SCHEIDEN EN WONEN, WAT NU? Officiële Mededelingen milieu natuur en landschap verkeer en vervoer DE HYPOTHEEKSHOP WERKT SAMEN MET SCHEIDINGSEXPERT van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland O www.de-faam.nl De Faam woensdag 5 juni 2013 23 ting en kopieën van de 'Melding BUS- bodemsanering' kunt u zich wenden tot de heer R.P.A. de Witte (tel. 0118- 631705). Melding BUS-bodemsanering Engelandweg 12 te Ritthem Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 17 mei 2013 een 'Melding BUS-bodemsanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ontvangen van Verbrugge Zeeland ter minals B.V. voor de bodemsanering op de locatie Engelandweg 12 te Ritthem. Tegen de melding of een mededeling •van gedeputeerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belang hebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wel is er de mo gelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de bodemverontreini ging of de voorgenomen bodemsane ring niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme saneringen. Voor het inzien, mondelinge toelich- Natuurbeschermingswet 1998 NB.13.000 Gedeputeerde Staten van Zeeland de len mede dat zij in week 22 in het ka der van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 ver gunning hebben verleend aan Rijks waterstaat Zee en Delta voor het uitvoeren van bestortingen rondorh de Oosterscheldekering in verband met de veiligheid, in de Natura 2000-gebie- den Oosterschelde en Voordelta. Ter inzage De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij het informatiecentrum van de Pro vincie Zeeland, Abdij 6 in Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desge vraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer P.J. Sinke (0118- 631136) of de heer E.C. Stikvoort (tel. 0118-631128) Beroep Belanghebbenden die een zienswijze tegen het ontwerpbesluit hebben in gediend of die kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet kunnen worden ver weten dat zij geen zienswijzen hebben ingediend tegen het ontwerpbesluit, kunnen gedurende zes weken, in gaande de dag na de dag waarop een exemplaar van het besluit ter inzage is gelegd, beroep instellen bij de Afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Krachtens artikel 6:16 van de Alge mene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet be stuursrecht juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State bij de voor zitter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlo pige voorziening worden ingediend, indien - gelet op de betrokken belan gen - onverwijlde spoed dit vereist. Vergunning Informatieavond renovatie Draaibrug Souburg De Provincie Zeeland renoveert in het najaar 2013 de Draaibrug bij Souburg. Daarvoor wordt de brug tijdelijk ver wijderd en vervangen door een be weegbare noodbrug. Voor betrokkenen wordt een inloop- en inforpnatie-avond georganiseerd op dinsdagavond 11 juni tussen 19.00 uur en 22.00 uur in de Historische Kerk Souburg aan het Oranjeplein 2 te Oost- Souburg. Daar wordt het renovatieplan toege- licht aan 'de hand van tekeningen en planningen en wordt ingegaan op de achtergronden en voorgenomen ver beteringen. Verder wordt er informatie verstrekt over de gevolgen voor de omwonenden, de gebruikers van de brug en de scheepvaart. Betrokkenen worden in de gelegen heid gesteld vragen te stellen en aan vullende informatie in te winnen. Betrokkenen worden hiermee uitge nodigd bij de avond aanwezig te zijn. A Gedeputeerde Staten van de Provincie Zeeland Informatie over de Provincie Zeeland vindt u op www.zeeiand.nl V- i":*i<J*ngsexpen aE A NM? Register re,--:; Karin Peute Tel 088 B 312 112 0113 695 966 www.scheidirtgsexpert.hl belang van beide partners. Of u nu gehuwd bent of samenwonend, wel of geen kinderen hebt, u bent verzekerd van dienstverlening op maat. Als u uit uw inkomen en/of uw vermogen de kosten voor de scheiding niet of onvoldoende zelf kunt dragen, biedt de overheid u de mogelijkheid van gesubsidieerde rechtsbijstand (toevoeging). Scheidingsexpert-is als enige landelijke organisatie voor scheidingsmediation toegelaten tot het register van de Raad voor Rechtsbijstand. Daardoor kunnen zij, als u hiervoor in aanmerking komt, mediation onder toevoeging voor u verzorgen. Alle scheidingsexperts zijn RFEA (Register Financieel Echtscheidingsadviseur) en NMI register mediator. U kunt dan ook rekenen op deskundig en mensgerichte advisering, ook als u recht heeft op toevoeging. Neem vrijblijvend contact met ons op! Een echtscheiding is een emotioneel heel ingrijpende tijd, waarbij ook nog eens een grote hoeveelheid praktische zaken geregeld dient te worden. Waar ga ik wonen? Hebben we beiden voldoende inkomen om te leven? Hoe regelen we de zorg voor de kinderen? De bestaande gezamenlijke financiële situatie moet volledig worden open gebroken en verdeeld. De keuzes die u maakt bij de verdeling hebben invloed op uw persoonlijke mogelijkheden in de toekomst. Ook krijgt u te maken met een groot aantal regels en wetten, onder andere op fiscaal en juridisch gebied. Het is heel begrijpelijk dat uw hoofd niet staat naar deze - toch heel belangrijke - aspecten van een scheiding. Als De Hypotheekshop willen wij u deskundig en gespecialiseerd advies bieden. Daarom werken wij samen met Scheidingsexpert. Deze organisatie biedt onafhankelijke en deskundige hulp voor particulieren en ondernemers. Hierbij staat de mens centraal en wordt altijd gewerkt in het De Hvpctheekshop 8e russen 9 en 21 uur rr.et onze Arsp'Sken - r: tel 0118 642 007 vvA-iv' hypotheek-zeeland r-\

de Faam | 2013 | | pagina 23