Heerlijk boulen in boulodrome Maandaghulpen Bezorger worden is zo gek nog niet! /jfiR jm Halve finale en kwalificatie turnen UNI1PHARMA of magazijn m/v n Perfect te combineren met school, sport er> hobby's! Ruud Pennings stopt na seizoen De landelijke LOOT 2 daagse SPORT KORT Delta Ride for the Roses 2013 Faber zoekt onderhoudsschilders! FABER f Wasmachine, droger of vaatwasser kapot? Bel: 0118 - 57 24 27 AANGEENBRUG www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Unipharma zoekt mensen met een servicegerichte instelling. Het werk bestaat vnl. uit het verzamelen en verzendklaar maken van orders. Je werkt in een prettige, open sfeer waarin jouw aandeel telt. De werktijden zijn van 12-21 u. op basis van een 0-urencontract. Ben je fit en kun je foutloos en snel werken? Mail dan je brief CV vóór 13 mei a,s. naar: m.hoogedeure@unipharma.nl onder vermelding van Ref: vak.0513 drog/st weGeNeR Media Z) www.de-faam.nl MIDDELBURG - Hoofdtrainer Ruud Pennings stopt aan. het einde van het seizoen 2012-2013 als trainer van het eerste elftal en als hoofd op leidingen van voetbalvereni ging Zeelandia Middelburg. Als belangrijkste reden geeft hij aan dat zijn ambitie niet past bij het tempo waarin de familievereniging Zee landia Middelburg zich kan en wil ontwikkelen. In goed onderling overleg is daarom besloten dat Pennings aan het eind van dit seizoen bij Zeelandia Middelburg stopt. Zeelandia staat momenteel bovenaan in de derde klasse zondag voetbal. Met vijf pun ten voorsprong op nummer twee heeft de club prima papieren om te promove ren naar de tweede klasse. Mocht Zeelandia kampioen worden dan vindt Pennings het noodzakelijk dat de hui dige selectie bijeen blijft. Daarnaast moet de club zich in de breedte versterken. Dat wil zeggen eerst met spelers uit de eigen jeugdopleiding, daarna ex-Zeeland iaspelers aantrekken en in laatste in stantie spelers van buitenaf. Uiteraard zullen de huidige hoofdtrainer, samen met de spelers, de laatste vier wed strijden zich maximaal in spannen om het kampioen schap in de wacht te slepen. Zeelandia gaat nu op zoek naar een nieuwe hoofdtrai ner en hoofd opleidingen die past bij de visie en het beleid van de vereniging. door Berend-Jan van Hoeckel MIDDELBURG - Club Jeu de Boules in Middelburg heeft aan de Koudekerkseweg 139 in Middelburg 32 buitenba nen en één boulodrome met maar liefst 19 binnenbanen. De club telt circa tweehon derd leerlingen. Tijdens de hele lente en zomer is er op woensdag een open toernooi vanaf 14.00 uur (inschrijven van 13.15 tot 13.45 uur). Tot 17.00 uur worden drie par tijen gespeeld. Bij het eerste bezoek krijgen nieuwkomers een welkomstkaart waar mee zij vijf keer gratis kun nen komen boulen, daarna betaalt iedereen 2,50 entree. Ook op donderdag en vrij dag zijn gasten nieuwko mers welkom. Materiaal is te leen. -v ÏWK.. Jeu de Boules is een gezellige sport voor alle leeftijden. En Middelburg heeft een aantal prachtige binnen- en buitenbanen om het spel te spelen. foto: P.R. LEEK/VLISSINGEN - Dit week end werden in Leek de halve finale le divisie en de plaat singswedstrijden Nl voor het damesturnen gehouden. Turnschool Zeeland was vertegenwoordigd met 12 turnsters. Bij de instap Nl behaalde Moira Jozwiak een zilveren medaille, zij gaat zeker door naar het Neder lands Kampoenschap even als Chanella Boucherie die 9e werd. Merel de Rijke wist zich helaas niet te plaatsen voor de finale. Bij de seni oren le divisie kwamen drie turnsters uit namens Turnschool Zeeland: Kelly en Wendy .Goedegebure en Savannah Poppe. Wendy behaalde de 12e plaats, zus Kelly werd 17e en Savan nah Poppe 18e. Alle drie de senioren gaan door naar het NK. Bij de halve finale jeugd le divisie