BLIJVEND G S C M B D H L L S M A O?9 Kunnen de euromunten van 1 en 2 cent weg? Lezersactie Koningvans euro op het Kortingsbon voor boek 'Kwiek Wies' BÉST BESTE GETEST WOOP Mager Oven roasted rundergehakt pinda's Koffiebonen van 3 te Vloeibaar wasmiddel zwart Allesreiniger Boterhamzakjes Gezinstent Camping koffiezetapparaat Camping waterkoker Appelen Royal Gala Tomaten van 0.S3 O www.de-faam.nl VRAAG VAN EINDREDACTEUR ELLEN DE VRIEND De muntjes van 1 en 2 eurocent zijn loodzwaar in je portemonnee en je hebt er weinig aan. Ze passen ook niet in een parkeerautomaat. Mogen de muntjes weg of willen we niet dat de prij zen in de winkels afgerond worden? Frank Husslage: Doe mij er maar een kilo van! Nee hoor, als ik ze in mijn portemonnee heb, zorg ik dat ik ze zo snel mogelijk weer kwijtraak. uier Uysal: Weg ermee!! Barbara Joy van Dijk-Harpe Van mij mogen de 1 en 2 eurocentmunten weg, en die nog in omloop zijn, inge zameld worden voor een goed doel! Ideetje voor supermarkten? erif Uysal: Afschaffen iamien den Haan: 1 muntje van 1 cent en 2 van 2 cent is ook 5 cent... Igewoon houden dus. 'aryke Stegers: Inzamelen, lande lijk! Het totaal bedrag schenken aan de voedselbank! abs Gotte: Je kunt ze gewoon opspa ren en uitgeven als betaalmiddel in bijvoorbeeld Griekenland. ick Broers: Nee, hoor. Geen pro bleem mee. 'Wie het kleine niet eert...' "enk Jepma U wil er vanaf? Geen probleem u kunt ze gratis bij mij langs brengen! oes van der Hoeven-Boel: Allemaal overtollige ballast. Smelt ze maar...! andra Di Bortolo Weg met: geld moet rollen. Vanaf nu zeggen we: geld moet wapperen? atenightshop - Zeeland gewoon af ronden op de euro 'arina Meijers: van mij mogen ze de centen afschaffen. In veel win kels ronden ze toch ook al af? Joost Willems: Geld is geld. Als we de muntjes afschaffen wordt alles in de winkels straks weer duurder voor ons. Jus lekker houden! Vera Jansen: Ik heb er geen probleem mee. Ik spaar de munten op in een potje en als het vol is gaan we er iets leuks van doen. boek'Kwiek Wies' GOES - Boekhandel en Uitgeverij Het Paard van Troje en de Zeeuwse boekhandels houden ge zamenlijk een Vaderdag- actie. Knip dit artikel uit De Faam en neem het mee naar de boekhandel. Dan krijgt u 5 euro korting op de aankoop van het boek 'Kwiek Wies', 80 plus in Zeeland. De tachtigplussers van nu zijn geboren in een heel andere tijd. Zonder de voorzieningen, apparaten en wegen die nu voor iedereen zo gewoon zijn. Rie Castel uit Vlissingen vertelt: 'Op je gat zitten was er thuis niet bij en je vervelen ook niet, daar werd wel voor gezorgd. Loon kreeg ik niet, dat was voor thuis.' Muziek Frans Bliek uit Middel burg begon al jong bij fan fare Excelsior en speelde later als trompettist bij het Middelburgs Muziek Korps. Ook speelde hij jarenlang in de band van de bekende musicus Baby den Toonder. Wim Straver uit Vlissingen bracht onder de artiestennaam Wim Roma in 2011 een cd album uit met de titel 'Laat opa maar schuiven'. Hij won ook de award voor het Leukste program ma-item van Radio538. Korrie Meulmeester uit Middelburg zat sinds haar veertiende bij wan delsportvereniging de Vrolijke Tippelaars. ""Ik liep van Middelburg naar Bergen op Zoom. Dan gingen we daar dansen bij Koppenol, gewoon in onze wandelkleren. Douchen kenden we niet. Ik denk wel dat ze me geroken hebben, maar ach, nie mand douchte toen! De vader van Cor de Voogd uit Middelburg overleed jong en zijn moeder kreeg een kleine ondersteuning vanuit de kerk. 'We bleven soms gewoon thuis omdat we geen schoenen of jas hadden. Als ik zat te leren ging vaak ineens het licht uit, dan had moeder geen gulden meer om in de meter te stoppen.' En Jaap van de Sande uit Vlis singen turnde op hoog niveau. In 'Kwiek Wies' staan twintig portretten van markante en actieve Zeeuwen afgewisseld door prachtige gedichten en foto's. Het boek telt 96 pagina's en kost met dit artikel 14,95 euro bij alle boekhandels op Walche ren. 500 g 225 g 500 g BLIJVEND VERLAAGD 120 stuks. ma Vanaf zaterdag 01-06-2013 voor 4 tot 6 personen - 3 slaapcabines met flexibele tussenwanden - stahoogte: 2 m Vanaf woensdag 29-05-2013 1.5 kg 500 g HOGE KWALITEIT - LAGE PRIJS O Mee praten over dit onderwerp kan altijd. Stuur een e-mail naar: redactie.faam@ wegenermedia.nl of stuur een brief naar: Redactie De Faam, Park Veldzigt 35,4336 DR Middelburg. O Oo kunt u een nieuwe vraag aandragen! Heel andere tijd Dit boek is met dit artikel uit De Faam voor 14,95 euro te koop bij de Walcherse boekwinkels. foto: P.R. Sport en armoede Versaanbieding geldig vanaf woensdag 29-05-13 t/m dinsdag 04-06-13. Zet- en drukfouten zijn voorbehouden. www.aldi.nl

de Faam | 2013 | | pagina 11