KORTING TMC Southpark wil groeien maar nu dreigt krimp op alle raamdecoratie k van bécé nbbmhhmnmhi Proi Vlis: Oos www.tmcwoonwinkels.nl Woonideeën voor iedereen! Verkooppunt Toet CliniClowns KOUDEKERKE - Jos Smolders verkoopt sinds kort Toet, de knuffel van de CliniClowns, aan huis. Toet is verkrijg baar in drie verschillende kleuren en is heerlijk zacht. Het adres is: Noordeinde 12 in Koudekerke, telefoon nummer: 0118-551685. Tot dan toe was het dichtst bijzijnde verkooppunt in Goes. Crescendo bij Oostkapelle Zingt OOSTKAPELLE - Op zondag 26 mei zal Brassband Cres cendo uit Oostkapelle o.l.v. Dick Broers optreden tij dens Oostkappel Zingt. Deze bijeenkomst, waarbij muzikanten of zangers hun medewerking verlenen, is iedere laatste zondag van de maand in de Dorpskerk van Oostkapelle. Tijdens deze bijeenkomst van zondag 26 mei worden veel liederen gezongen met begeleiding van de Brassband en zullen er ook een aantal nummers uit het eigen repertoire ge speeld worden. De aanvang is 19.00 uur en het thema voor die avond is 'De mooie dingen van God'. Heeft u kopij voor in De Faam? Waterschap gaat weer maaien WALCHEREN - Waterschap Scheldestromen begint deze week met de voorjaarsmaai- ronde. Tijdens deze maai- ronde worden de bermen langs de belangrijkste wa terschapswegen gemaaid. Dit is nodig om de veiligheid op de wegen te waarborgen. Eerst worden gevaarlijke kruispunten en onoverzich telijke bochten gemaaid. Daarna komen de druk ste wegen, gevolgd door de minder drukke wegen aan de beurt. Waterschap Scheldestromen beheert en onderhoudt bijna 4.000 ki lometer weg. Door langs we gen en fietspaden een zone van circa twee meter uit de zijkant van de verharding te maaien, wordt voorkomen dat hoog opgegroeid gras het zicht van verkeersdeel nemers belemmert. De voorjaarsmaaironde wordt uitgevoerd tijdens het broedseizoen voor vogels. Dit mag alleen als er een zwaarwegend maatschap pelijk belang in het geding is. Verkeersveiligheid is zo'n belang. Het waterschap houdt zo veel mogelijk rekening met flora en fauna. Zo wordt al leen de eerste twee meter langs de weg gemaaid. Bin nen deze strook nestelen vrijwel geen beschermde vogelsoorten. Het Southpark Festival beleeft dit jaar de tiende editie. De crisis dreigt het gratis multiculturele feest nu de das om te doen. De organisatie trekt aan de bel. In de laatste weken voor het tienjarig jubileum op 22 juni zijn er veel tegenslagen. "We willen graag groeien, maar krimp dreigt nu", stelt Sander Pelikaan, voorzitter van Stichting Southpark Events. "Fondsen en een aantal sponsoren hebben zich op het laatste moment teruggetrokken. Omdat het complete festival draait op enthousiaste vrijwilligers en subsidies en sponsoring heeft dit al geleid tot het la ten vervallen van artiesten voor de huidige program mering op de podia en een aantal acts die het festival haar eigen gezicht geeft. Het bestuur stond voor een moeilijke maar onvermij delijke keuze. We kunnen nu Def P the Beatbusters, Navarone en het straatthea ter niet meer verwelkomen dit jaar. Twee locale acts hebben aangeboden op hun plek op het podium in te ne men: Going Dutch en Those Damn Dukes. En daar zijn we erg blij mee. Maar deze terugtrekkende partijen la ten een groot verlies zien voor het festival en toont aan dat zonder financiële hulp van derden er volgend jaar geen Southpark festi val meer gerealiseerd kan worden. Ondanks deze te genslag wil stichting Sou thpark toch alles op alles zetten om ook de komende jaren een festival aan te blijven bieden. Want waar een wil is, is een weg. Met een jaarlijks groeiend aan tal van inmiddels meer dan 10.000 bezoekers die elkaar hier ontmoeten, een grote toegewijde ploeg vrijwilli gers die blijft groeien, een groeiende vraag enthousi aste artiesten en acts om op te treden en de diversiteit van de eetkraampjes toont dat er meer dan groei in zit. De crisis mag gewoon niet de reden zijn dat het festival hierdoor ten on der gaat." Het muziekpro gramma van Southpark is helemaal compleet! Eerder werd al bekend gemaakt dat Rigby, Ed Struijlaart en Hoofdact Miss Montreal optreden. Verder komt de band uit Bruinisse: Geert the Chiefs die een zomers gevoel geven met hun alter natieve funk pop en reggae. Orga Zeeuv Midd< L ia de Kunst De Pli Midd( Muzie onder Flame MIDD Abdijp CARIL Koork Wethc DANS Twee i dance. Marsh Met li( pop er geïnsp MUZIE Vocale puur, doorc KUNS" van m Klassie Markt traditi populc tromn fietsm De SPC POP IA, Vlissinj over d' avond bands. THE SC EVELYt Kanaal; nr. 1TR 13.OO-17 Oranje; nr. 2 AC 19.30-21 Lange 2 nr. 3 KL 13.OO-17 Diana Lange 2 nr. 4 Ml 14.00-16 50-Plus Kleine A nr. 5ZA 14.00-16 Oranjep nr. 6 FA 14-00-16 jeugdor Lange Z< nr. 7 ML 10.00-17. Schelde| nr. 8 SA 10.00-12 nr. 9 SU 14.00-16. Dreamir Kleine IV nr. 10 TH 1.00-17. nr. 11 DA .00-12. WOONWINKELS www.de-faam.nl De Faam woensdag 22 mei 2013 22 TMC Bergen op Zoom Van Konijnenburgweg 13 (0164) 27 44 77 TMC Goes Marconistraat 13 (0113) 22 41 02 TMC WoonWenz Marconistraat 15-15A-15B (0113) 22 41 19 TMC Koudekerke Dorpsplein 35 (0118) 55 55 33 TMC Kruiningen Zandweg 1b (0113) 38 26 26 www.cliniclowns.nl mail dan: redactie.faamfa) wegenermedia, nl *actie geldig van 1 mei t/m 30 juni 2013 Broedseizoen O www.scheldestromen. nl/maaien. Onze raamdecoratie is handge maakt en wordt speciaal voor u op maat gemaakt. TMC geeft u graag advies en helpt bij het inmeten en monteren. Kom naar TMC Woon- winkelsen profiteer van 25% korting op de gehele collectie raamdeco ratie van bécé. iiiiiiwfl»; •- - vV\YV VVv>s;<_ PN door Ellen De Vriend www.southparkfestival.nl Crisis dreigt das om te doen voor de komende jaren van hét gratis multiculturele Southpark Festival. Foto: Arjan Schotanus/Fotorunner.nl

de Faam | 2013 | | pagina 22