20% KORTING 249.- Kort nieuws gemeente Vlissingen prijsplukker C-KcluSief- Zaterdag 18 mei van 8.00 tot 10.00 uur. op het hele assortiment* 7e Pinkstermarkt op boulevards VLISSINGEN - De Stichting Speciale Markten Zuid- West Nederland organiseert op zondag 19 mei weer een Boulevardmarkt. Het is dit jaar voor de 7e maal dat deze Pinkstermarkt wordt georga niseerd. Vanaf zondag 10.00 uur kunnen de bezoekers terecht voor een overweldi gend assortiment artikelen in een sfeervolle ambiance op de boulevards in Vlis singen. Er zijn 150 kramen welke diverse branches vertegenwoordigen zoals sieraden, kleding, parfum, wenskaarten, strandlakens, boeken, vis, wafels, snoep, noten, lederwaren, verse be legde broodjes, poffertjes en nog véél meer. Ook zijn er diverse standwerkers aan wezig, waaronder de Neder lands kampioen, die op een ludieke manier hun koop waar aanprijzen. Van 10.00-17.00 uur kan iedereen deze dag genieten van de gezelligheid van de markt, met uitzicht op zee. L'écume des jours bij FbtS VLISSINGEN - Film by the Sea door het jaar presenteert op dinsdag 21 mei om 14.00 en 19.30 uur in CineCity Vlissingen de voorpremière van L'écume des jours van Michel Gondry. Het is het surrealistische en poëtische verhaal van de idealistische en vindingrijke Colin. Hij ontmoet Chloé, een jonge vrouw die voor hem de in carnatie van een blues van Duke Ellington is. Hun idyl lische huwelijk wordt bit tere werkelijkheid wanneer Chloé ziek wordt. Er groeit een waterlelie in haar long. Taal: Frans; Nederlands on dertiteld. MRA wat is het en voor wie VLISSINGEN - De apneuvereni- ging organiseert weer een bijeenkomst in het ADRZ in Vlissingen op dinsdag 21 mei. Om 19.00 uur gaat zaal open, ontvangst met koffie en thee. 20.00 uur is de opening door Marjolein Postelmans, regiocoördina tor. Daarna spreekt tandarts Roos en zijn vragen te stellen aan Dr. Banffer (longarts) of osasverpleegkundige Jaco- Tine Nieuwenhuyzen. Het is tot 22.00 uur. Aanmelden via: Live muziek in Café Popeye VLISSINGEN - Elke woensdag avond verzorgt muzikanten collectief RE:Session een zinderende sessie op het podium van Café Popeye in Vlissingen. Gerenommeer de sessiemuzikanten uit alle uithoeken van Nederland schuiven graag aan voor deze muzikaal verantwoor de feestjes. Elke week heeft de band een andere bezet ting en daardoor een wisse lend repertoire. Line-up 15 mei: RE:Session Ft. Desiree Wouters; Brian Bouwens (drums); Hans Hendrik (gi taar); Chris Wagenmakers (basgitaar) en George van Bork (toetsen). Goedkoop en ook gezond eten VLISSINGEN - Lekker en ge zond, eten is leuk. En... dat hoeft helemaal niet duur te zijn! Iets waar steeds meer mensen op letten vanwege de economische crisis. Hoe u lekker kunt eten voor een prikkie hoort, proeft en ziet u tijdens twee bijeenkom sten. Deelname is gratis. Tij dens de eerste bijeenkomst vertelt de diëtist van Zorg- stroom hoe u voor weinig geld, lekker en gezond kunt eteil. Ook is er een testje waarbij deelnemers pro ducten van verschillende merken kunnen proeven. Tijdens de tweede bijeen komst gaat het over bood schappen doen. Wat staat er op het etiket, het bekijken van aanbiedingen en het vergelijken van A-merken en huismerken. De diëtist geeft ook praktische tips. Bij voldoende aanmeldingen wordt deze bijeenkomst in de supermarkt gehouden. Ie bijeenkomst: dinsdag 21 mei en de 2e op dinsdag 28 mei, beide van 14.00-16.00 uur aan de Lelienlaan 1 in Vlissingen. 't Hof van Thee en Leut open VLISSINGEN - De binnentuin van 't Hof van Thee en Leut is weer open voor bezoe kers. De tuin was gesloten in de wintermaanden, 't Hof van Thee en Leut is te vin den in het hart van Nieuw Bonedijke aan de Minister Lelystraat 4 te Vlissingen. Voor iedereen geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. In 't Hof van Thee en Leut kun nen buurtbewoners elkaar ontmoeten en kleine kin deren samen spelen. In de achterliggende binnentuin is een sfeervol terras met bloementuin, moestuin en voor de kinderen een water speelplaats. Buurtbewoners kunnen er samen een kopje koffie, thee of frisdrank drinken en een zelfgebakken lekkernij erbij nemen. Bij 't Hof van Thee en Leut worden bovendien allerlei cadeauartikelen gemaakt en verkocht. Ook kunnen bezoekers er hun fiets laten maken. Er is een meubelmakerij en ook een klus- en boodschappen dienst. Verder verzorgt 't Hof van Thee en Leut diverse workshops, tandemarrange menten, kinderfeestjes en high tea party's, 't Hof van Thee en Leut is een werk- leerbedrijf van Emergis. 2 jaar garantie. J49K rj| 429r Intratuin Koudekerke Galgeweg 5, 0118-551623 Donderdag en vrijdag koopavond www.intratuin.nl ïntrcLtlIlïl kleurtje leven Gourmet 1 897.- O www.de-faam.nl De Faam woensdags mei 2013 17 Alleen geldig op 18 mei 2013 bij Int.r3t.uin Koudekerke. M.u.v. blokhutten, bestrating, boeken, bestellingen, gasflessen, ievende dieren, cadeaukaarten, horeca, lopende kortingsacties en aanbiedingen. Fauteuil Kreta Wicker met aluminium frame, bruin, inclusief kussens, 2 jaar garantie. www.apneuvereniging.nl Rammekenshof, aan de Rammekensweg 11 in Ritthem is tijdens het Pinksterweekend geopend. "Na het verlate voorjaar staat de tuin in bloei alsof het nooit een lange koude winter is geweest. De tuinbezoeker kan dus veel tuinvitaminen opdoen om zo een mooie start van het tuin jaar te maken", vertelt Willeke Verschuur. De Open Tuindagen zijn op 19 en 20 mei van 10.00 -17.00 uur, entree 5.00. foto: P.R. Diningset Lef kas 5-deüg, bestaat uit tafel Corona 170 x 95 cm, teak, en 4 diningstoelen Lefkas, wicker, inclusief kussens, Diningstoel Lefkas Tafel Corona roestvast staal voorpaneel. Vlijtig Liesje (Impatiens) Diverse kleuren, hoogte 20 cm, halfschaduw, potmaat 12 cm. 3 branders, 1 zijbrander, geëmailleerde roosters en deksel, Tafel Kreta Wicker met.aluminium frame, 73 x 73 x 32 cm, bruin, inclusief kussen, 2 jaar garantie. Loungeset Kreta 3-delig, bestaat uit 2-zitsbank links en rechts en een hoekstuk, wicker met aluminium frame, bruin, inclusief kussens, 2 jaar garantie.

de Faam | 2013 | | pagina 17