Jarige Dikkie Dik komt naar Goes Een selectie van onze projecten in Midden-Zeeland. Fietspad Noord Beveland De Colijnse Maestro's Hoogwater, culinair event op letterlijk hoog niveau MortiereMiddelburg www.mortiere.nl F>| "'^MAKELAARS T- O I I ft - ACrt C7C .makelaars T: 0118-650 575 Type I Tulp Bestevaêr, Vlissingen www.woneninbestevaer.nl GOES - De laatste week van april is Dikkie Dikweek. Dikkie Dik wordt al weer 35 jaar; tijd voor een feestje. Op woensdag 24 april komt te kenares en auteur Jet Boeke met de Dikkie Dikbus naar Boekhandel Het Paard van Troje in Goes. Zij is daar van 14.00 tot 16.00 uur. Jet leest voor, tekent voor en met kin deren van 2 -6 jaar, en sig neert haar boeken. Dikkie Dik is de beroemdste oranje poes van Nederland, bekend door de vele boeken en Se samstraat, en dus nu in het Zeeuwse. Fruit in de kunst door de eeuwen KAPELLE - Dinsdag 23 april verzorgt de Stichting Vrien den van het Fruitteeltmu seum een lezing over 'Fruit in de kunst door de eeuwen heen'. De lezing wordt ver zorgd door de kunsthisto rica dr. Tamara Buizer en wordt gegeven in het Fruit teeltmuseum te Kapelle. Aan bod komen onderwer pen zoals Fruit aan de muren van Pompeij, symboliek van een appel, natuurgetrouwe stillevens van de zogenaam de "kleine Hollanders", vier kante peren van kubisten en nog veel meer. De lezing begint om 20.00 uur en duurt tot ca. 22.00 uur. Zaal open 19.30 uur. Kosten 5,00 euro per persoon. De lezing is gratis toegankelijk voor donateurs van de stichting Vrienden van het Fruitteelt museum en vrijwilligers van het Fruitteeltmuseum. Het Fruitteeltmuseum is te vinden aan de Annie M.G. Schmidtsingel 1 4421 TA Kapelle. NOORD beveland - Water schap Scheldestromen start met de aanleg van een fiets pad langs de Nieuweweg, de doorgaande weg tussen tus sen Kamperland en Wissen- kerke. Het werk moet half juli gereed zijn. Tijdens de aanleg is de weg in gedeelten afgesloten voor doorgaand verkeer. Door de aanleg van het fietspad verbetert de ver keersveiligheid. Langs een deel van de weg ligt reeds een fietspad. Het resterende deel, vanaf de Sophiaweg tot de bebouwde kom van Wis- senkerke, wordt nu aange legd. Het nieuwe pad komt aan de noordkant van de weg te liggen en is voor een groot deel vrijliggend. COLIJNSPLAAT - Gezien op TV, nu in Colijnsplaat. Brass band Wilhelmina organi seert De Colijnse Maestro. Nu krijgen ook dirigenten in spé de kans om ook eens een orkest te dirigeren. De Maestro concertavond is komende zaterdag 20 april in Dorpshuis De Brug te Colijnsplaat en begint om 20.00 uur. Beleef het mee, ie dereen is van harte welkom, zaal is open vanaf 19.30 uur. De toegang is gratis en het belooft een mooie avond te worden met veel verschil lende muziekstijlen. De brassband zal ook mooie muziek ten gehore brengen onder leiding van hun eigen dirigent; Hugo Verweij. GOES - Hoogwater, een cu linair kookevenement op hoog niveau op een unieke locatie: de Watertoren in Goes. Boven in de ronde bol van de watertoren is het eten op bijzondere hoogte, genie ten van lunch of diner met rondom een schitterend pa norama. Een plek waar je de Ooster- en de Westerschelde kunt zien met aan de horizon Zierikzee en Terneuzen. Het geheel is tot stand gekomen door een samenwerking van restaurant Hef