Een heldere naam voor elk bouwplan Zeeuwse bieb heringericht m "fl ZAKELIJK deze weel Voordeel en kwaliteit bij Sanitair Outlet Zeeland Medicijnen 'pinnen' uit afhaalautomaat i 53S Hans Kasse staat voor een bouwkundig ontwerp en ad- viesburo dat groot is vanwe ge het brede dienstenpakket. Oprichter en eigenaar Hans Kasse: "In 2001 begon ik on der de naam HaKa en dit jaar is besloten dat per 1 april te veranderen. Hans Kasse als bedrijfsnaam komt helder en duidelijk over." Hans Kasse werkt vanaf het ontwerp tot de oplevering de projecten uit. Opdrachtgevers zijn particulieren, aannemers, projectontwikkelaars maar ook gemeenten. "Door de ruime ervaring hebben wij een veelzijdige kijk gekre gen op het volledige bouw proces. Onze werkzaamhe den zijn heel divers of het nu gaat om verbouw of uit breiding van een woning of bouw van een nieuw huis of bedrijfspand. Ik werk samen met collegabureau's voor de speciale kennis die zij in huis hebben; zo kunnen ook grotere projecten wor den uitgevoerd. Indien ge wenst ontwerpen wij in 3D, waardoor men een duidelijk beeld krijgt van hoe het gaat worden. Hans Kasse, bouw kundig ontwerp adviesbu- ro, Klarinetweg 31, Middel burg, telefoon 0118-634424 en www.hanskasse.nl Walchers kort zakelijk nieuws Hair, Beauty Fashion MIDDELBURG - In Brasserie 't Hoofdkantoor op de Mortie- re Woonboulevard in Mid delburg is komend weekend een Hair, Beauty en Fashion weekend. Op zowel 22 als 23 juni zijn er van 10.00 tot 17.00 uur shows, demonstraties en fo- toshoots. Speurtocht bij boekwinkel MIDDELBURG - De hele maand juni zijn er leuke acties voor kinderen in christelijke boekwinkel de Fakkel in Middelburg. Op elke woensdag en zater dag in de maand juni kun nen kinderen van 5 tot 12 jaar een gratis speurtocht doen in de winkel. Het adres is Kromme Weele 27 in Mid delburg. De speurtocht kan gedaan worden vanaf 10.00 uur tot 16.00 uur. Binnen de boekenwinkel is een speur tocht uitgezet. De kinderen leren zo de Fakkel goed ken nen want de speurtocht gaat langs alle categorieën. De speurtocht duurt ongeveer een half uur en de start is bij de kassa. Opgeven is niet nodig. Voor iedere deelnemer is er een prijsje. Eind april is Sanitair Outlet Zeeland opgestart door drie ondernemers Eric Moens, Rienus Meijer en Roland van Spronssen. Zij werken in principe al langer samen in Wonen Totaal waar Sanitair Outlet Zeeland uit ontstond. Moens: "Wij verkopen A- merken in sanitair voor outletprijzen, topkwaliteit voor een lage prijs. Sanitair is een wijd begrip zoals kra nen, hangtoiletten, wasta fels, ligbaden, badkranen en douchebakken, kortom al les wat met water te maken heeft." Maar ook douche cabines, glaswanden, de signradiatoren of wand- en vloertegels met professione le lijmen eri voegmiddelen. Een ruim aanbod in diverse merken, maten en kleuren tegels. Er wordt geleverd aan bedrijven en particulie ren. De aankopen kunnen desgewenst door het bedrijf worden gemonteerd en ge plaatst. Er is directe keuze uit het aanbod in de show room en eventueel op bestel ling met een snelle levering. Sanitair Outlet Zeeland ver blijft op de benedenverdie ping; op de bovenverdieping Moens Tegels Sanitair dat in uitgebreidere wensen kan voorzien. Wie tot en met 29 juni voor 40 euro besteedt, ontvangt gratis een douche- glijstangset. Openingstijden: vrijdag 09.00-17.00 uur, zaterdag 09.00-15.00 uur en op af spraak. Sanitair Outlet Zee land, Logistiekweg 13, Vlis- singen Vrijburg, telefoon 0118-601139 en www.sani- tairoutletzeeland.nl MIDDELBURG - Coby Kole, parttime leerkracht in het basisonderwijs, is een praktijk voor leerbegelei- ding gestart in Middelburg: Meeanders leerbegeleiding. Haar doel is het helpen van kinderen die tijdelijk wat extra aandacht nodig heb ben bij het werk dat op of voor school moet gebeuren. Het kan bijvoorbeeld gaan om extra uitleg en oefenen voor een bepaald vak, hulp bij een spreekbeurt of bij het plannen, maken en organi seren van het huiswerk. Zowel kinderen van de. basisschool als leerlingen uit de onderbouw van