Heringericht centrum Vrouwenpolder is open ZAKELIJK deze Meerwaarde van leren Pedicuresalon Voetzorg nu in de Badhuisstraat DigiTeam uit Koudekerke scoort als servicebedrijf MegaBed in Oost-Souburg is verhuisd wee Overnamedag bedrijven Kvk VLISSINGEN - De komende ja ren zetten ruim 7.000 onder nemers in Zeeland een punt achter hun bedrijf. Zij zijn de leeftijd van 55 jaar gepas seerd en denken na over hun toekomst. Het aantal oudere ondernemers (55+) neemt de laatste jaren gestaag toe. Dat geldt niet alleen voor Zeeland, maar voor heel Nederland. Een mooie kans voor starters en gevestigde ondernemers die graag een goedlopend bedrijf willen overnemen. Daarom orga niseert de KvK op 27 mei de Overnamedag in Vlis- singen voor kopers en ver kopers. Voor kopers liggen er nu veel mogelijkheden. Er staan veel bedrijven te koop. Soms duidelijk zichtbaar, maar lang niet altijd. Verko pers schreeuwen niet van de daken dat ze overwegen om te stoppen. De meeste over names worden daarom ach ter de schermen voorbereid. Uit een landelijk onderzoek van de KvK blijkt dat kopers vooral geïnteresseerd zijn in de detailhandel. Maar in elke branche zijn er kan sen. Het overnemen van een goedlopend bestaand be drijf heeft veel voordelen: naamsbekendheid en het klantenbestand. Alle facet ten van het overnameproces komen aan bod en de KvK brengt kopers en verkopers met elkaar in contact. De Overnamedag is bij HZ Uni- versity of Applied Sciences in Vlissingen van 18.00 tot 21.30 uur. Aanmelden: VROUWENPOLDER - De voor zitter van de Dorpsraad Vrouwenpolder, de heer Tas en wethouder Molenaar heb ben afgelopen donderdag (16 mei) het heringerichte centrum van Vrouwenpol der geopend. Zij deden dit door de laatste steen op de Dorpsdijk te leggen. Het verfraaien van het cen trum en de dorpsentree is een onderdeel van het Dorpsplan Vrouwenpolder. In februari 2012 heeft de ge meenteraad het Dorpsplan Vrouwenpolder vastgesteld, dit is een ruimtelijk econo mische toekomstvisie voor Vrouwenpolder. Voor het ontwerp van de herinrich ting'is een werkgroep inge steld. Deze bestond uit bewoners van de Dorpsdijk, onderne mers en een gemeentelijke vertegenwoordiging. Het adviesbureau BTL uit Oisterwijk heeft, op basis van de uitkomsten van de werkgroep, het ontwerp voor de herinrichting getekend. Aannemingsmaatschappij Van Gelder uit Zierikzee is in oktober begonnen met de werkzaamheden. De kosten van de herin richting bedroegen 893.000 euro. 80 jaar Zwaan Makelaars MIDDELBURG - Het 2PPB uit Middelburg houdt donder dag 23 mei van 13.30-17.30 uur haar tweede opleidings beurs in het Waterschap Scheldestromen in Middel burg. Deze beurs is een business to business event van Zeeuwse opleiders voor Zeeuwse be drijven. De beurs wordt om 13.30 uur geopend door Harald Bergmann, burgemeester van Middelburg. Om 16.00 uur is er een le zing 'De meerwaarde van het blijven leren' door Oli- vier van Noort Product Ma nager - Windows Client at Microsoft uitgenodigd en gesponsord door SMZ IT- opleidingen. Meer informatie is te vinden op de website: KOUDEKERKE - De historie van Makelaarskantoor Zwaan gaat terug tot 1933. Het fami liebedrijf werd opgericht in Eindhoven. Drie generaties Zwaan hebben sturing ge geven aan de ontwikkeling. In 1995 vestigde het bedrijf zich in Koudekerke. Sinds 2011 staat het kantoor onder leiding van Rob van Aver- maete. Medio 2012 is het kantoor Schuitema Make laars uit Vlissingen geïnte greerd in makelaarskantoor Zwaan. Nu viert het bedrijf het 80-jarig jubileum, een heuse mijlpaal. Samen met De Hypotheekshop, die pas haar 15-jarig jubileum vier de, was dit reden om vorige week een feestje te geven: 'Samen 95 jaar'. De dienstverlening van makelaarskantoor Zwaan bestaat uit bemiddeling bij aan- en verkoop van vast goed (met name ook recre atief vastgoed en landelijk gelegen (boerderij-)wonin- gen), bemiddeling bij huur en verhuur van vastgoed, taxaties en advisering voor nieuwbouw en projectont