Binnenhof, eigenaar Arjan Suijkerbuijk, en evenementenbureau Tout Event van Lisette Ventevogel en Sandra Meijster, en- start maandag 15 april tot en met vrijdag 19 april. "Wij bieden een belevenis aan op hoog niveau, vandaar 'Hoogwa ter'. De lunch en het diner worden lopend uitgeser- veerd want iedereen kan zich vrij bewegen. Je kunt zelfs het torentje ingaan om van het uitzicht te genieten", zegt Arjan. "Restaurant Het Binnenhof is op die dagen gesloten want de keuken heeft zijn activiteiten naar de Watertoren verplaatst." Tout Event zal het geheel on dersteunen in de vorm van gastvrijheid. Lunchen op hoogte is van 12.00 tot 14.30 uur, ont vangst tussen 11.30-11.45 uur. Voor diner op hoogte is de ontvangst tussen 18.00- 18.20 uur en het diner zelf is vanaf 18.30 tot 22.30 uur. Reserveren is verplicht en kan via het e-mailadres info@restauranthetbinnen- hof.nltelefoon 0113-227405 of in restaurant Het Binnen hof, Bocht van Guinea 4-6, Goes. Informatie: www.restaurant hetbinnenhof.nl en www. toutevent.nl Prijs vanaf 189.900,-v.o.n. •Woonruimte van circa 435 m3 Karakteristieke architectuur Ruime tuingerichte woonkamer Goed bemeten open keuken 2 of 3 slaapkamers standaard (optioneel 3e of 4e slaapkamer), luxe badkamer Open zolder bereikbaar via vaste trap Type Margriet Prijs vanaf 253.900,- v.o.n. Twee-onder-een-kapwoning Karakteristieke architectuur Ruime L-vormige woonkamer Ruime tuingerichte open keuken 3 of 4 (optioneel) slaapkamers Open zolder bereikbaar via vaste trap Type Waterlelie Prijs vanaf 303.900,- v.o.n. Woonruimte van circa 465 m3 Karakteristieke architectuur Grote slaapkamer op begane grond Royale woonkamer en woonkeuken I of 2 kamers op de verdieping •Vrije achterom en tuin aan het water Berging met veranda aan het water Vrije kavels Prijs vanaf 214.000,- v.o.n. Op een vrije kavel in Mortiere heeft u alle ruimte en vrijheid om naar eigen inzicht uw droomwoning te realiseren. Kavels met een oppervlakte vanaf 787 m2 tot maar liefst 850 m2 2 nieuwe stadswoningen met tuin en garage Herenhuis Houtkade Prijs vanaf 599.000,- v.o.n. Royale woonruimte, verdeeld over drie verdiepingen Voorzien van een lift installatie 2 parkeerplaatsen en berging in ondergrondse parkeerkelder •Veel ruimte voor persoonlijke woonwensen en indelingsvarianten Hoogwaardige architectuur Rust en ruimte in een maritiem gebied tus sen stadshart, de boulevard en het strand Zonnige achtertuin op het zuiden Modern wooncomfort met energiezuinige installaties en optimale isolatie Ruime inpandige berging wasruimte In navolging van de succesvolle verkoop van de stadswoningen in Blok B van het plan Bestevaer hebben we binnenkort 12 nieuwe betaalbare stadswoningen. Alle woningen worden met tuin, eigen vrije achterom en een garage met I opstelplaats aangeboden voor vanaf prijs van 229.900,-. Voor meer projecten van ons AM Zeeland BV Postbus 396 Terneuzen t kijk op www.amzeeland.nl Axelsescraat 2a 4530 AJ Tel: 0115 - 618 360 www.de-faam.nl De Faam woensdag 17 april 2013 41 Tekenares en auteur Jet Boeke komt volgende week woensdag met de Dikkie Dikbus naar Boekhandel Het Paard van Troje in Goes. Foto pr Lisette Ventevogel en Arjan Suijkerbuijk: culinair op grote hoogte." 'Letterlijk en figuurlijk Foto Leon Janssens

de Faam | 2013 | | pagina 41