VOC Vlissingen vroeg en kreeg vrijwilligers f fc Van de Ree Brilmode heet nu Jinc Optiek DOK41 voor ondernemers Klus Onderhoudsbedrijf A tot Z service al 20 jaar Fietsfeest bij Akkerdaas Tweewielers 'M ZAKELIJK deze we Bp VLISSINGEN - We vroegen om vrijwilligers: dat hebben we geweten! Een paar weken geleden riep ik op om mee te werken aan de Vlissingse Ondernemers Centrale door daar als vrijwilliger werk voor te gaan verzetten. Ma ria Grims is begonnen om de vergaderingen van de VOC vast te leggen. Zij treedt op VLISSINGEN - De inschrijving voor DOK41 voor creatieve ondernemers is van start gegaan. Vanaf 1 mei zal de broedplaats voor innovatief startend ondernemerschap ook creatieve ondernemers verwelkomen. Er is plaats voor ongeveer twintig star tende bedrijfjes. Op het terrein van de voormalige energiecentrale in Vlissin gen komen gedreven on dernemers met frisse blik samen om verder te groeien. VLISSINGEN - Klus- en on derhoudsbedrijf A tot Z ser vice in Vlissingen bestaat twintig jaar. De laatste jaren richtte eigenaar Toon Poppe zich steeds meer op schil derwerk. Zowel voor par ticulieren als voor VVE's. "Ouderen die langer in hun huis blijven wonen hebben als notulist. Lieneke Simpe laar heeft ons kantoor aan de Sint Jacobsstraat 5 ge kaapt. Ze richt dat in, legt er een administratie en een ar chief aan, houdt de post en de e-mail bij en zorgt dat wij onze rekeningen op tijd be talen. Sjaak Cornelisse gaat aan de slag als projectcoör dinator. Hij voert de eigen activiteiten en evenementen van de VOC uit en bewaakt DOK41 helpt ondernemers op weg in de startfase, het concept is dan ook veel meer dan huisvesting alleen. De meerwaarde van het con cept ligt in de faciliteiten; het netwerk, publiciteit, lezingen en workshops en de mensen, de samenwer king tussen ondernemers en partners. Na drie jaar maakt de ondernemer plaats voor een nieuwe starter. soms moeite met het onder houdswerk", stelt Poppe. Zijn allround klussenbedrijf neemt het werk uit handen in en rond de woning. Het bedrijfgeeft één jaar garantie op materialen en uitgevoerd werkTel: 06-22884808 die. De banners, het Win terfestival: Sjaak is erbij. Nikki de Man gaat een team gastvrouwen en gastheren samenstellen dat komende zomer in de stad en op de boulevards zal lopen met op de rug: 'Vraag het mij maar'. Vraagbaken voor onze gas ten. En ze maakt ons kan toor ook schoon! Zijn wij blij met deze kan jers? JA, DAT ZIJN WIJ! DOMBURG - Akkerdaas Tweewielers in Domburg verkoopt alle types nieu we- en gebruikte fietsen en accessoires voor de fietsen onder andere bellen, een leuk assortiment fietshel- men, handschoenen en kinderzitjes. Daarnaast ook veel campingartikelen van tentharingen, campinggas, klapstoelen, barbecues en regenlaarsjes. Zondag komt fietsfabrikant Kort zakelijk nieuws Dorpsdijk 31 in Vrouwen polder is De Zoete Schaar geopend sinds 22 maart. Adrie Geldof verkoopt er snoep en tussendoor doet zij kledingreparaties. "Het is een misschien vreemde, maar voor mij een ideale combinatie." Tapas bij Oil Vinegar MIDDELBURG - Deze maand staat bij de culi shops Oil Vinegar alles in het teken van Viva Espana. Feest- koekjes uit Sevilla, olijfolie uit Jaén, pittige salsa's uit Cataluna en rijst- en paella- kruiden uit Valencia. Bij Oil Vinegar aan de Langeviele in Middelburg is vrijdag 12 en zaterdag 13 april tussen 14.00 en 16.00 uur een gratis tapas proeverij. uitgesproken tegenstander van de mogelijke komst van sportwinkelketen De cathlon naar ZEP. Volgens de VOM helpt de komst van Decathlon allerminst mee aan een sterke