Zorgstroom, dichtbij mensen Het Zorgstroom X-tra pakket blijft groeien II II 1 i. 18 81 II Burgemeester Bergmann opent Binnenhaven Er op uit met uw scootmobiel Werken bij Zorgstroom: volop doorgroeikansen! Zomerfair bij Nieuw-Sandenburgh in Veere dp ra Bel (0118) 63 20 30 cBEF r*^ir Op donderdagmiddag 30 mei opende Burgemeester Bergmann tijdens een feestelijke bijeenkomst de locatie Binnenhaven in Nieuw- en Sint Joosland. Terwijl de burgemeester het naam bord onthulde lieten de bewoners ballonnen op. Na de openingshandeling werden de bewoners op taart getrakteerd en genoten zij van een huiskamervoorstelling van Theater Veder. Voor de overige betrokkenen was er een programma met theater en sprekers in theater De Wegwijzer in Nieuw- en Sint Joosland. De familie Hoebeke uit Nieuw- en Sint Joosland bedacht de naam Binnenhaven. Dit staat voor warmte en veiligheid en is zeer toepasselijk aangezien de locatie besloten tussen de Kraayerthavenstraat en de Ouarleshavenstraat ligt. Binnen haven is een kleinschalig wonenvoorziening. Kleinschalig wonen is een woonvorm die bedoeld is voor mensen met voornamelijk psychogeriatrische problemen zoals dementie. Zaterdag 22 juni luidt Nieuw- Sandenburgh in Veere de zomer in met een grootse zo merfair. Naast verschillende activiteiten zijn er diverse kramen met allerlei artikelen Zo worden er woonaccessoires, btoemstuk- jes, handwerkspullen, oliebollen en streek producten verkocht. Op de rommelmarkt kan men gezellig rondsnuffelen op zoek naar een bijzonder voorwerp. Voor de kinderen wordt een kleedjesmarkt georganiseerd en zijn er kleine boerderijdieren. De spannende wedstrijden van ringrijders vereniging Gapinge, de vrolijke klanken van De Zeeuwse Muzikanten, het schapen scheren en garnalen pellen zorgen voor een gezellige sfeer. Uiteraard is ook aan de inwendige mens gedacht: op het terras kan met terecht voor een rustpauze onder het genot van een hapje en een drankje. U bent van harte welkom op de fair op het terrein van Nieuw-Sanden burgh, Sandenburghlaan 2 in Veere van 10.00 tot 16.00 uur. Nog even en de vakantietijd breekt weer aan. Tijd om er op uit te gaan, alleen of samen met de (klein)kinderen. Vergeet niet om juist dan gebruik te maken van de Zorgstroom X-tra pas. In ons pakket zitten veel aanbiedingen waarmee zowel jong als oud een leuk dagje uit of een heerlijke vakantie kunnen beleven mét korting. In de afgelopen maanden hebben we weer een aantal nieuwe aanbieders in ons pakket mogen verwelkomen. Meer informatie over onderstaande én andere aanbieders vindt u op www.zorgstroom.nl/voordeelpas. Heeft u nog geen X-tra pas? Meld u aan via aanmeldingenX-tra@zorgstroom.nl of via telefoonnummer 0118-684000. Marstrand Rondvaarten Sportvisserij te Yerseke Scheep eens in voor een zeehondentocht of een mosselrondvaart over de Oosterschelde Meer info en het afvaartschema vindt u op de website. Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op alle tickets of op het boothuurtarief (groepen). Opstapplaats: Prinses Beatrixhaven, Meerpaalweg 20,4401 KA Yerseke, T: 06-22 08 93 93, W: www.marstrand.nl Taxi Centrale Vlissingen Comfortabel van/naar Schiphol: gaat u op vakantie en vliegt u vanaf de luchthaven Schiphol? Maak dan gebruik van het com fortabele vervoer van Taxi Centrale Vlissin gen. Als X-tra pashouder brengen en halen ze u tegen extra aantrekkelijke tarieven. Ook op de gewone taxirit krijgt u korting. Bij het maken van de afspraak graag vermelden dat u gebruik maakt van de X-tra pas. Uw voordeel met de X-tra pas: voor de eerste 2 km betaalt u 7,30. Daarna 25% korting per km. enkele reis Schiphol €140,- per transfer vanuit Zeeland (normaal tarief 195,- taxi/ 225,- taxibus). Industrieweg 7b, Middelburg. T: 0118 - 41 60 00 0118 - 4170 00 Nagelstudio Magnifique Mooie nagels en handen liggen binnen ieders handbereik dankzij de jarenlange ervaring en uitgebreide opleidingen van styliste Wilma Liplijn. v as* 'jm 1 facebook.com/Zorgstroom y twitter.com/Zorgstroomopi Wilt u er deze zomer eens lekker op uit met uw scootmobiel? De Sterling Pearl is dan de ideale reisgenoot. Hij biedt goede prestaties, uitstekend comfort en is eenvoudig te transporteren door middel van het Gem-Lock systeem, waarmee de scootmobiel in delen vervoerd kan worden. Ideaal wanneer u erop uit wilt met de auto. Een in hoogte verstelbare stoel en de verstelbare stuurkolom zorgen voor een ontspannen rit. De Pearl heeft een snelheid van 6 km per uur en een actieradius van 24 km. Kijk eens binnen bij het Thuiszorgcen trum en maak vrijblijvend een proefrit! Exclusieve aanbieding voor Zorgstroom X-tra leden: Nu van 1445,- voor 1085,- Thuiszorgcentrum Zeeland, Badhuisstraat 104,4381 LV Vlissingen T: 0118-410401 kies optie 3 Deze aanbieding is geldig t/m 15 september 2013 Uw voordeel met de X-tra pas 10% korting op alle behandelingen Parelduikerhof 14,4332 DA Middelburg, T: 06 -1819 41 25, W: www.nagelstudiomagnifique.nl Nagelstudio Magnlfiqi ia Seniorenverhuizingen Zeeland Gespecialiseerd in kleine verhuizingen, leveren zij verder een compleet pakket aan diensten zoals het ophangen van lijstjes, het installeren van de televisie of het in originele staat terugbrengen van uw huurwoning. Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op alle diensten De Rikkeweie 9, Serooskerke,T: 0118-642078, W: www.dts-verhuizingen.nl We zijn blij dat na de zomer een groep enthousiaste mensen start met de oplei ding Verzorgende IG. Vanuit Zorgstroom zelf starten 6 mensen aan deze opleiding, van buiten de organisatie gaan 17 mensen als leerling de opleiding volgen. Deze mensen kunnen in een zorg- of verpleegcentrum aan de slag, maar ook kunnen ze werkzaam zijn in de thuiszorg. De opleiding biedt uitzicht op een veelzijdige baan met volop kansen om door te groeien. Naast deze opleidingen gaan medewerkers van Zorgstroom een opleiding voor ver pleegkundige niveau 4 en niveau 5 volgen. Ook op zoek naar een baan in de zorg met goede toekomstperspectieven? Kijk op www.zorgstroom.nl bij Werken en leren. Met Tafel Thuis bent u altijd verzekerd van een gezonde, complete en vooral smakelijke maaltijd. Tafel Thuis of kijk op www.tafel-thuls.nl

de Faam | 2013 | | pagina 22