Dé Weekkrant kleurt Oranje! *s actief in Middelburg Lenie 't Hart onthulde bord met informatie over zeehonden Zonwering Wilt u fris het voorjaar in? Polyether op maat Haak in op dit Oranje Umfeld en reserveer snel uw advertentie VLISSINGEN - Lenie 't Hart, oprichtster van de Zeehon dencrèche in Pieterburen, onthulde afgelopen vrijdag trots een informatiepa neel over zeehonden op het strand in Vlissingen. Dit deed zij samen met wet houder Rob van Doorn. Het bord is vlakbij strandpavil joen Panta Rhei geplaatst. Er staat nuttige informatie op over de gewone en grijze zee honden die langs de Neder landse kust voorkomen en wat je moet doen als je een zeehond in nood vindt. Zo moet je zorgen dat de omge ving rond de zeehond rustig blijft, kinderen en honden uit de buurt houden en naar de Zeehondencrèche bellen. Medewerkers van de crèche staan dag en nacht klaar om de zeehonden in nood te helpen. "Ik vind het gewel dig dat Vlissingen dit doet, want door dit bord weten mensen beter hoe ze moeten handelen als ze een zeehond vinden. Alle plaatsen langs de kust zouden een bord als deze moeten hebben", vertelt Lenie. De gemeente Vlissin gen plaatst het bord op zes strandlocaties en nodigt de andere kustgemeenten uit om dit voorbeeld te volgen. De onthulling was tijdens de Landelijke strandbe- heerdersdagen. Deze keer in Vlissingen bij Boka Bizarro. Deze dagen worden georga niseerd door de Stichting Nederland Schoon en de Blauwe Vlag. Ontdek de nieuwste en meest toegankelijke technologie voor de beste anti-aging behandeling zonder chirurgische ingreep: een laserbehandeling met de Harmony XL. Injectables bieden de mogelijkheid om op een laagdrem pelige manier de stevigheid van uw huid terug te krijgen, rimpels te verminderen en uw lipcontour te verbeteren. Bij het MWCZ ontvangt u nu 25% korting op al onze laser behandelingen of behandelingen met injectables. Kijk voor informatie en prijzen op www.mwcz.nï MWCZ Piet Heinstraat 41-43 Goes j 0113 237 620 I info@mwcz.nl aangi e doen van de drugsoverlast maar alleen anoniem rm- de dto- we g ver- lan- bij nis van pen Dor- •ont 'ing ,an- 175. Bent u op zoek naar: Matrassen op maat (speciale maten en of modellen). Ook boxprings en Tempur matrassen. Vervangen kussens van boten en caravans Bekleden mogelijk. Kussens voor stoelen banken. Polyether van de plaat Gratis offerte Tel.: 06 142 277 49 amzm zeer pui- zich 3eld md. het ten- l bij urg, nie- wil Moens '/Vr ROLGORDIJNEN «ROLLUIKEN JALOEZIEËN «SCREENS PLISSÉ HORREN Terrasscherm -Elektrische Open dagen 19 20 april Meer weten? Kijk dan op wegenermedia.nl of neem contact op met uw accountmanager of bel (088) 0139 995. weeeNeR Med.a worden. Over drugsoverlast kunnen geen duidelijk uit spraken ontlokt worden. De algemene indruk is, dat wel alcoholmisbruik leidt tot veel herrie op straat, met name in het weekend. Ook worden er uit baldadigheid fietsen op straat omgegooid of op elkaar gestapeld. De gemeentes op Walcheren voeren een gezamenlijk be leid om het gebruik van al cohol en drugs, met name onder jongeren, terug te dringen. Johan Groenen- berg, jurist van de gemeente Middelburg: "We ontwik kelden beleid op het gebied van voorlichting en bewust wording van ouders, scho len en horecapersoneel. Uit recent onderzoek is niet ge bleken, dat de politie of de gemeentes meer meldingen van overlast hebben gekre gen." De Faam woensdag 10 april 2013 3 VU5Sl'«"N Zwinstraat 34, Zoutelande Op maat gemaakt Actieprijzen Gratis meten Gratis montage Lenie 't Hart heeft in Vlissingen het eerste informatiebord onthuld, waarop informatie staat over de gewone en grijze zeehonden. foto: Izaak Verkeste door Tara De Vriend Molendijk 59 - Nieuw en Sint Joosland Telefoon (0118) óO 12 33 Telefax [0118) 60 62 41 projecten - woninginrichting - meuoelstoffeerderij STOFFERING 1 N x Ruime eengezinswoning in rustige, kindvriendelijke omgeving Ind. ruime entree, toilet, trapkast, royale lichte woonkamer, (ruim 30 m2), luxe open keuken, achterterras met stenen berging. Ie verd. overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer, 2e verd. ruime overloop met bergruimte (CV 2009) en grote 4e slaapkamer. De woning is in- stapklaar! Algemeen: bj. 1978, inhoud: 375 m3, ca. 120 m2 vloeropp. Perceelsopp. 132 m2. Vraagprijs: 187.000,00 k.k. Voor meer info: www.hoogedeuremakelaars.nl of 0118-853838 bediening Grote doekkeuze - Gratis montage 500 br. x uitval 300 nu SPECIALE ACTIEPRIJS €1310,- www.moensstoffering.nl Uit baldadigheid worden fietsen op straat omgegooid en op elkaar gestapeld. Drugsoverlast is er, maar er zijn weinig bewijzen voor. foto: Jan Prenger

de Faam | 2013 | | pagina 3