- INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG Z www.de-faam.nl De Faam woensdag 1 mei 2013 8 VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders hebben be sloten het parkeren te verbieden voor een op het wegdek van de Mosselkreek- straat aangeduid parkeervak, gelegen dicht bij het huisnummer 37, behalve voor het motorvoertuig met het op het onder bord vermelde kenteken, waarvoor de par keerplaats is bestemd. Tegen het besluit kan iedere belangheb bende op grond van de Algemene wet be stuursrecht tot 12 juni 2013 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van ar tikel 8:81 van voornoemde wet de Voor zieningenrechter bij de rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffierech ten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de vakbalie in het stadskantoor ter inzage. VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders hebben be sloten om de namen Formosa en Indië in te trekken en de namen India en Formosa vast te stellen voor twee viaducten van Rijksweg A58. Verder hebben zij besloten de omschrijving van de begrenzing van de Schietbaan te wijzigen. De besluiten met situatieschets liggen voor iedereen zes weken, van 1 mei tot en met 11 juni 2013, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Daar kan men desge wenst tegen betaling ook een kopie verkrij gen. Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken na de dag van de bekendmaking van deze besluiten, een bezwaarschrift in dienen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen be zwaar heeft gemaakt, kan geen beroep in stellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet oestuursrecht). Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan Kunt u, nadat u be zwaar nebt gemaakt, een voorlopige voor ziening aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Zeeland-West-Brabant. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter van de rechtbank Zeeland-West-Brabant, Team Be stuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving ontwerp van besluit tot opleg gen maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoorschriften ten aanzien van: Autobedrijf Middelburg: Anodeweg 3A. Het gaat om voorschriften als bedoeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieube heer en artikel 2.20 lid 1 en 2.20 lid 5 van het Besluit algemene regels voor in richtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling algemene re gels voor inrichtingen milieubeheer (minis teriële regeling). Op basis van artikel 2.20 lid 1 en 2. 20 lid 5 van het Activiteitenbe sluit en de bijbehorende ministeriële rege ling bestaat het voornemen maatwerk voorschriften te stellen met betrekking tot geluid en gedragsregels. Het ontwerpbesluit en de op het besluit be trekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 2 mei tot en met 12 juni 2013 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedurende de ter inzage termijn een zienswijze over vo renstaande, naar keuze, schriftelijk of mon deling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze aient te worden in- gediena bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, in dien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een zienswijze mondeling ken baar worden gemaakt, via toestelnummer (0118) 67 52 48. VOORONTWERP BESTEMMINGSPLAN RITTENBURG' In het kader van artikel 1.3.1 van het Be sluit ruimtelijke ordening en de Inspraak verordening van de gemeente Middelburg, ligt vanaf 2 mei tot en met 12 juni 2013 net voorontwerpbestemmings plan 'Rittenburg' voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Het plangebied van dit bestemmingsplan heeft betrekking op de wijk Stromenwijk, zuidwestelijk in Middelburg gelegen. Het jebied wordt grofweg begrensd door ïbouwing aan de Koudekerkseweg, de nieuwbouw aan 't Hof Lustenburg en de bestaande voorzieningen van Stichting Ar duin aan de J.v. Sprengerlaan, de Vlis- singse Watergang en ae Stromenweg. Het doel van dit voorontv/erpbestemmings- plan is het scheppen van een planologisch - juridisch kader voor de realisatie van een nieuwe stadsrand met circa 200 - 230 woningen. Inspraak Inspraak wordt verleend aan ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijkeen rechtspersonen. Het vooront werpplan kan ook worden bekeken op de gemeentelijke website www.middelburg.nl onder wonen en (ver) bouwen bestem mingsplannen plannen in procedure. Daarnaast is het voorontwerpbestemmings plan raadpleegbaar via de landelijke web site www.ruimtelijkeplannen.nl onder plancode NL.IMRO.0687.BPSTRRIT- V099. Tijdens de genoemde termijn kunnen schriftelijk of mondeling inspraakreacties ingediend worden. Een schriftelijke reactie moet gericht worden aan het college van burgemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor een mondelinge inspraakreactie is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoon nummer (0118) 67 52 25. Voor meer informatie over het vooront werpbestemmingsplan kunt u contact op nemen met mevrouw D. van Rijswijk, telefoonnummer (0118) 67 52 25 of de heer T. Loogman, telefoonnummer (0118) 67 55 37. VOORONTWERPBESTEMMINGS PLAN HAVENDIJKSTRAAT EN KARELSGANG In het kader van artikel 1.3.1 van het Be sluit ruimtelijke ordening en de Inspraak verordening van de gemeente Middelburg, ligt vanaf 3 mei tot en met 14 juni 2013 net voorontwerpbestemmings plan 'Havendijkstraat en Karelsgang Mid delburg' voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Het bestemmingsplan voorziet in een juri disch planologische regeling voor gedeel telijke herstructurering van de Havendijkstraat en de Karelsgang. Dit zal plaatsvinden door sloop van 33 woningen en vervanging ervan door nieuwbouw. Inspraak Inspraak wordt verleend aan ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen. Het vooront werpplan kan ook worden bekeken op de gemeentelijke website www.middelburg.nl onder wonen en (ver) bouwen bestem mingsplannen plannen in procedure. Daarnaast is het voorontwerpbestemmings plan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl onder plancode NL.IMRO.0687. BPNWHAV-V099. Tijdens de genoemde termijn kunnen schriftelijk of mondeling inspraakreacties ingediend worden. Een schriftelijke reactie moet gericht worden aan het college van burgemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel- pa: ha< burg. Voor een mondelinge inspraakreac tie is het noodzakelijk tijdig vooraf een af spraak te maken. Voor meer informatie over het vooront werpbestemmingsplan kunt u contact op nemen met P. Mondeel, telefoonnummer (0118) 67 52 36. