Kom naar Halfords en ga goed voorbereid op zomervakantie! 13) 7/8 september €10 korting More Inclu Gastvrouw/heer bij Staatsbosbeheer FABER ALLES VOOR ONDERWEG EN VOOR OP DE PLAATS VAN BESTEMMING Halfords is de grootste in transportoplossingen! - Je vindt er bijvoorbeeld een ruim assortiment dakkof fers en fietsdragers. Wie op vakantie gaat en onvoldoende bagageruimte HALFORDS heeft, kan die ruimte heel makkelijk uitbreiden met een dakkoffer. In die koffers heeft Halfords volop keuze, van groot en luxe tot klein en compact. Er zijn dakkof fers met centrale vergrende ling maar ook slimme op vouwbare modellen. En dat allemaal voor iedere por temonnee, want naast een ruime keuze A-merkkoffers is er ook het voordelige ei gen merk. Een auto is praktisch, maar op het vakantieadres is een fiets soms handiger en het geeft de mogelijkheid om ontspannen en sportieve tochtjes te maken. Voor wie de fiets mee wil nemen is het goed te weten dat Hal- fords een breed assortiment fietsdragers heeft, van trek haakdragers en dakdragers tot inklapbare modellen. Kom dus naar Halfords voor een passende oplossing voor onderweg! Wat neem je voor een veilige reis mee als je over de grens gaat? Halfords heeft unieke 1 andenboxen, met de voor het betreffende land ver plichte zaken, zoals de al coholtest voor Frankrijk, de gevarendriehoek voor Italië en het veiligheidsvest voor Spanje. Kijk op halfords.nl voor een overzicht. Halfords heeft allerlei han dige kampeerartikelen in het assortiment. Een koel box is een voor onderweg én voor op de plaats van be stemming. De handige koel boxen zijn geschikt voor gebruik op zowel 12 volt als 220 volt en zijn daarom overal te gebruiken. Goed voorbereid op vakan tie? Ga dan eerst naar de dichtstbijzijnde vestiging van Halfords of kijk op THUH twmhv LO/ID DAGCRUISE WERELDHAVENDAGEN en de shops of geniet van live entertainment in de Show Lounge als toegift na zo'n mooie dagtocht. Beleef het grootste maritie me evenement van Neder land vanaf grote hoogte en vaar mee aan boord van de Cruiseferry van P&O Ferries tijdens de jaarlijkse Wereld havendagen. Een geweldige belevenis! Dé Weekkrant vaart samen met P&O Fer ries naar hartje Rotterdam en onze lezers kunnen daar bij zijn met €10 korting! Stap rond 11.00 uur aan boord vanuit Europoort voor een unieke dagtocht dwars door de Rotterdamse havens. Vanaf de buitendek- ken heeft u van ruim 30 me ter hoogte een fantastisch uitzicht op het spektakel op het water. De Cruiseferry neemt deel aan de nautische demonstratie nabij de Eras- musbrug. Daarna straatje keren; de Cruiseferry heeft de gehele breedte van de Maas nodig om de draai te kunnen maken. Onderweg is het gehele schip aan de binnenkant te bezichtigen. Kies een plekje op het terras van het Sun- deck of bovenop het heli- kopterdek. Bezoek de bars Zaterdag 7 of zondag 8 sep tember 2013. Normaal: €59 p.p. Weekkrantlezers beta len slechts €49 p.p.! Kinderkorting (t/m 15 jaar): €10 per kind Lunchbuffet: 25 p.p. (be perkt aantal plaatsen) Bij voldoende deelnemers busvervoer van en naar de terminal in Europoort. Op stapplaats (9.15 uur): Metro station Capelse Brug (Par keerplaats vrachtverkeer). Prijs 17,50 p.p retour (geen kinderkorting). Wij advi seren u 10 minuten vooraf aanwezig te zijn. Telefonisch boeken (ma - vr 09.00 - 17.00 uur) op tel: 020-201 33 33 o.v.v kortings code WEG U dient uw paspoort/NID kaart mee te nemen! MET SPOED CONSTRUCTIESCHILDERS GEZOCHT! Roompot Vakanties Schoonmakers m/v maandag en/of vrijdag Controleurs m/v maandag en/of vrijdag www.roompot.nl/vacatures Powered by Q JobTrack.nl Roompot Vakanties Hoofd horeca m/v fulltime Kok m/v fulltime www.roompot.nl/vacatures Faber zoekt onderhoudsschilders! FABER De zomervakantie De zomervakantie komt