Mooie exposities Walcheren Hooghcht infodag A Been vervoer naar de winkel? Wij halen m Uw aankoop altijd kostenloos bezorgd W Gratis inname van uw oude bed of matrassen Zaterdag 8 juni a.s. Elke Ze matras: woon- a aiaapcomtort, precies zoals het hoort! Alle matrassen uit onze collectie van M Line en Softline... M LINE AVEKE-box elektrisch IBDxZDD 180x200 VAN 10:00 TOT 12:00 UUR JBE Goed advies onder het genot van verse koffie Langeviele 5B-G4 Middelburg 0II8-B33592 www.livingbyblankenburgh.nl - uerkoop Op initiatief van Monica Werneck Torres is er in de Pluyme in Middelburg werk te zien van verschil lende Braziliaanse kunste naars. Saulo Silveira toont tot en met 14 juni zijn werk, Guilherme Werneck is de exposant van 3-18 augus tus, daarna volgt van 24 -18 augustus werk van Antonio Carlos Rodriques en uitein delijk sluit Monica van 21 september tot 6 oktober met haar werk de expositie af. Liefhebbers van mode, tex tiel en etnografica kunnen hun hart ophalen. Op zater dag 8 juni opent om 19.00 uur de expositie 'Bescherm mij' in het Zeeuws Museum in Middelburg. De expositie toont tot en met 8 december kleding en accessoires voor lichaam en ziel. Move better. Sybrecht Bosker toont tot augustus haar werk van zelf gemaakt zijdevlies in Gale rie Gerritse in Middelburg. Een transparant materiaal waarop ze in gemengde technieken de beleving van de omgeving en de natuur en indrukken van reizen verwoordt. Ze bouwt haar werk op i$et textiel, papier, hand- en machinaal bor duurwerk, acrylverf en na tuurlijke materialen. Het Marie Tak van Poort vliet Museum wijdt haar zomertentoonstelling tot 10 november aan de kun stenaarskolonie Volendam. Volendam Kunstenaars dorp sluit perfect aan bij de faam die Domburg als kun stenaarsdorp kreeg. In de tentoonstelling is aandacht voor de verschillende kun stenaars die Volendam be zochten en in schilderijen, tekeningen, prentbriefkaar ten en beeldhouwwerken hebben vastgelegd. Dit jaar bestaat de histo rische scheepswerf C.A. Meerman in Arnemuiden 250 jaar. Tijdens de exposi tie 'Hoogaarzen met Verve' in Museum de Schotse Hui zen in Veere worden tradi tionele vissersschepen in olieverf en aquarel getoond. De expositie is tot en met 15 september te bezichtigen. In bezoekerstuin 'De Hou tenhandsche Hof'a in Kou- dekerke wordt in dé zomer maanden een grot^ollectie figuratieve en abstracte ste nen beelden en ijzeren vo gels afkomstig uit Zim babwe getoond. De beelden zijn tevens ook te koop. De expositie is elke vrijdag en zaterdag toegankelijk tot en met 28 september. Wonen op hoog niveau in Vlissingen! Optimaal ligcomfort 100 Nederlands fabrikaat. 5-zone pocketinterieur in matras en box. BB dagen omruilgararrtie op matrassen. Nieuw baken van Vlissingen Totale hoogte 53 meter! Magnifieke vergezichten Zicht op zee Fijne, groene omgeving Bijzondere architectuur •Plattegronden van 123 tot 187 m2 (excl. buitenruimte!) Riante raampartijen Veel en prettige lichtinval Hoge kwaliteit materialen Overdekt parkeren en eigen berging Entreebeveiliging Comfortabel, veilig wonen P ROJEKT T 0111 -6415 96 www.bouwbedrijfboogert.nl info@sinke.nl' by blankenburgh De Pluyme Zeeuws Museum Expositie 'Hoogaarzen met verve-traditionele Zeeuwse vissersschepen' in Museum De Schotse Huizen. Galerie Gerritse M. Tak v. Poortvliet Museum Museum de Schotse Huizen De Houtenhandsche Hof *Vraa< Een project van Verkoop:

de Faam | 2013 | | pagina 11