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken be kend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning, waarbij de re guliere voorbereidingsprocedure van toe- issing is, hebben ontvangen (tussen laakjes staat de datum van ontvangst): Hans Lipperheystraat 4: wijzigen gevel (23-4). Kaaienroute: herinrichting wegen, plaatsen bouwbord en straatmeubilair (224) Korendijk 24 en 26: realiseren 6 appartementen en 4 garageboxen (224). Noordweg 164: bouw schuur (224). Tarweakker 29, Amemuiden: bouw schuur (224). Veerseweg 5: wijzigen gevel pand (164) Informatie over deze aanvragen is verkrijg baar bij de vakbalie in het stadskantoor. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de ver gunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken be kend dat zij de volgende omgevingsver gunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Arnelaan 36: uitbreiden woning en wijzigen garage (264). Cassinstraat 35: plaatsen dakop-, bouw op garage (24-4). Penningnoek 25: uitbreiding pand met berging en kantoorruimte (234). Bij de hierboven genoerfide besluiten kun nen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de be trokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Zeeland - West-Brabant, Team Bestuurs recht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING VERLENGDE BESUSTERMUN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken be kend dat zij in het kader van de Wet alge mene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) hebben besloten voor de volgende aan vraag de beslistermijn te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken: Voor: het uitbreiden van een gemeen schappelijke huiskamer (entree oostzijde). Locatie: Noordpoortplein 2. Nieuwe uiterste beslistermijn: 14 juni 2013. KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omge vingsrecht (Wabo) voornemens zijn een omgevingsvergunning te verlenen: Voor: het brandveilig gebruik van het pand als hotel. Locatie: Stationsplein 7, Arnemui- den. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen met in gang van 2 mei 2013 gedurende zes weken, van 2 mei 2013 tot en met 12 juni 2013, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende aenoemde ter mijn kan een ieder schriftelijk of mondeling een zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge ziens wijze binnen de genoemde perioae is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op net telefoonnummer (0118) 67 52 32. Belanghebbenden lopen het risico niet-ont- vankelijk te worden verklaard in hun be roep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verwe ten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. ONTWERPBESLUIT WAARTEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat inzake het onder staande ontwerpbesluit binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Oostkerkplein 5: verlenen van om gevingsvergunning voor het verbouwen van het pakhuis "Demerary" van mos kee tot woonhuis met kantoor met berg ruimte en werkplaats en het plaatsen van zonnepanelen. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken be kend dat zij in het kader van de Wet alge mene bepalingen omgevingsrecht vergunning hebben verleend: Voor: het verbouwen van pakhuis "Deme rary" van moskee tot woonhuis met kan toor, bergruimte en werkplaats en het plaatsen van zonnepanelen. Locatie: Oostkerkplein 5. De beschikking is ten opzichte van de ont werp beschikking niet gewijzigd. De vergunning en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, vanaf don derdag 2 mei 2013 tot en met woensdag 12 juni 2013 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gege ven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende omgevingsvergunning ten behoeve van de desbetreffende activiteit en die tegen het ontwerpbesluit een ziens wijze naar voren heeft gebracht (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geefi zienswijze te hebben in gebracht) kan vanaf vrijdag 3 mei 2013 tot en met donderdag 13 juni 2013 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Zeeland - West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van ae indiener, de dagte kening, omschrijving van het besluit waar tegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de'be trokken spoed dat vereist,, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Zeeland - West-Brabant. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlopige voorzie ning is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE EXPLOITATIEVERGUNNING Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat zij de volgende exploitatievergunning als bedoeld in arti kel 2.3.1.2 van de APV hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen ding) Vlasmarkt 39: exploiteren café Bar dot (254). Bij het hierboven genoemde besluit kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Der den) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de be trokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Zeeland - West-Brabant, Team Bestuurs recht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING BESCHIKKING WEIGEREN OMGEVINGS VERGUNNING Wet algemene bepalingen omgevingsrecht, Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omge vingsrecht op 23 april 2013 besloten heb ben een omgevingsvergunning te weigeren voor net plaatsen van een overdekte winkelwagenop- vang aan de voorzijde van de ves tiging van "Lidl", Johan van Reigersbergstraat 3 en 5 te Middel burg (254). Het besluit met de bijbehorende stukken ligt elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. (Derden) belanghebbendën kunnen binnen zes weken na de voornoemde (verzend)datum van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De gene die een bezwaarschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Zeeland - West-Brabant, Team Bestuurs recht, Postbus 90006, 4800 PA Bredg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING BESCHIKKING WEIGEREN OMGEVINGSVERGUNNING Wet algemene bepalingen omgevingsrecht, Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken be kend dat zij in het kader van de Wet al gemene bepalingen omgevingsrecht vergunning hebben besloten een omge vingsvergunning te weigeren voor net (tijdelijk) plaatsen van units ten behoeve van een cannatheek (so ciaal cultureel centrum) op een per ceel aan de Kanaalweg te Middelburg. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking gewijzigd. Het weigeringsbesfuit en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, vanaf donderdag 2 mei 2013 tot en met woensdag 12 juni 2013 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende omgevingsvergun ning ten behoeve van ae desbetreffende activiteit en die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingebracht) kan vanaf vrijdag 3 mei 2013 tot en met donderdag 13 juni 2013 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Zeeland - West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te be vatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Zeeland - West-Brabant. Voor zowel het behandelen van een beroep schrift als van een verzoek om een voor lopige voorziening is griffierecht verschuldigd.

de Faam | 2013 | | pagina 8