Hek bij Hendrikstraat wordt eindelijk geplaatst! (MWTIS Bolletje laat heel Nederland gratis ontbijtkoek proberen! Dier van de week: de lieve poes Moeke ^stmmÊÊÊmmÊ L probeer www.bolletje.nl/actie LEKKER SWEUICr EN KRUlDKt DOOR VKKMNSCHM Ohtbmtkoec Burgemeester Roep heeft dit vrijdag persoonlijk la ten weten aan één van de initiatiefnemers Anthony van den Berg, zelf woon achtig vlak bij de 'hoofd ingang' van het terrein, de Hendrikstraat. Eerder werd door bewoners contact ge zocht met de burgemeester, die zelf kwam kijken hoe dit grasveld is uitgegroeid tot een verzamelpunt van verslaafden en zwervers. Burgemeester Roep schoof aan.bij de familie But in de Palingstraat en stelde vast dat er een oplossing moest komen. Roep: "De overlast dat het Witte Huis met zich meebrengt door zwervende lotgenoten mag het woon- plezier van de bewoners niet bederven." Een paar jaar geleden hield woning corporatie 1'Escaut een en- quête onder wijkbewoners. Toen bleek dat 70% voor het afsluiten van het gras veld was. Van den Berg en Peter en Collinda But geven voorbeelden van de al jaren durende overlast. "Groeps vorming, geschreeuw, alco hol- en drugsgebruik, open bare seksuele handelingen, wildplassen en troep is aan de orde van de dag", vol gens hen. "Het veldje is on bespeelbaar geworden voor kinderen wegens naalden, afval, uitwerpselen, slapen de zwervers en dealers die zich daar ophouden." Een woordvoerder van 1'Escaut zei desgevraagd afgelo pen week begrip te hebben voor de klachten maar dat intern nog moest worden gekeken naar oplossingen. Dit in verband met moge lijke sleutelverdeling aan bewoners, maar ook met vluchtroutes in geval van brand. Van den Berg: "Dat is op de lange baan schuiven, want in andere wijken kan het blijkbaar wel, daar zijn brandgangen gewoon afge sloten." Maar Burgemees ter Roep reageerde vrijdag, een week na zijn bezoek, daadkrachtig: "Ik heb de gemeente opdracht gegeven om de hekken te plaatsen. Die zijn al besteld. Hoe het verder gaat met sleutels is van latere zorg. Belangrijk is dat het gebied ontoegan kelijk wordt gemaakt tegen overlast." Buurtbewoners reageren opgelucht. Collin da hoopt dat de hekken snel worden geplaatst: "Zodat we nog deze zomer gewoon in de tuin kunnen zitten." Buitenconcert band Apollo DOMBURG - Brassband Apol lo geeft op zaterdag 18 mei haar eerste buitenconcert van 2013: het zogenaamde pinksterbuitenConcert. De lokatie van dit concert is aan de zuidzijde van de Protestantse Kerk in Dom burg. Heerlijk in de buiten lucht is te genieten van een gevarieerd repertoire voor brassband gecomponeerde of gearrangeerde muziek met o.a. Glenn Miller, Piz zicato Polka, I Want to hold your hand,The Pacific, Lon- donderry Air een (trombone solo) en nog vele andere nummers. De toegang is gra tis. Plukbon 2013 voor bloemen VEERE - Ook in 2013 zijn de bloemplukbonnen van de Agrarische Natuurvereni- ging Natuurlijk Walcheren weer te koop. Op diverse lo caties in de Gemeente Veere zijn de bloemranden weer ingezaaid en kunnen geïn teresseerden vanaf juli weer genieten van de prachtige bloemranden. De bloem plukbonnen, waarmee u het hele groeiseizoen bloemen mag plukken in de randen, zijn vanaf heden weer te koop bij diverse streekpro ductenwinkels voor 12,50 euro. De locaties van de bloemranden en de verkoop punten van de bon kunt u vinden op www.natuurlijk- walcheren.nl. VLlSSlNGEN - Poes Moeke van tien jaar oud is een echte lie verd en is dol op knuffelen. "Moeke laat graag haar buik zien, maar zodra je haar dan probeert te aaien veranderd ze in een boze poes. Want daar heeft ze een hekel aan", vertelt Anita van Dieren asiel Walcheren. Moeke mist een deel van haar voorpootje, maar hier heeft ze verder geen last van. "Hier in asiel lijkt ze niet dol op andere katten te zijn, dus