ll D Start wandelproject 'Elke stap telt' a De Ruytermars is voor iedereen Alles Nlf-AGING DAG SPORT deze Logus Webwinkel biedt je dubbel gemak Logus Webwinkel - voor je huisdier TAMARA 13e Stadsloop in Middelburg Stiltewandeling in Oranjezon SPORT KORT nu €319,- €9,95 _Ji üE MIDDELBURG - De Markt van Middelburg is vrijdag 17 mei voor hardlopend Zee land en andere sporters we derom the place to be. Om 20.00 uur gaat de 13e editie van de ZLM-Don stadsloop van start en zullen naar ver wachting honderden atleten en tientallen teams de drie rondjes van telkens 2,5 ki lometer door het historische centrum van Middelburg lopen. Met de doorgevoerde wijzigingen is het parkoers sneller geworden maar zal het nog steeds een grote klus worden de records van Ste- ve Brooks bij de heren (22,36 minuten) en van Kamille- Soud bij de dames (26,27 minuten) uit de boeken te lopen. Maar de organisatie verwacht dit jaar wederom een sterk deelnemersveld met een aantal Zeeuwse top pers. Enkele jaren geleden is begonnen met elektronische tijdwaarneming en gezien de positieve reacties van de deelnemers is besloten dat dit jaar ook weer te doen. In verband daarmee is het voor individuele lopers en de teams alleen mogelijk voor de ZLM-Don Stadsloop in te schrijven via www.inschrij- ven.nl. Inschrijven kan tot 10 mei en na-inschrijven is alleen 's avonds mogelijk van 18.00 uur tot 19.00 uur bij het wedstrijdsecretariaat op de Markt van Middelburg mits er nog startnummers be schikbaar zijn. VLISSINGEN - Deze week start fitnesscentrum Club Vief met het wandelproject 'Elke stap telt'. Met dit unieke wandelproject kunnen 55- plussers binnen tien weken hun conditie verbeteren. Voorafgaand aan het project wordt gekeken wat het wan delniveau van elke deelne mer is en welk loopschema het beste bij hem/haar past. Daarna gaan de wandelaars op pad met een stappentel ler en een loopschema. Dit kan alleen en eenmaal in de week met anderen. Een maal in de week komen de deelnemers bij Club Vief in Vlissingen bij elkaar. Aanmelden via: clubvief@ werktvoorouderen.nl of tele foon 0118-448 463. De deel namekosten zijn eenmalig 25 euro. VLISSINGEN - Wandelsport- vereniging Willen is Kun nen houdt op zaterdag 13 april weer De Ruytermars. Deze wandeltocht is sinds het eerste lustrum van de vereniging niet meer weg te denken uit het wandelpro gramma. Niet alleen voor de geoefende wandelaar die moeiteloos de 40 kilometer- route loopt, nee, zeker ook is deze tocht bedoeld voor hen die wandelen zien als sport, ontspanning of vrijetijdsbe steding. Individueel of in gezinsverband. Voor deze doelgroep is er een route van 5, 10,15 of 25 kilometer uitgezet. Natuur en recre atie, gezondheid en sportief bezig zijn gaan de laatste ja ren gelijk op. De route loopt in de omgeving van Vlissin gen en de boulevards. Wat niet onvermeld mag blijven zijn de Nordic Walkers. Ook voor hen staan, zeker bij mooi weer, de deuren wagenwijd open. De wan deltocht begint en eindigt bij Ons Plekje aan de Falck- straat 4 in Vlissingen. De 25 en 40 kilometer lopers mogen starten tussen 8.00 en 10.00 uur. De overige drie afstanden mogen star ten tussen 10.00 en 13.00 uur. Aanmelden via: 0118- 419724 OOSTKAPELLE - Wandelcoach Marian Buijs verzorgt zon dag 14 april een stiltewande ling in natuurgebied Oran jezon te Oostkapelle. Om 10.00 uur is het verzamelen op de parkeerplaats aan de Koningin Emmaweg 26 in Vrouwenpolder. Kosten 2,50 euro (Stichting ALS) en voor natuurgebied 1 euro. Wielerwedstrijd ZLM Tour G0ES - Voor de 18e keer wordt de internationale wielerwedstrijd ZLM tour gereden. Deze wedstrijd valt als enige Nederlandse wedstrijd in de internationale landencompetitie UCI Nations Cup under 23. De wedstrijd staat open voor nationale teams met renners tot 23 jaar. De ZLM tour start op 13 april om 12.30 uur op de Grote Markt in Goes. Het parkoers loopt via de Zeelandbrug, Schou wen Duiveland (Brui- nisse) en de Philipsdam naar het eiland Tholen, waarna de renners over de kinderkopjes van de Hoogerwaardpolder naar Woensdrecht worden gestuurd. Via Waarde rijden de renners naar Wemeldinge. Via de beruchte Kattendijksedijk fietsen de renners naar de Oranjeweg in Goes waar voor de eerste keer de finishlijn wordt gepas seerd. Er volgen dan nog twee rondjes van onge veer 17 kilometer over Wemeldinge en dat bete kent dus dat de renners in de finale liefst drie keer de Kattendijksedijk moeten bedwingen. De finish op de Oranjeweg wordt verwacht om streeks 16.45 uur. GEBERIT Complete toilet combinatie Laminaat vanaf Spaar .bij Dobey voor korting me onze klantenkaart spaar voor c 11 e grootverpakking gratis met onze balenspaarkaart! Shoppen doe je in de winkel of online via www.dobey.nl.jÉSjH bij Tamara Totaal Verzorging Op 16 april zijn de Product Experts van Obagi Medical en Zo Skin Health bij ons aanwezig voor een gratis specifiek op uw huid afgestemd advies! Ook cosmetisch arts Kim Manuals zal deze dag gratis advies geven op het gebied anti-aging behandelingen met injectables. (Botox fillers). zcymu HhPxm 1 jü www.tamaratotaalverzorgirlg.nl tamaratotaal@zeelandnet.nl O www.de-faam.nl De Faam woensdag 10 april 2013 31 Het wandelproject zal in 9 Zeeuwse gemeenten worden uitgevoerd. Met Elke stap telt worden ouderen gestimuleerd om (meer) te gaan bewegen. O www.wikvlissingen.nl C www.labyrintzeeland.nl U§>GUS SHOWROOM Online winkelen én de fysieke showroom bezoeken: Incl. toilet, zitting inbouwreservoir en drukknop 15% extra kassakorting uit voorraad leverbaar Logus Webwinkel: 24 uur per dag winkelen! Openingstijden showroom: Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 uur -18,00 uur 10.00 uur- 17.00 uur Voor in en om je huis! Goes: Nobelweg 1T 0118 690 010, info@loguswebwinkel.nl BESTELTEGELS.NL BESTELSAN1TAIR.nl BESTELCINEWALL.NL BESTELNATUURSTEEN.EU 1 TOTAAL VERZORGING ZO Skin Health en Obagi bieden reeds 25 jaar hoogwaardige producten van dr. Obagi, vooraanstaand dermatoloog uit Beverly Hills. Niet voor niets werken alleen de besten van de wereld met zijn producten. Wil jij ook echt resultaat van je verzorgingsproducten en ben je het pamperren meer dan zat? De zoveelste oogverzorging, het zoveelste serumpje of nietsdoende dagcrème zonder echt resultaat? Maak dan een afspraak bij één van deze experts. Tamara Totaal Verzorging Podium 3 Middelburg 0118-418888

de Faam | 2013 | | pagina 31