i uitnodiging! Kort nieuws gemeente Middelburg SNS Bank gaf ons verrassend advies Een hypotheek van Delta Lloyd Regiobijeenkomst 13 mei 19.30 - 22.00 uur Hoofdkantoor waterschap Kanaalweg 1, Middelburg U bent van harte welkom op de regiobijeenkomst van waterschap Scheldestromen op 13 mei a.s. in het hoofdkantoor in Middelburg. Tijdens deze bijeenkomst vertelt het JLm dagelijks bestuur van het waterschap welke projecten er de komende 2 jaar in Walcheren worden uitgevoerd. U kunt ook vragen stellen. Het water schap hoopt u te zien op 13 mei! P| 1GL nisaties uit inmiddels 59 landen die zich inspannen op het gebied van natuur- en milieuvoorlichting. Door het behalen van de Blauwe Vlag zal de haven van Mid delburg gekenmerkt worden als kwalitatieve haven en meer bezoekers overtuigen een bezoek te brengen aan Middelburg en Zeeland. Het programma begint om 16.30 uur. Knuffelen met jonge dieren MIDDELBURG - Kinderboerde rij de Klepperhoeve in Mid delburg houdt op woensdag 8 mei de activiteit: knuf felen met joqge dieren. Er zijn weer jonge geitjes en konijntjes waarmee geknuf feld kan worden. Natuurlijk mogen, ook de andere dieren geknuffeld worden. De kin deren krijgen ook een zakje voer voor de dieren. Deel name is 2,00 euro en het is van 13.30 tot 15.00 uur. Muzikaal omlijste lezing MIDDELBURG - In de Zeeuw se Bibliotheek aan de Kousteensedijk 7 in Middel burg is op vrijdag 3 mei de lezing: De spirituele bood schap van katharen en trou badours. Het is van 20.00 tot 22.00 uur en toegang is vrij. De lezing wordt verzorgd door leerlingen van de In ternationale School van het Gouden Rozenkruis. Rommelmarkt bij Juliana MIDDELBURG - Bij de juliana Korpsen Middelburg is er op zaterdag 4 mei een rommel markt. Zoals ieder jaar zijn er koopjes te vinden in en rond clubgebouw Molen de Hoop aan het Vlissings Bolwerk in Middelburg. Het is van 8.00 uur tot 15.00 uur. Vanaf 14.00 is er een Happy Hour. Voor 3,00 euro kan men een tas vullen met spullen naar wens. De opbrengst is voor de aanschaf van instrumen ten en uniformen. HetRequiem van Rutter MIDDELBURG - De Konink lijke Oratoriumvereniging voert op zaterdag 4 mei, in aansluiting op de herden kingsplechtigheid op het Abdijplein, het Requiem van Rutter uit. Daarnaast worden twee koorwerken van Menselssohn gezongen: Verleih uns Frieden en Hör mein Bitten. Het Zeeuws Ka merorkest TY begeleidt het koor en vult het programma aan met Trauermusik van Hindemith. Het concert is om 20.30 uur in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg. Kaarten kosten 20,00 euro voor volwassenen en 12,50 euro voor jongeren. Bestel len kan via kovconcert® zeelandnet.nl. Open zondag bij Blauwe Hope MIDDELBURG - Anne de Kam toont zondag 5 mei haar sie raden met edelsteenkralen op de open zondag bij Blau we Hope aan de Seisweg 78 in Middelburg. Het is van 13.00 tot 17.00 uur. Tevens kunnen bezoekers er terecht voor al hun knoop en rijg- werk of veranderingen aap sieraden met edelsteenkra len. Thomas Rubico, Vlaams dichter-performer, brengt om 14.00 en om 16.00 uur: Op vleugels van liefde en blauwe hoop. Gastexposan- ten deze dag is Piet van der Velden met graffiti. Bloemenhulde Den Haag MIDDELBURG - Vanuit Mid delburg vertrekt op dinsdag 14 mei een bus naar de bloe menhulde Den Haag. Het is van 12.00 tot 14.00 uur op het Spuiplein. De bedoeling is dat er een bloementapijt komt te liggen om daarmee het 'jarige' Israël te felicite ren. De bloemen zullen of ficieel in ontvangst worden genomen door de ambassa deur van Israël in ons land, Haim Divon. Deelnemers aan de bloemenhulde wor den uit het hele land ver wacht. Meerijden kost 15,00 euro per persoon. Deelne mers worden per e-mail of telefonisch op de hoogte ge bracht van de opstapplaats en vertrektijd van de bus. De bus stopt bij het Spuiplein in Den Haag en vertrekt weer naar Middelburg vanaf het Malieveld. Uiterlijke aan- melddatum: vrijdag 3 mei via 033-4220404. Tentoonstelling MIDDELBURG - 'Intiem/In team/Intens' is een tentoon stelling van vijf Vlaamse kunstenaars die met hun eigen disciplines een aan tal creaties opbouwen met veel authentieke poëzie van Wim Haazen erin verwerkt. De tentoonstelling kan op zaterdag 4 en zondag 5 mei bezocht worden in Pakhuis 22 aan het Oostkerkplein in Middelburg. Het is van 11.00 tot 18.00 uur. Op beide dagen leest Wim Haazen om 17.00 uur voor uit eigen werk.Deze Poëtische vertel lingen worden muzikaal be geleid door Guy Renders. De toegang is gratis. Hijsen van de Blauwe Vlag MIDDELBURG - Bij watersport vereniging Arne wordt op vrijdag 17 mei de Blauwe Vlag gehesen. Watersport vereniging Arne is er in geslaagd om de jachthaven van Middelburg in aanmer king te laten komen voor het keurmerk van de Foun dation for Environmental Education (FEE). FEE is een onafhankelijk interna tionaal netwerk van orga- NW Burg 19 4331 AG Middelburg waterscnapScheldest romen Postadres: Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Bezoekadressen: Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg Kennedylaan 1, 4538 AE Terneuzen 088-2461000 (lokaal tarief) info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl O www.de-faam.nl De Faam woensdag 1 mei 2013 15 O www.rozenkruis.nl Bar American in Middelburg staat vrijdag 3 mei in het teken van hardcore. In samenwerking met Zeeland Hardcore spelen er weer vier (inter)nationale hardcore bands. Hoofdact deze avond is de Belgische hardcore band van dit moment The Setup, eind mei verschijnt hun nieuwe album "This Thing of Ours", waarvan ze tijdens deze avond al een aantal nummers zullen spelen. Het begint om 21.00 uur. Daarom heeft SNS Bank alvast een selectie van goede hypotheken voor je gemaakt. Natuurlijk van SNS Bank Als je een huis gaat kopen, dan zoek je net zo lang tot je de perfecte woning hebt gevonden. Heel logisch natuurlijk. Maar waarom zou je dan maar naar één hypo theek kijken? Ook hier is genoeg keuze. Met de Huisselectie van SNS Bank is er dus altijd een hypotheek die bij je past. Ook voor mij? Nieuwsgierig naar jouw mogelijkheden? Maak dan vandaag nog een afspraak met een adviseur in de SNS Winkel of bel 0900 -18 50 (lokaal tarief). Meer informatie vind je op snsbank.nl/huisselectie. zelf, maar ook van een groot aantal andere aanbieders. Zo kun je bijvoorbeeld ook kiezen voor een hypotheek van Delta Lloyd, Aegon of Nationale Nederlanden.

de Faam | 2013 | | pagina 15