Albert Heijn, Pottenbakkerssingel 2, Middelburg Albert Heijn, Fazantenhof 18, Middelburg Advertorial Aan het AH Schoolvoetbaltoernooi hebben ruim 240.000 scholleren en zo'n 5.000 basisscholen meegedaan. Er waren circa 500 voorrondes verspreid over geheel Nederland. Op woensdag 12 Juni was de landelijke finaledag. Duizenden leerlingen, docenten, coaches en supporters van 23 basisscholen waren aanwezig op het sportcomplex van de KNVB In Zeist. ZIJ kregen een vorstelijk en feestelijk onthaal aangeboden van Albert Heijn en de KNVB. De kinderen en hun aanhang genoten van alle festiviteiten. Na het spelen van de toernooiwedstrljden bleven in vier categorieën uiteindelijk acht finalisten over. De meisjes van groep 5/6 van de samenwerkingsschool De Lonneboot uit Nieuw- en SintJoosland bleken na een zinderende finalewedstrijd de beste en wonnen in hun categorie! Demi, Esmee, Estelle, Indy, Iris, Ivy, Kim, Nadia, Noa en Shannon van De Lonneboot uit Nieuw- en Sint Joosland zijn de winnaars van AH Schoolvoetbal Het AH Schoolvoetbal leeft enorm op De Lonneboot. "We hebben veel supporters. Zij mochten meereizen met de bus die ons vanmorgen kwam halen", vertelt juf Alie. Ook juf Femke is te spreken over de organisatie van het AH Schoolvoetbal. Dat er overal op het terrein van de KNVB kraampjes met fruit staan, vindt ze een goed idee. "Kinderen mogen zelf appels, bananen en peren pakken en kunnen zo gezond snoepen", aldus juf Femke. Openingstijden Maandag tot en met woensdag en zaterdag van 8.00 tot 20.00 uur, donderdag en vrijdag van 8.00 tot 21.00 uur en zondag van 10.00 tot 17.00 uur Openingstijden Maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 20.00 uur De drijvende kracht achter het winnende team is Albert Slinger. Hij is ook actief bij de plaatselijke voetbalclub. De coach vindt het begeleiden van de meiden erg leuk om te doen. "Ze voetballen goed en willen graag winnen. Het is een sportief team. Ze gunnen elkaar ook wat. Juist daarom zijn ze samen zo sterk. Deze instelling en hun 'winning mood' hebben er absoluut voor gezorgd dat ze kampioen zijn geworden." Alberl Heijn is trots op voetbalteam De Lonneboot

de Faam | 2013 | | pagina 10