we plaatsen haar lfever niet bij andere kat ten. Ook is ze honden niet gewend. Verder plaatsen we Moeke liever niet bij kleine kin deren, omdat die soms een poes oppakken en daar houdt ze dus niet van. Bij grote kinderen wonen is geen probleem voor haar." Interesse Benieuwd naar de lieve poes Moeke? Kom dan eens kennismaken met haar in het Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlis- singen. Het asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zon- en feest dagen is het asiel gesloten. Het is ook mogelijk öm ken nis te maken met het asiel- dier buiten de openingstij den, maar uitsluitend op afspraak. Het asiel is bereik baar via: 0118-613579. Of neem een kijkje op de website van het asiel. Hier staan ook alle andere dieren die in het asiel zitten. Met een persoonlijke deelnamecode voor dë lezers van deze krant! Uw persoonlijke deelneroecode WGN437GTA Bolletje Ontbijtkoek: smeuïg, kruidig en in hersluitbare verpakking 1+ Trimd optór*} voor vervelende fenomeen <W eerste wtgedroo/e pV^e", aldus de redactie. Bolletje scoort hoog in ontbijtkoektest MAKKELIJK HERSLUITBAAR! r° V Een persoonlijke deelnamecode om Bolletje Ontbijtkoek GRATIS te proberen O www.de-faam.nl De Faam woensdag 15 mei 2013 7 Bewoners van de Vlissingse oude binnenstad zijn blij, nu eindelijk najaren van klagen, een hekwerk komt rond het grasveld aan de achterzijde van de Hendrikstraat, Palingstraat, Flessenstraat en Koudenhoek. door Oerard van der Hoeven Omwonenden zijn blij dat het grasveld nu afgesloten gaat worden. foto-.P.R. door Tara De Vriend Voorpootje O Dierenasielwalcheren.nl Moeke is een lieve poes, maar wel met een gebruiksaanwijzing. foto: Tara De Vriend Advertorid Ontbijtkoek van Bolletje is al veel geprezen en scoort in consumenten- testen zeer hoge waarderingscijfers. De ontbijtkoek is heerlijk smeuïg, kruidig en wordt geleverd in een handige, hersluitbare verpakking. Bolletje wil nu heel Nederland in de gelegenheid stellen dat zelf gratis te ervaren. Tijdelijk krijgt u na aankoop van een Bolletje Ontbijtkoek het aankoopbedrag* terug! Deze actie geldt voor het hele Bolletje ontbijtkoekassortiment, met uitzondering van Koekin Kuip. -- ■■■■l r--rr:^TTirrr-ni:»mtE»-say Bolletje bakt ontbijtkoek volgens aloude receptuur van de Bolletje bakkers. Kruidig en heel erg smeuïg. De bijrijder uit de bekende Bolletje tv-commercial likt er z'n vingers bij af. Ook heeft Bolletje de ontbijt koeken voorzien van een handige verpakking metsluitclip. Dus geen 'gedoe' meer met plastic zakjes of aluminiumfolie om de ontbijtkoek zo lekker smeuïg te houden. In een test van het programma Radar kwam Bolletje Ontbijtkoek als beste uit de test met een score van maar liefst 9+! Ook de redactie van 100%NL magazine sloeg aan het testen en roemde vooral de smeuïgheid van Bolletje Ontbijt koek. Bovendien werd de hersluitbare verpakking met enthousiasme begroet. Bolletje is de enige die de ontbijtkoek zo verpakt. W: kdneel »4k U kunt nu het aankoopbedrag* van Bolletje Ontbijtkoek terug krijgen op uw bankrekening. Ga naar de winkel, koop een actieverpakking Bolletje Ontbijtkoek en ga vervolgens met de persoonlijke deelnamecode uit deze krant naarwww.bolle1je.nl/actie. De rest wijst zich dan vanzelf. De actie loopt tot 1 september 2013. Ook de actievoorwaarden vindt u op www.bolle1je.nl/actie. Bolletje heeft het ontbijtkoek- assortiment uitgebreid met drie grote ontbijtkoeken, zowel gesneden als ongesneden. Dus nog meer smeuïge ontbijtkoek om je vingers bij af te likken. Het speciale bakproces maakt Bolletje Ontbijtkoek zo smakelijk en smeuïg. En om al dat lekkers lang vers te houden, hebben we een sluitclip aan de verpakking toegevoegd. Handig hè?! U ontvangt de consumentenadviespriis van €1,69 terug.

de Faam | 2013 | | pagina 7