het voortgezet onderwijs kun nen er terecht. De leerbege leiding gebeurt individueel en op afspraak. Coby heeft in alle groepen van het ba sisonderwijs les gegeven en ze heeft de Basisopleiding tot Kindercoach gevolgd. Meer informatie: www. meeanders.nl MIDDELBURG - De service van apotheek Stromenwijk- 't Zand in Middelburg is onlangs uitgebreid met een afhaalautomaat. De machine maakt het mo gelijk om 24 uur per dag, 7 dagen per week medicatie op te halen. Het werkt zo: je meldt je aan via de web site of aan de balie waarbij het mobiele telefoonnum mer genoteerd wordt. De volgende keer dat de huis arts een recept stuurt naar de apotheek, ontvang je een SMS-bericht met een unieke afhaalcode. Met die code kun je de medicatie uit de machine ophalen. M ,?I Vrijdag 21 juni en zaterdag 22 juni 2013 organiseren de Zeeuwse Bibliotheek en SCOOP een Open Huis on der de noemer Kennis, Cul tuur en Ontmoeting in het bibliotheekgebouw aan de Kousteensedijk 7 in Mid delburg. De heringerichte Zeeuwse Bibliotheek en SCOOP, Zeeuws instituut voor soci ale en culturele ontwikke ling, zijn nu samen in het ge bouw gevestigd. Ook bestaat de openbare bibliotheek Middelburg dit jaar honderd jaar. Harold Bergmann, bur gemeester van Middelburg, verzorgt samen met zijn ge zin vrijdag 21 juni om 19.30 uur de feestelijke en verras sende heropening. Jeanine Naerebout van de Zeeuwse Bibliotheek, en Leontien Poppe van SCOOP zijn actief betrokken bij de organisatie van deze twee dagen die bol van activitei ten staan. Een er van is De Best Wel Behoorlijk Slimme Zeeuwen Quiz 2013 vrijdag vanaf 20.00 uur, quizmaster Sip Beth. Aanmelden kan via zbsec@zeeuwsebiblio- theek.nl. Er is ondermeer een mara thon Trugkieke, oude boe ken taxeren en modeshows van Kunstbende Fashion en Ons Boeregoed. De biblio theek is compleet nieuw ingericht, eigentijds, span nend, actief en uitnodigend. Op de eerste verdieping is nu het Zeeland paviljoen, voorheen Zeeuws docu mentatiecentrum, waar je tussen strandpalen in een strandstoel kunt vertoeven. De activiteiten zijn vrijdag van 12.00 tot 24.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur. Nieuwe haring in chocoladezaak MIDDELBURG - Bloed zweet en tranen heeft het Richard Jansen van Chocolate Lovers in Middelburg gekost om het voor elkaar te krijgen. Maar het is gelukt. Hij heeft het 'eerste vaatje Hollandse nieuwe' weten te bemach tigen. Een viskar in de etalage van Chocolate Lovers, helemaal vol met Haring en uitjes. Het is even wennen. Bezoekers van de winkel krijgen de lek kernij aangeboden. "Lijkt je dat ook lekker? Kom gerust even aan in de winkel aan de Vlasmarkt 45 in Middel burg. De haringen hebben het juiste vet percentage, lekkere structuur, en vol van smaak. We hebben stie kem al geproefd natuurlijk, en willen graag iedereen de mogelijkheid bieden om van deze lekkernij te komen ge nieten", vertelt Richard Jan sen van Stichting Chocolate Lovers. O ja... de Hollandse nieuwe is natuurlijk wel van chocola. Buurtzorg is verhuisd VLISSINGEN - Thuiszorg or ganisatie Buurtzorg Vlis- singen is verhuisd naar de Kenau Hasselaarstraat 557 te vlissingen. Donderdag 20 juni (morgen) van 14.00 uur tot ongeveer 17. 00 uur is er een mogelijk heid om het nieuwe kantoor te bezichtigen en kennis te maken met het team onder het genot van een hapje en een drankje. O www.de-faam.nl De Faam woensdag 19 juni 2013 19 •WiM K Hans Kasse: "Door ruirrre ervaring veelzijdige kijk op het bouwproces." Tekst en foto: Leon Janssens O www.fashionweekendmid delburgf.nl O www.fakkel.nl Rienus Meijer, Roland van Spronsse en Eric Moens: "A-merken sanitair voor outletprijzen." Tekst en foto: Leon Janssens Jeanine Naerebout en Leontien Poppe, in het nieuwe Zeeland paviljoen van de Zeeuwse Blibliotheek. c toto: Leon Janssens 24 uur per dag, 7 dagen per week medicatie op halen, het kan met het nieuwe afhaalautomaat. p0t0: pp door Leon Janssens Quiz Paviljoen O Voor het volledige programma: www. zeeuwsebibliotheek.nl of www.scoopzld.nl

de Faam | 2013 | | pagina 19