar onze gordijnen op wave-systeem Bree's new world 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 19 juni 2013 5 O www.blokjebijblokje.nl Afgelopen woensdag 12 juni heeft de burgemeester van Vlissingen de Louise de Colignyschool bezocht. Hij werd ontvangen door het schoolkoor en rondgeleid door twee leerlingen van groep 7. In groep 4 kon hij met eigen ogen zien dat alle kinderen werken met een tablet. De Louise de Coligny is namelijk een pilotschool voor het gebruik van tabiets in de klas. In groep 2 heeft hij voorgelezen en in groep 7 een muziekles bijgewoond. Foto: PR O ww.zwemschoolzeeland.nl 8 maandagavonden (2,5 uur) terugkomsessie 1 juö t/m 19 augustus 2013 6-12 personen Gapinge Joke de Vrieze psychosociaal therapeut Tel. 06-22868392 Sweetdeal is een aanbiedingssite van Wegener Media THE FURNJTURE COMPOSERS

de Faam | 2013 | | pagina 5