eraan. Een periode waarin heel veel Nederlanders er op uittrekken. Met het vliegtuig maar nog vaker met de eigen auto. Wie er met eigen vervoer op uittrekt, zorgt dat hij op alles is voorbereid. En Halfords heeft daar alles voor in huis. Dakkoffers Fietsdragers Landenkits Koelboxen O www.halfords.nl Aanbieding Busvervoer Boeken w www.de-faam.nl De Faam woensdag 5jum 2013 33 ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie Win vier dagen in Het Zwarte Woud Klik&Win Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 Banenmark staatsbosbeheer Voor meer informatie kan je contact opnemen met Miranda van Iwaarden, Faber Personeelsdiensten BV Arnesteinweg 50 4338 PD Middelburg 10118 -745005 F. 0118-612514 M. 06 - 22247276 m.vaniwaarden@fabepersoneel.nl PERSONEELSDIENSTEN www.faberpersoneel.nl Wij zijn per direct op zoek naar: voor het schoonmaken of controleren van onze verhuurobjecten op de parken: Noordzee Résidence De Banjaard Roompot Beach Resort Noordzee Résidence Cadzand-Bad Interesse? Mail je motivatie en cv naar: Mevr. M. Kusse, kusse.m@roompot.nl Noordzee Résidence De Banjaard is per direct op zoek naar: Wij verwachten: flexibiliteit kennis HACCP enthousiasme ervaring is een pre Wij bieden: betaling CAO verblijfsrecreatie Interesse? Mail je motivatie en cv naar: Mevr. K. Yau, yau.k@roompot.nl Wij zoeken mensen die gedreven zijn om het schildersvak uit te oefenen en die over routine beschikken. Diploma's zijn dan ook geen noodzaak, maar ervaring is dat wel. Wij bieden een prima werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het schildersbedrijf. Dus met vakantiebonnen en pensioen opbouw via A&O services. PERSONEELSDIENSTEN Voor meer informatie kan je contact opnemen met Miranda van Iwaarden, tel.: 0118-745005. Vrijwilliger gezocht bij Staatsbosbeheer op Fort Rammekens te Ritthem, beheerseenheid Midden-Zeeland Vrijwilligers kaartverkoop Vrijwilligers kleine rondleidingen Intro Ben je een echte natuurliefhebber in combinatie met belangstelling voor ons cultureel erfgoed? Vind je het leuk om als gastvrouw/heer anderen jouw enthousiasme over de geschiedenis van Fort Rammekens te delen? En leer je zelf ook graag meer over de na tuur en de geschiedenis van dit historisch geweldige fort? Word dan vrijwilliger bij Staatsbosbeheer. Als vrijwilliger'help je mee bijzondere plekken in Nederland mooi te houden. Fort Rammekens is het oudste zeefort van West-Europa, een stoer verdedi gingswerk uit 1547. Het fort is onlangs geconsolideerd en voor het publiek opengesteld. Wat vragen we van je je bent enthousiast en vindt het leuk mensen te ontvangen als gastvrouw/heer je gaat graag in de natuur en voelt je verbonden met de geschiedenis van Fort Rammekens je bent bereid om regelmatig een aantal dagdelen te komen helpen (zowel doorde weeks als in het weekend), met name in de periode tussen april en september je kunt goed samenwerken Waar is het Je werkplek is op Fort Rammekens te Ritthem bij het aangrenzende natuurgebied Ram- mekenshoek. Wat bieden wij je Natuurlijk gooien we je niet zomaar in het diepe. Je volgt eerst een training met de an dere vrijwilligers. Daarna loop je mee met een ervaren begeleider, voordat je zelfstandig met eigen groepjes op pad gaat. We bieden een inspirerende werkomgeving in een prachtig natuurgebied, leuke collega's, enthousiaste kinderen en een kleine onkosten vergoeding. Als Staatsbosbeheervrijwilliger ontvang je van ons ook nog een abonnement op het magazine van Staatsbosbeheer 'Naarbuiten', krijg je de vrijwilligerskrant thuisgestuurd en ontvang je vrijwilligerskleding. Geïnteresseerd? Neem dan via de mail contact op met boswachter Karei Leeftink, k.leeftink@staatsbosbeheer.nl of via telefoonnummer 06-10943647.

de Faam | 2013 | | pagina 33