Adopteer een spinfiets en sport voor het goede doel www.wakzeeland.nl Wat komt er kijken bij bedrijfs overname? Kom naar de gratis Overnamedag in Etten-Leur of Vlissingen, 27 mei 2013 Line-up City of Dance XXL MIDDELBURG - City of Dance XXL heeft de eerste namen van de line-up van haar 13e editie bekendgemaakt. Van 12.00 tot middernacht kan iedereen genieten van de beste dj's en live-acts. City of Danfce XXL heeft dit jaar als thema 'Cirque Mystique'. DJ Biggi laat dit jaar zijn eclectische concept over het feestterrein laten knal len. Yellow Claw, Feest DJ Ruud en La Fuente zullen onder andere de headliners van deze stage zijn. Ook zijn Tony Junior, Suyano, Ralve- ro en DJ Irwan dit jaar aan wezig. DJ Irwan is onder an dere bekend van de gigs met Partysquad en van zijn hit samen met met Lil Wayne - That Money. Beachboom Show, de area voor de ware fijnproevers is dansen op het strand. De stage waar de meest heerlijke house gedraaid wordt door San tos Suarez, Wes Kendie and many more.Natuurlijk mag op zo'n zomerse stage mister latin himself en te gelijk een van de creatieve breinen achter LatinVil- lage Festival niet ontbreken: DJ/producer D-Rashid. De Creep Show speelt zich af in een totaal nieuwe tent. De area wordt weer gehost door Dj Reza. Hij zorgt voor een euforische line-up met een uitgebalanceerde mix van hard dance. Bekende namen als Tieum, Frequencerz, Ruffneck en Panic passeren de revu Info: www.dance- parademiddelburg.nl Groep voor hoogbegaafden OOST-SOUBURG - Na vier jaar gewerkt te hebben met hoog begaafde leerlingen in de groepen 3 tot en met 8, vindt Archipel-basisschool Twee master-Kameleon in Oost- Souburg de tijd rijp om te starten met een groep voor excellente kleuters in groep 1 en 2. Op dit moment is er nog geen mogelijkheid om kleuters met een grote ont- wikkelingsvoorsprong ade quaat op te vangen. De erva ring heeft echter geleerd dat een juiste opvang van deze jonge kinderen van elemen tair belang is voor de ver dere ontwikkeling van deze kinderen. Slechts 15% van alle hoogbegaafde leerlingen komt op dit moment uitein delijk terecht in het univer sitair onderwijs. De andere 85% loopt veel eerder al vast. Reden te meer voor de Tweemaster-Kameleon om te starten met een deel- tijdgroep excellente leerlin gen. Deze leerlingen zullen een deel van de week in een reguliere leeftijdsgroep meedraaien en zullen meer dere dagdelen in de week in een aparte SterQ!-groep bij gelijkgestemden worden geplaatst. Daar wordt naast de uitdagende verdieping ook al geleerd om te gaan met hun anders zijn. Deze sterQ!-groep is niet te ver gelijken met een plusklas, zoals sommige scholen die hanteren. Op 15 mei is een informa tieavond. Aanmelden via: 0118-490187 VLISSINGEN - Diverse teams kunnen zich opgeven en iedereen is welkom voor deelname aan deze leuke, maar vooral nuttige dag. Zo wel enthousiaste bedrijven- teams, sportverenigingen, vrienden en families kun nen op de fiets stappen om geld in te zamelen. Op het Bellamypark houden teams zoveel mogelijk fietsen 24 uur lang in beweging. De teams 'adopteren' de fietsen. De teamdeelnemer krijgt een sponsorkaart waarmee hij zichzelf kan laten spon soren. Vrijdagavond 21 juni om 19.00 uur klinkt het startschot voor deze spor tieve actie. Om het uur los sen fanatiekelingen elkaar af. Op deze manier blijft de foto: P.R. fiets constant in beweging en wordt er zoveel mogelijk geld ingezameld. De afgelo pen vier jaar werd er zo'n 300.000 euro opgehaald voor Stichting MS Research. Nu er in Nederland stevige bezuinigingen doorgevoerd worden, is er ook meer be hoefte aan ondersteuning voor projecten. Rotary Vlis singen heeft daarom voor dit jaar de keuze laten val len op de Vlissingse stran den voor de Stichting Off Road Toegankelijk Zeeland, 'Er even tussen' uit voor ZRTI-patiënten en Speel- stad Vlissingen. Deze lokale doelen kunnen een bijdrage goed gebruiken. Dit jaar is voor het eerst mogelijk om individueel deel te nemen aan de '24uurvanVlissingen' wanneer iemand niet in de gelegenheid is om een team samen te stellen. Voor mi nimaal 25 euro kun je een uur meefietsen, je steentje bijdragen en deze belevenis meemaken. Enthousiaste en professionele spinning- instructeurs zorgen voor begeleiding. Zij zetten zich belangeloos in om het evene ment te steunen. Het nieuwe Bellamypark biedt variatie. Er is horeca, muziek en zijn aanverwante activiteiten zo als de Dikke Banden Race. Informatie en inschrijven kan via: Wetke stoppen moet Ik nemen? Week van de Amateurkunst 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 15 mei 2013 14 Rotaryclub Vlissingen is ook dit jaar weer initiatiefnemer van 'de24uurvanVlissingen'. Van vrijdag 21 juni tot en met zaterdag 22 juni zamelen fietsers geld in voor drie lokale goede doelen. Spinners zullen hun uiterste best doen om de fiets 24 uur lang in beweging te houden. door Elize IJzenbrandt Dit jaar wordt de opbrengst van 'de24uurvanVlissingen' gedoneerd aan drie locale goede doelen. O 24uurvanvlissingen.nl. kopers/ verkopers ontmoeten elkaar mijn bedrijf i waard? Meer Informatie en aanmelden: www.kvk.nl/overnamedagzwn Kamer van Koophandel. Wie vraagt komt verder.

de Faam | 2013 | | pagina 14