plaatste Ruchelle Hamels met een 7e plek zich voor het NK. Larissa Borgs en Nadeche Tuankotta strandden helaas in de halve finale. Bij de pupil 2, niveau Nl turnde Frederique Snij ders een sterke wedstrijd en zag dit beloond met een uitstekende 5e plaats. Ilse van Rijswijk werd 9e. Beide turnsters gaan door naar het NK. Fleur van Damme kwam uit in de le divisie bij pupil 2 maar liep de finale helaas mis. VLISSINGEN - De landelijke LOOT 2 daagse is dit jaar in Vlissingen. Op 24 en 25 april is het Scheldemond College de gastheer voor de 29 Topsporttalentscholen uit heel Nederland. Verte genwoordigers van deze scholen krijgen een inter actief programma voorge schoteld onder de noemer: Kwaliteitsverbetering doe je samen. De Faam woensdag 1 mei 2013 21 GOES - Delta Ride for the Roses wordt zaterdag 8 juni voor de vijfde keer georganiseerd. Delta Ride for the Roses is het grootste Zeeuwse fiets- evenement met ruim vijf duizend deelnemers die allemaal in actie komen voor het KWF Kankerbe strijding. Het vertrek en de aankomst zijn bij de Zeelandhallen, Da Vinciplein in Goes. Ook dit jaar vier afstan den van 25, 50, 80 en 120 kilometer, routes door het prachtige Zeeuwse landschap. Veel mensen grijpen deze toch aan om op hun eigen manier iets te doen tegen kanker of rijden de toertocht met een intentie voor fami lielid, geliefde, vriend/ vriendin of gewoon om te steunen om er bij te zijn. Traditiegetrouw start de dag met het zingen van het lied The Rose van Bette Middler door een zangeres. Deelnemen kan individueel, met meer personen of als team. Naast de ride zijn er ver schillende activiteiten, zo is er een Promodorp voor de fietsliefhebber bij de Zeelandhallen. Er is een groot terras bij de entree. Twee podia met muziek. En de presentator van de dag is de Eddie Bogaert. Wij zoeken mensen die gedreven zijn om het schildersvak uit te oefenen en die over routine beschikken. Diploma's zijn dan ook geen noodzaak, maar ervaring is dat wel. Wij bieden een prima werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het schildersbedrijf. Dus met vakantiebonnen en pensioen opbouw via A&0 services. PERSONEELSDIENSTEN Voor meer informatie kan je contact opnemen met Miranda van Iwaarden, tel.: 0118-745005. ELECTRO "'1' De witgoedonderdelenwinke! Groothandel en Retail-organisatie voor Drogist en Apotheek Unipharma v.o.f. is een Groothandel en Retailorganisatie in drogisterij-artikelen. Met een assortiment van ruim 40.000 artikelen en een klantenkring van meer dan 1.000 drogisterijen en apotheken is Unipharma toonaangevend in de branche. Unipharma onderscheidt zich door niet alleen leverancier te zijnmaar biedt haar klanten ook ondersteuning op elk gebied. Unipharma zoekt zorgmjjjLzeker Sinds november 2012 is Bernadet dagbladbezorgster. Van maandag tot en met zaterdag bezorgt ze in een uurtje haar kranten in de wijk waar ze woont. Bernadet geeft toe dat het vroege opstaan niet haar hobby is, maar deze manier van bijverdienen past wel perfect in haar drukke leven. "Als ik klaar ben met bezorgen, loop ik direct door naar de stal om mijn paarden te voeren. Daarna ontbijt ik zelf en maak ik me klaar om naar school te gaan. Als ik op school kom heb ik er al een paar uur op zitten, maar ik ben dus wel lekker fit! Een ander voordeel is dat er genoeg tijd overblijft, overdag en in het weekend. Tijd voor mijn hobby, maar tegelijk een lekkere bijverdienste!" Bezorger worden ook wat voor jou? Prima maandelijkse vergoeding Genoeg tijd overhouden voor andere zaken Werken in je eigen buurt, geen reistijd Veel extra's Kijk voor meer informatie of om je direct aan te melden op www.bezorgers.nl Meer bereiken. Met Wegener

de Faam | 2013 | | pagina 21