Zo Corneel en Tale Zo DELTA! Officiële Mededelingen van de Provincie Zeeland milieu Voor Sent is buitenspelen niet gewoon Provincie Zeeland Oranje Fonds T Brengt ons bij elkaar r giro 479 DELTA III Iedere woensdagmiddag gaat Corneel met Tale op stap. Dan hebben ze allebei vrij. Vader en zoon zijn collega's, want ze gaan alle twee naar de basisschool. Corneel staat voor de klas, Tale zit in de klas. Vanuit Groede gaan ze schepen kijken in Terneuzen. Met de haren in de wind. 'Van die wind maken ze toch energie, papa?' www.DELTA.nl/energie www.de-faam.nl De Faam woensdag 19 juni 2013 14 Vergunning voor Century Aluminum Vlissingen B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan Century Aluminum Vlis singen B.V. een reguliere vergunning Wet algemene bepalingen omgevings- recht verleend voor het verbouwen van de werkplaats. De vergunning kan worden ingezien tot en met 22 juli 2013 bij: het informatiecentrum van de provincie Zeeland. Abdij 6 in Middelburg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desge vraagd buiten kantooruren; de afdeling publiekszaken van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlis singen. op werkdagen van 8.30-12.30 uur en van 13.30- 15.00 uur en (na telefonische afspraak 0118-487204) op woensdagavond van 17.15- 20.15 uur. Belanghebbenden-kunnen tot en met 22 juli 2013 tegen dit besluit schrifte lijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland. Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kun nen om een voorlopige voorziening vragen. Het verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en/of kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. de Smidt, tet. (0118) 63 1986 of onze website raadplegen. Ontwerp-besluit voor het uitbreiden van de destillatiecapaciteit Eastman. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aanvraag ontvangen om een vergunning Wet algemene bepa lingen omgevingsrecht van Eastman gelegen aan de Herculesweg 35 te Middelburg voor het veranderen van de inrichting door het uitbreiden van de destillatiecapaciteit. Gedeputeerde Staten willen de vergunning verlenen met voorschriften ter bescherming van het milieu. De ontwerpvergunning ligt van 19 juni 2013 tot en met 31 juli 2013 ter inzage bij: het Provinciaal Informatiecen trum, Abdij 6, te Middelburg, op werkdagen van 09.30 - 16.30 uur; bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afdeling vergun ningen en handhaving, Kanaal- weg 3, op werkdagen van 8.00- 15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-675000) op don derdagavond. Daarna, tot het einde van de beroeps termijn, liggen de stukken ter inzage op genoemde plaatsen en tijden. Een ieder kan tot en met 31 juli 2013, schriftelijk zienswijzen over de ont werpvergunning Wet algemene bepa lingen omgevingsrecht indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland. Tij delijke RUD, postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Hierbij kan worden ver zocht om persoonlijke gegevens niet bekend te maken. In deze periode kunnen ook mondeling zienswijzen worden ingebracht. Hiervoor wordt gelegenheid geboden na telefonische afspraak. Enkel belanghebbenden die zienswij zen hebben ingediend of belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp- vergunninglen) en de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerpvergunning(en) kunnen later beroep instellen. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en/of kopieën van ter inzage ge legde stukken kunt u zich wenden tot mevr. A. Pavic, tel. (0118) 631958. Informatie over de Provincie Zeeland vindt u op www.zeeland.nl (prat» •dvert^ntte) Gr*chft4«rw Sem heeft autisme. Samen spelen is voor hem heel lastig, waardoor hij vaak alleen thuis zit. En dat maakt Sem heel eenzaam. Voor kinderen met autisme organiseert het AutismeFonds speciale sport- en speldagen, met een duidelijk programma en 1 op 1 begeleiding. Want ook met autisme wil je lekker samen spelen. Helpt u mee om Sem een fijne dag te bezorgen? Steun het AutismeFonds op autismefonds.nl -JVC ;i the multi-utility company Kies net als Corneel en Tale voor zekerheid en gemak, kies voor energie van DELTA. U kunt nu profiteren van onze nieuwe, vaste leveringsprijzen voor elektriciteit en gas. Als uw overeenkomst afloopt ontvangt u van ons een nieuw aanbod. Meest klantgerichte energieleverancier CUSTOMER CENTRIC DNA AWARD 2013

de Faam | 2013 | | pagina 14