mon list Aan wie denkt u? Q/&mc TANbARTSPRAKTIJK 'ÖEOUÖE VEST Zaterdag 20 april van 10:00 tot 16:00 uur Kunt u dit met uw kunstgebit? Tandartspraktijk 'De Oude Vest' Meivakantie lastminutes vanaf 20,- per nacht Edsilia Rombley Hoe gezond is uw mond? 11 Bij een bezoek aan onze open dag kunt u een GRATIS mondzorgadvies krijgen! CANVAS H0LIDAY IEDEREEN KENT WEL IEMAND MET EEN HART- OF VAATZIEKTE Zo ook Dulce Xavier Catar- rinho (43) uit Nieuw-Vennep. Zij denkt aan haar vriendin Pauline Lap (47). Ze kennen elkaar van het hardlopen. Pauline, getrouwd en moe der van twee zoons, kreeg ondanks haar goede con ditie en gezonde levensstijl een hartinfarct, een dag la ter gevolgd door een tweede, zwaarder infarct. Het had weinig gescheeld of ze had het niet overleefd. Dulce ver telt: "We lopen vaak samen omdat we hetzelfde tempo hebben. Toen ik hoorde dat ze twee hartinfarcten had gehad, schrok ik heel erg. Zo'n gezonde vrouw en zo jong nog." Jaarlijks wordt een groot aantal mensen in Nederland Bij Canvas Holidays staat je luxe stacaravan of bunga lowtent al compleet inge richt voor je klaar op ruim 90 campings in Frankrijk, Italië, Spanje, Zwitserland, Duitsland en Nederland. Op een vakantie tot 20 juni gelden superlage prijzen. bungalowtent: v.a. 20,- per nacht stacaravan 2-slaapkamers: v.a. 30,- per nacht stacaravan 3-slaapkamers: v.a. 40,- per nacht Kijk voor de exacte prijzen per aankomstdatum, de deelnemende campings en de voorwaarden op www. canvasholidays.nl/wegener De prijzen gelden alleen voor nieuwe boekingen en niet in combinatie met andere ac ties en aanbiedingen. U ontvangt deze korting bij telefonische reserveringen, onder vermelding van de Wegener actie code 413WEG. Bel met Canvas Holidays, telefoon: 0900-8824 0,20 p.min). Boeken kan t/m 19 april 2013. Holidays Bent u ook toe aan een stralende lach? Tijdens onze open dag kunt u een kijkje nemen in onze praktijk en beantwoorden wij graag uw vragen. Wij geven u uitleg over het klikgebit, de behandelwijze en de vergoedingen door de zorgverzekeraars. U bent van harte uitgenodigd om eens vrijblijvend bij ons binnen te lopen! Alle bezoekers ontvangen een leuke attentie! Indien u zich zaterdag 20 april inschrijft voor een klikgebit ontvangt u van ons mondzorgcentrum een tegoed t.w.v. 100,- aan gebitsverzorging/-verzorgingsproducten*. Algemene Tandheelkunde Kunstgebit en Klikgebit Implantologie Facings Bleken, Mondhygiëne Kroon- en Brugwerk derzoek naar hart- en vaat ziekten (www.hartstichting. nl). Onlangs nog reikte de Hartstichting 14 beurzen uit voor nieuw onderzoek naar onder meer hartritmestoor nissen, beroerte en hartfa len. Deze investering van 3,6 miljoen euro moet betere be handeling van deze ernstige ziekten dichterbij brengen. Jaarlijks financiert de Hart stichting voor gemiddeld 13 miljoen euro onderzoek naar het voorkomen, behan delen en werkelijk genezen getroffen door een levens bedreigende hart- of vaat ziekte. Zo krijgen jaarlijks 141.000 mensen een hart infarct. En 127.000 mensen moeten leven met hartfalen, vaak als gevolg van een hart infarct. Gelukkig kreeg Pau line beide keren snel medi sche zorg, waardoor ze haar infarcten overleefde. Dulce: "Inmiddels gaat het een stuk beter met Pauline. Vorig jaar hebben we zelfs weer samen de Ladies Run in Katwijk gelopen, om geld op te halen voor hart- en vaatziekten bij vrouwen. Toen ik finishte en achterom keek, zag ik Pauline vlak achter me. Dat was zo'n emotioneel mo ment. Wat fantastisch dat ze dit weer kon!" De Hartstichting zet zich al sinds 1964 in om ervoor te zorgen dat mensen in de toekomst langer en gezonder kunnen leven. Een belang rijk doel waarvoor geld no dig is. Dat geld besteedt de Hartstichting aan het geven van voorlichting over en on- van hart- en vaatziekten. Het werk van de Hartstich ting werpt zijn vruchten af: stierven in 1974 dagelijks nog 137 mensen aan hart- en vaatziekten, tegenwoordig zijn dat er 107. Een mooie vooruitgang, maar voor de Hartstichting nog lang niet genoeg. Samen met heel veel Nederlanders blijft de Hartstichting strijden tegen hart- en vaatziekten. Dulce collecteert al enige tijd voor de Hartstichting. Ze zegt hierover: "Onder zoek naar hart- en vaatziek ten is van wezenlijk belang om meer mensen te kunnen redden. Veel mensen heb ben ermee te maken en ie dereen kan het overkomen, ook mensen die gezond le ven, zoals Pauline." Dus, als de collectant van de Hart stichting voor u staat, aan wie denkt dan? O www.de-faam.nl De Faam woensdag 10 april 2013 32 •Mtjtm K 1 1 Klik&Win €DSILER 80M6LÊY Win het nieuwe album van ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie Veersesingel 45 4332 TA Middelburg 0118-63 56 88 info@tp-deoudevest.nl OPEN DAG Aan wie denkt u? Deze vraag staat centraal tijdens de jaarlijkse collecte van de Hartstichting van 14 t/m 20 april. In Nederland leven maar liefst 1 miljoen mensen met problemen aan hun hart of bloedvaten. Misschien kent u ook wel iemand of hebt u het zelf. Groot aantal U ontvangt deze na plaatsing van het klikgebit. Alleen geldig bij inschrijving op 20 april 2013, Deze actie is niet geldig in combinatie met andere acties en/of kortingen. Voordeel in mei en juni Reserveren Kies uit de beste campings en geniet van de vrijheid van kamperen. Langer gezond Pauline (rechts) overleefde twee hartinfarcten. Het gaat inmiddels een stuk beter. Ze kan zelf weer hardlopen, samen met haar vriendin Dulce. Geef met uw hart

de Faam | 2013 | | pagina 32