Bloemboten in Middelburg zijn nu geadopteerd Vergelijk uw goudprijs leum bij Vrolijke Keet edudelta bij meerdere inkopers! niet in deze dure tijd! ia DONKERSTEEG Creatieve mensen gezocht voor de avondopleiding bloem! Wees geen dief van je eigen portemonnee, benadeel uzelf je bevindingen terug aan de ouders. Bij buitenlandse kinderen wordt bijvoorbeeld extra op taalontwikkeling gelet. Kortom: het kind staat centraal." Tijdens het jubileumfeest kreeg Juf Leida zelfgemaakte vlaggetjes van de kinderen. Onderweg in de paarden tram was zij al toegezongen. Ook ouders en collega's lie ten zich niet onbetuigd. Op de vraag hoe lang zij nog zal werken, antwoordde Juf Lei- da met enige spijt: "Over een paar jaar ga ik met pensioen, maar ik zal de kinderen wel missen. Ik wijd me dan aan mijn kleinkinderen en aan mijn hobby's zingen en wan delen. We hebben nu delen van de pelgrimsroute naar Santiago de Compostella ge lopen. Als ik wat ouder ben, volgt het Pieterpad. Dat is minder heuvelachtig." op dinsdag 18 juni aanvang 19:30 uur Voor aanmelding en meer informatie kun je contact opnemen met: Edudelta Contract Goes, tel. 0113 272241 of mail naar contract@edudelta.nl MIDDELBURG - De bloemen boten ter hoogte van de Vlissingsesingel en de Pot tenbakkerssingel zijn afge lopen maandag (3 juni) ge adopteerd door GroenRijk Middelburg en Verstraten Walhout. De firma's leveren twee keer per jaar nieuwe bloemen en planten. Ongeveer een jaar geleden kregen de deelnemers aan de wijktafel binnenstad te horen dat er enorm bezui nigd moest worden op de groenexploitatie in de bin nenstad. De rozen, hagen, plantsoenen en bloemboten zouden weg moeten omdat er geen geld meer was voor het onderhoud. De reacties hierop waren heftig en de wijktafel deelnemers gingen op zoek naar sponsors. De twee groenbedrijven leveren nu in mei en in ok tober de beplanting, zodat Middelburg kleurig als al tijd blijft. Ook dankzij deze burgerpar ticipatie. Afgelopen maan dag zijn de schalen met bloemen opgehaald bij de sponsoren en aangebracht op beide boten. Ook is de adoptieovereen komst getekend in aanwe zigheid van de wethouder. Op de boten staat nu ook een sponsorbord. Dagelijks de actuele goud- en zilverprijs Wij zijn inkoper van edelmetalen zoals: Alle voorwerpen van goud of zilver Sieraden (nieuw, oud of versleten), Munten van goud of zilver 13:00-1730 uur 930-1730 uur 9.30-1730 uur 930-17.30 uur 930-17.30 en 19.00-21.00 uur 930-17.00 uur 13.00-17.00 uur SLA UW SLAG EN RUIL UW SIERADEN IN VOOR CASH OF TEGOEDBON ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Modern orthopedisch schoeisel (A+B) met ruime keuze in model en kleur Steun- en gemakschoenen Reuma- en diabeticischoeisel Voet- en onderbeenprotheses en ortheses Steunzolen, supplementen en inlay's Orthopedische voorzieningen aan confectieschoeisel dan ve eftig jaar geleden contract Spreekuur in Dreestraat 2, Vlissingen, en in het Ziekenhuis Zierikzee. Bel voor telefonische afspraak 0113 - 251720. Aagje Dekenstraat 2 (Scheldeplein) Vlissingen Tel.: 0118-465394 www.djivi.nl jut Lema boone (rechts) krijgt bloemen van unitmanager KOW Monique de Zwart. Foto: Jan Prenger GroenRijk Middelburg en Verstraten Walhout sponsoren de bloemen en planten in Middelburg sinds deze week. f. r D foto: Ger Bosselaar door Ger Bosselaar O Meepraten hierover? Stuur dan een e-mail naar: redactie.faamfa) wegenermedia.nl Openingstijden; Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Koopzondag Erkend leverancier alle zorgverzekeringen (SEMH-erkend) 's-Gravenpolderseweg 33 4462 RA Goes T. 0113 - 251720 De Faam woensdag 5 juni 2013 3

de Faam | 2013 | | pagina 3