BLIJVEND VERLAAGD! VERLAAGD Zuiderkerk weer in gebruik 184 matches tijdens Beursvloer Zomerklaat met Nlovecare! Veers Open Tuinen weekend Meevaren BLIJVEND Roomijs Krokante kip sticks pfjflE Super premium ijs Draadloze achteruitrijcamera DVD-speler met 2 schermen j Zomer ruiten- sproeiervloeistof Vanaf zaterdag 08-06-2013 Vanaf utoensdag 05-06-2013 MIDDELBURG - Na een verbou wing van bijna een jaar is de Zuiderkerk aan de Schout- straat 1 in Middelburg weer in gebruik genomen. Na een voorbereidingsperiode van twee jaar, zijn vorig jaar de bouwwerkzaamheden ge start. Architectenbureau Roos Ros heeft het ont werp verzorgd. Bouwbe drijf Schrijver verzorgde de ruwbouw en Wolter en Dros verzorgde het installa tie werk. Een groot deel van de afbouw werd verzorgd door gemeenteleden. De verbouwing voorziet in een uitbreiding van de kerkzaal, zodat er negentig zitplaat sen zijn bijgekomen en het zalencomplex is uitgebreid. In het gebouw is ook de in deling veranderd en het to tale interieur is vernieuwd. De kofeten van het geheel be dragen twee miljoen euro. Op zaterdag 8 juni is er een open middag, van 14.00 tot 17.00 uur. vlissingen - De zesde edi tie van Beursvloer Zeeland zorgde voor een mooi totaal van 184 matches. "Een groot succe", stelt Resy van Loon. De Timmerfabriek in Vlis singen was het prachtige decor van deze editie waar bedrijven en vrijwilligers organisaties elkaar vonden. 54 bedrijven namen deel als aanbieder en 46 waren op zoek naar 'hulp'. De eer ste match werd bijna direct na de slag op de gong ge maakt. Roegiers de Koeijer bood advies en verf aan Stichting Scheepsbouwge- schiedenis Vlissingen. Ver der bood DOK41 voor vijf 480 g 500 ml dagdelen de vergaderlocatie aan Stichting Droom aan; bood Shinemark Polderhuis Westkapelle een stoomcur sus social media aan en Rabobank bood Stichting Speelgoedbank Zeeland 2 speelgoedsetjes, 2 PC's en 4 bureaus. www.zeeuwseuitdaging.nl. - weerbestendige camera met groothoeklens - 6 infrarood LED's voor beter zicht in het donker - automatische activering bij achteruitrijden - voor auto, vrachtwagen, camper, caravan of aanhanger VEERE - Dit jaar is de zesde keer dat diverse tuineige- naren in de kern van Veere en het buitengebied hun tuin openstellen voor pu bliek. Iedere tuin heeft zijn eigen unieke karakter. De opbrengst van de entreegel den gaat naar de restauratie en het onderhoud van de Kleine Kerk in Veere. Nieuw dit jaar is een wandelroute langs de tuinen, met de mogelijkheid aan te sluiten op de bestaande stadswan deling over de wallen van Veere. In iedere tuin is iets extra's te doen, te zien of te koop: brocante, beelden of een lekkernij. Op zaterdag 8 juni zijn de tuinen geopend van 11.00-17.00 uur. Op zon dag 9 juni van 13.00-17.00 uur. De entree per tuin is 2' euro. Een passe-partout geeft toegang tot alle tuinen het hele weekend en kost 10 euro. Kaarten zijn te koop in de tuinen. Officieel start punt is Markt 14 in Veere. VLISSINGEN - Tijdens Sail de Ruyter Zeeland (22 t/m 25 augustus in Vlissingen) kan het publiek een vaartocht maken op één van de vele bijzondere schepen die aan wezig zijn tijdens het evene ment. De vaartochten zijn dagelijks op diverse schepen zoals Tall Ships, traditionele zeilschepen en motorsche pen. Zo is op 22 augustus de unieke mogelijkheid om mee te varen met de Tall Ship Rally vanuit Oostende waarbij de vloot van Tall Ships en Vlaams maritiem erfgoed eind van de middag in Vlissingen voor de bou levards arriveert. Die dag is HOGE KWALITEIT - LAGE PRIJS GARANTIE Versaanbieding geldig vanaf woensdag 05-06-13 t/m dinsdag 11-06-13. Zet- en drukfouten zijn voorbehouden. www.aldi.nl

de Faam | 2013 | | pagina 7