s SToowTriim üois BoPiSfiï *^AGENDA deze 'muf m>or>» mm m Fitland Groot treinenfeë&l JCWJung oud in Goes, 9 t/m 12 mei 2013 Uitjes van deze week en schietd wee Militaire voertuigen uit WO II, figuranten Albert Plesmanweg 23, Goes Meer info: www.destoomtrein.nl Open van 10.00-18.00 uur Hotel Zuiderduin Moederdag- Pinksterbrunch Moeder bruncht op Moederdag VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS!* Vlissingen Inschrijven bij: Fitland Vlissingen Baskensburgplein 2 4383 NE Vlissingen T (0118) 43 08 16 E vlissingen@fitland.nl Woensdag 1 mei Ploctones. Van stevige rock-grooves en funk-jazz tot buitensporige improvi satie-trips. Schuttershof in Middelburg. Aanvang: 21.30 uur. Entree: 15 euro Gunstige Ligging t.o.v. De Wereld, voorstelling van comedian Murth Mossel. Arsenaal Theater Vlissin gen. Aanvang: 20:00 uur. Entree: 14 euro. Donderdag 2 mei Alle Dagen. Cabaretvoor stelling met Richard Groe nendijk. Theater de Mythe in Goes. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 17,50 euro. www. theaterverkoopzeeland.nl De HuisvrouwMonologen. Toneel met onder meer Hen- riëtte Tol. Stadsschouwburg Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 25 euro. www. theaterverkoopzeeland.nl The Hillbilly Moon Explo- sion. Muziek uit de rocka- billy scene. De Piek in Vlis singen. Aanvang: 20,30 uur. Entree: 10 euro The Master. Film over de getraumatiseerde marinier Freddie Quell. Filmhuis 't Beest in Goes. Aanvang: 20.30 uur. Entree: 7,50 euro. Lotte en de Maansteen. Nederlandstalige animatie film. Cinema Middelburg. Aanvang: 14.00 uur. www. cinemamiddelburg.nl Vrijdag 3 mei The Master. Film over de getraumatiseerde marinier Freddie Quell. Hij komt te rug in de Verenigde Staten en vindt het moeilijk een stabiel bestaan te leiden. Filmhuis 't Beest in Goes. Aanvang: 20.30 uur. Entree: 7,50 euro. Lotte en de Maansteen. Nederlandstalige animatie film. Cinema Middelburg. Aanvang: 14.00 uur. www. cinemamiddelburg.nl Joop Visser en Jessica van Noord. Theater de Wegwij zer. Nieuw en Sint Joostland. Aanvang: 20.30 uur. www. theaterdewegwijzer.nl Zaterdag 4 mei Herdenkingsconcert. Klas sieke muziek van de Ko ninklijke Oratorium Vereni ging. Zeeuwse Concertzaal in Middelburg. Aanvang: 20.30 uur. Entree: 20 euro Narciss. Arsenaaltheater Vlissingen. Aanvang: 21.00 uur. Entree: 14.00 uur. Herdenkingsconcert van het Zeeuws Mannenkoor in de Nederlands Hervormde kerk van Kapelle. Aanvang: 20.45 uur. Toegang is gratis Herdenkingsconcert in de Grote of Maria Mag- dalenakerk te Goes met Brassband Excelsior en mu- ziekverenging Euphonia. Aanvang: 20.30 uur. Zondag 5 mei Marco Beasley en Accor- done. Klassieke muziek in de Grote Kerk in Veere. Aan vang: 15.30 uur. Entree: 20 euro. Bevrijdingsconcert van het TY Zeeuws kameror kest in de Grote Kerk Goes. Aanvang: 15.30 uur. Entree 15 euro. Meer informatie: www.tykamerorkest.nl Maandag 6 mei Lincoln. Film. Cinema in Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Reserveren via: www. cinemamiddelburg.nl Van Randwijklezing. Ieder jaar gaat het bevrijdingsfes tival pas officieel van start na het uitspreken van de be kende Van Randwijk Lezing. Sint Jacobskerk aan de Oude Markt in Vlissingen. Aan melden bij de cultuurwerf aan de Oranjestraat Vlissin gen. Gratis toegang. Dinsdag 7 mei The Master. Film met Paul Thomas Anderson. Film huis 't Beest in Goes. Aan vang: 20.30 uur. Entree: 7,50 