ALTIJD /OORDEUG, ALTIJD GOED! Ride for the Roses Domburg wil manifesteren zich blijven als familiebadplaats VERLAAGD^mh Hair Care Shampoo Studenten haver Dag- of nachtcrème Oogcrème Ontharingsapparaat Serum Appelen royal gala BLIJVEND Vanaf woensdag 01-05-2013 Vanaf woensdag 01-05-2013 HOGE KWALITEIT - LAGE PRIJS vulling liet gaan. Half juni verschijnt haar boekdebuut 'Ik vertrek nog niet, emi granten in spe in de wacht kamer.' het geeft me rust. Ik krijg er de mooiste ideeën." Lang zaam slentert ze langs de aangemeerde bootjes ^rich ting de sluizen. Bijna alles wat haar blik trekt roept her inneringen op. "Een maatje van mij had een sleepbootje waarmee we vaak naar de platen gingen. Zwemmen, gek doen, het was altijd ke ten. Echt gaaf." Meer informatie over Josie Kneepkens haar muziek en boek is te vinden op haar website. Josie Kneepkens woonde van haar vierde tot haar achtentwintigste in Zierik- zee en bracht een groot deel door Carrie Frederiks van haar vrije tijd door bij de Oosterschelde. Ze heeft Eerder bracht Josie de bene- er mooie herinneringen aan fietsingle 'Before I'll be gone' en de zeearm is een inspira- uit waarmee ze de grote tiebron voor menig song en wens van Dennis Kouijzer, gedicht. Haar favoriete stek die aan de ziekte van Du- is bij de sluizen, chenne leed en de aangrij- "Het water trekt enorm. Ik pende tekst schreef, in ver- kan er uren naar staren en rnn Domburg wil zich blijven manifesteren als familie badplaats. Dat vindt Willem Doorewaard, ruim een jaar voorzitter van de Stadsraad Domburg. De raad bestaat uit een zes tal leden en bevindt zich volgens de voorzitter in een opbouwende fase. Om de zes weken komt men bij el kaar en twee keer per jaar is er een openbare vergade ring. Aan een nieuwe web site wordt hard gewerkt ën Doorewaard verwacht dat die over een maand klaar zal zijn: "Met de vernieuw de site kunnen we beter communicéren." De stads raad noemt hij een waarde- ners die Domburg telt wordt volle schakel tussen bewo- het overspoeld met toeristen ners en de politiek. Hoewel van overal vandaan. In het Domburg wordt gezien als verre verledefc ookhet cul- toeristisch dorp heeft het tureel toevluchtsoord voor stadsrechten en heeft het schilders als Mondriaan en dus ook een stadsraad die Toorop. Doorewaard: "Dat de belangen behartigt van verleden blijft leven binnen inwoners, ondernemers en onze kern. Rond Hemel- recreanten. Over die laatste vaart komen er weer kunst groep heeft men niet te kla- schilders naar Domburg om gen; van oudsher is Domburg prachtige taferelen te schil- een toeristische trekpleister deren." Vanwaar die aan- met een mondain verleden, trekkingskracht voor Dom- Dat blijkt ook uit de onlangs burg? "Het heldere licht, de geplaatste welkomsborden kust had en heeft nog steeds waarbij het ontwerp, het een magische aantrekkings- dna van Domburg, duidelijk kracht op kunstenaars" al- verwijst naar het toerisme, dus de voorzitter. Meer info: Want naast de 1500 inwo- info@stadsraaddomburg.nl 300 ml mee Zangeres Josie Kneepkens heeft het jubiieumlied voor de Delta Ride for the Roses geschreven. Foto Carrie Frederiks 200 g Componist en zangeres Josie uit Middelburg heeft het jubileumlied voor de Delta Ride for the Roses geschreven. De song heet heel toepasselijk 'Ride for the Roses'. Informatie M3M.OT Oosterschelde O josiekneepkens.nl Voor het verbeteren m van de contouren rondom uw ogen. Permanente haarverwijdering voor lichaam en gezicht nu ook voor thuis met de HPL- technologie van Silk'n. Verfijnt de huidporiën en verzacht rimpels. 1.5 kg Rond Hemelvaart komen er weer kunstschilders naar Domburg om prachtige taferelen te schilderen. Foto: Piet de Visser Versaanbieding geldig vanaf woensdag 01-05-13 t/m dinsdag 07-05-13. Zet- en drukfouten zijn voorbehouden.

de Faam | 2013 | | pagina 5