wikkeling. Daarnaast werkt men nauw samen met pro fessionele en deskundige hypotheekverstrekkers voor een financieel advies op maat. Zwaan Makelaars, Dorps plein 25 in Koudekerke, te lefoon: 0118-553288. VLISSINGEN - Renate de Hond werkt al een aantal jaar als pedicure en is recent ver huisd van de wijk Paauwen- burg naar de Badhuisstraat 53 in Vlissingen. "De nieu we locatie bood de mogelijk heid om een salon aan huis te beginnen. Het leuke is dat er vroeger ook een pedicure in dit pand gevestigd was", vertelt ze. Mensen kunnen bij Voet- zorg Vlissingen terecht voor een pedicure, manicure, French pedicure en cosme tische voetbehandelingen. Renate werkt met het merk SpaRitual. Dit draagt het internationaal certificaat voor honderd procent ve ganistisch. Dat wil zeggen dat geen enkel product van SpaRitual dierlijke toevoe gingen bevat en het alleen op mensen wordt getest. De hele maand juni is er bij Voetzorg Vlissingen een leuke aanbieding, een Fre nch pedicure voor maar 30,00 euro. Een behandeling cadeau doen kan ook, met een leuke cadeaubon van de salon. Een afspraak maken kan via 06-12715311. De salon aan de Badhuisstraat 53 in Vlissingen is geopend van maandag tot en met zater dag in de middaguren. Meer informatie via: KOUDEKERKE - diglTeam net- work uit Koudekerke heeft een eervolle derde plaats be haald bij de landelijke ver kiezing Computer service bedrijf van het jaar 2013. Het betreft de publieksprijs van brancheorganisatie ICT Waarborg waarvoor alle Nederlandse servicebedrij ven in aanmerking kwa men. Verder heeft diglTeam network bij de provinciale verkiezing voor ICT-bedrijf van 2013 een tweede plaats behaald voor de regio Zee land. "Op deze awards ben ik erg trots. Vooral het feit dat het om publieksprijzen gaat, spreekt me erg aan." matrassen, bodems, box- springs, bedtextiel en tem- pur. Uniek aan MegaBed is de boxspring concept formule, dat betekent dat de klant alles aan het bed zelf kan kiezen en het bed dezelfde vaste prijs houdt. Daarnaast wordt het bed gratis thuis bezorgd en gemonteerd in heel Zeeland. Megabed heeft tien deskun dige medewerkers, die regel matig trainingen volgen om goed op de hoogte te blijven van alle trends en ontwik kelingen. MegaBed is geopend op maandag van 13.00 tot 17.30 uur, van dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur. OOST-SOUBURG - Megabed in Oost-Souburg is verhuisd van de Paspoortstraat 32 naar de Paspoortstraat 23. "Ons oude pand had twee verdiepingen en werd te klein na twintig jaar. Het nieuwe pand is vier keer zo groot dan het vorige en vol ledig gelijkvloers. We kun nen nu veel meer van onze collectie laten zien", vertelt Antoon Cusell is bijzonder verguld met de prijzen. "Je klanten eigenaar Chris Hanraads. bepalen of je het echt goed doet." foto-.P.R. Het assortiment bestaat uit 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 22 mei 2013 17 O www.kvk.nl/ overnamedagzwn de heer Tas leggen de laatste steen op de Dorpsdijk. Het centrum Foto: Izaak Verkeste Wethouder Molenaar (links) en van Vrouwenpolder is gereed. Business to business O www.zppb.nl O www.zwaanmakelaars.nl Renate de Hond werkt al een aantal jaren als pedicure. Haar praktijk is nu in de Badhuisstraat gevestigd. Foto: Tara De Vriend door Tara De Vriend Aanbieding Afspraak maken O www.voetzorgvlissingen.nl Megabed is sinds 1992 gevestigd in Oost-Souburg. Sinds deze week is het bedrijf verhuisd van nummer 32 naar de Paspoortstraat 23, aan de overkant van de straat. Om de klanten te laten delen in de openingsvreugde is er momenteel een leuke openingsaanbieding: bij aankoop van een concept boxspring krijgen kopers twee hoofdkussens, een dekbedovertrek en hoeslaken naar keuze cadeau. Daarnaast kost nu een dubbel elektrische boxspring maar 1.595 euro. En alle matrassen hebben nu 25 procent extra openingskorting. Foto: Tara De Vriend Boxspring formule Openingstijden O www.megabed.nl door Tara De Vriend

de Faam | 2013 | | pagina 17