euro. Woensdag 8 mei •The Master. Film met Paul Thomas Anderson. Vlak na de Tweede Wereldoorlog komt de getraumatiseerde marinier Freddie Quell te rug in de Verenigde Staten en vindt het moeilijk een stabiel bestaan te leiden. Filmhuis 't Beest in Goes. Aanvang: 20.30 uur. Entree: 7,50 euro. www.tbeest.nl De Huisvrouw Monologen MIDDELBURG - Het toneelstuk de HuisvrouwMonologen wordt op donderdag 2 mei vanaf 20.00 uur gespeeld in de Stadsschouwburg Mid delburg. Drie vrouwen gaan met elkaar in dialoog over de invulling van hun le ven. De eerste moet nog aan de kinderen beginnèn, de tweede heeft een huis vol en de derde een leeg nest. Tij dens dit stuk worden ze een jaar lang gevolgd. Het be looft een humoristische en herkenbare voorstelling te worden over gezin, carrière, opvoeden, 10-minuten ge sprekken, netwerken en de wens om alles zo goed mo gelijk te willen doen. Kijk voor meer info op www.the- aterverkoopzeeland.nl Opening door Marco Beasley VEERE - Het openingscon cert van het zomerseizoen in Veere wordt dit jaar ver zorgd op zondag 5 mei om 15.30 uur door Marco Be asley en Accordone in de Grote Kerk in Veere. Marco Beasley, ooit in de leer bij de legendarische Cathy Berbe- rian, tevens voormalig voor man van LArpeggiata, weet de luisteraar te beroeren. Beasley is van gemengd En- gels-Napolitaanse afkomst en stort zich in dit nieuwe programma met volle over gave op zijn Napolitaanse erfenis, zoals alleen hij dat maar kan. Bereid u voor op vocale muziek uit deze hectische Italiaanse metropool, van de zestiende eeuw tot nu, muziek uit verschillende periodes in verschillende stijlen, van traditionele, vaak anonieme stukken, tot composities van al dan niet bekende componisten als Falconieri, Latilla, Lama, Valente, Dalla en Daniele. Zelfs onze eigen Adriano Willaert ontbreekt niet tij dens dit concert. Narciss schopt oorlog de zaal in Kathenka Woudenberg staat op zaterdag 4 mei vanaf 21.00 uur in het Arsenaal- theater in Vlissingen en vertelt het verhaal over haar vader. Over de liefste en mooiste man ter wereld, een man vol begrip én een modelleer ling van Hitiers eliteschool. "Hij heeft wel duizend keer de Hitlergroet gebracht", vertelt de actrice. Haar ver haal is overvol. En moedig. Er zit een jankende pijn- onder, die juist niet wordt gespeeld, maar wordt ver teld. Het stuk met als titel Narciss is geschreven door Gerardjan Rijnders, die zich heeft laten inspireren door de brieven die Kathenka Woudenberg aan hem heeft geschreven over haar fami liegeschiedenis. Zo is een op feiten en fictie gebaseerd stuk ontstaan dat terugreikt tot aan de Tweede Wereldoorlog. Kijk voor meer informatie op. www.arsenaaltheater.nl 3 www.de-faam.nl KITCHBR HOTELS I Moederdag: Zondag 12 mei vanaf 12.00 uur inksteren: Zondag 19 mei vanaf 12.00 uur Moederdag en Pinksteren, de dagen bij uitstek om met de hele familie te genieten van een gezellige brunch. Onze chef-kok heeft een uitgebreid buffet met warme en koude gerechten samengesteld. Klndaran t/m 11 Jaar 50% korting Reserveren gewenst 'Wij gaan uit van 1 moeder per tafèlreservering M«er informatie of reserveren? Bel 0347 750 406 of mail naar info02uidcrduinbeachhotel.nl De Bucksvveg 2 4361 SM Westkapclle www.zuiderduinbeachhotel.nl Richard Groenendijk staat op donderdag 2 mei vanaf 20.00 uur in Theater de Mythe met zijn cabaretvoorstelling Alle Dagen.

de Faam | 2013 | | pagina 26