en aantrek kelijke Middelburgse bin nenstad. De VOM heeft dit al in meerdere gesprekken met de gemeente Middelburg aangegeven en zal zich de komende tijd fel blijven ver zetten tegen het plan. Gazelle met een demonstra tiestand elektrische fietsen. "Elektrische fietsen zijn in en worden veel gevraagd", weet Peter, "Waren het eerst vooral senioren van 60-plus, de leeftijd wordt steeds jonger. Dat komt door het aanbod, er zijn al leuke elektrische fietsen voor woon/werkverkeer en recreatie. Gezamenlijk met vijf collega's hebben wij in samenwerking met Gazelle een eigen fiets ontworpen, de Vente Innergy, die zon Brilmode krijgt na 36 jaar een nieuwe naam: Jinc Op tiek. Dick Kouwenberg en Jana Looij namen de bril- lenmodezaak tweeëneen half jaar geleden over van de heer en mevrouw Van de Ree. "Bij de overname heb ben wij het interieur aan gepast en nu gekozen voor een nieuwe naam", aldus Dick; "Deze verandering is opvallend aangebracht op de nieuwe markiezen zodat Jinc Optiek duidelijk zicht baar is." Met de keuze voor een nieuwe naam heeft Jinc Optiek een speciale actie voor zijn klanten. Bij aan schaf van een complete bril één glas gratis en dat geldt tevens voor multifocale bril- dag in de stand te zien is. Mét een sterkere accu, dus grotere actieradius en dat voor een scherpere prijs. Geleverd met garantie en service." Het Fietsfeest is: zaterdag van 8.30-18.00 uur en zon dag van 10.00-18.00 uur. Akkerdaas Tweewielers, Weststraat 2b, Domburg Telefoon: 0118-581105 len. De actie loopt van 9 tot en met 20 april. Dick en Jana zijn beiden gediplomeerd om een oogmeeting uit te voeren. Wanneer klanten binnenkomen voor een bril of nieuwe glazen dan wordt altijd een oogmeting gedaan om het juiste advies te kun nen geven. Bij ernstige af wijking wordt doorverwe zen naar de oogarts. "Bij ons staat kwaliteit en service voorop. Wij komen ook aan huis als de klant aan huis gebonden is. Dat geldt ook voor bezorging", zegt Dick. Ook kan Jinc Optiek de de claratie van de zorgverzeke ring rechtstreeks verzorgen. Maandag gesloten. Jinc Op tiek, Korte Geere 11, Middel burg, telefoon: 0118-615860 Klimaatbewuste binnenstad MIDDELBURG - De Zeeuwse Milieufederatie, de gemeen te Middelburg en de VOM zetten zich in voor een kli maatbewuste binnenstad. Goed voor het milieu en goed voor een lagere ener gierekening. Er is een speci aal deurbordje ontwikkeld met de tekst 'Natuurlijk zijn we open, de deur is alleen dicht om energie te bespa ren'. Het eerste bordje werd door wethouder Johan Aal- berts uitgereikt aan Etienne van der Sloot van Van der Sloot Schoenmode. Bordjes zijn aan te vragen bij het se cretariaat van de VOM. Culitafel Walcheren VLISSINGEN - In navolging van het succes van haar eerste editie in 2012 organiseert de Ronde Tafel 26 op vrijdag 19 april het Culinaire Charity Evenement Culitafel Wal cheren. De opbrengst van het benefietdiner gaat naar Stichting Leergeld. Er is een avondvullend programma voor de gasten in de voor malige 'Timmerfabriek in Vlissingen. Zij worden ge trakteerd op optredens van het Offley Trio, zangeres Do en een mystery guest. Pre sentatrice is Escha Taniha- tu. Zeven toonaangevende restaurants op Walcheren voorzien de gasten van abso lute culinaire hoogstandjes. Toegangskaarten zijn 125 euro en voor bedrijven zijn tafels te sponsoren. £3 mi At 3 www.de-faam.nl De komende zomer gaan in de stad en op de boulevards gastheren en gastvrouwen lopen met op de rug; 'Vraag het mij maar'. Zo kan Vlissingen haar gasten nog wat extra tegemoet komen. De Faam woensdag 10 april 2013 25 Dick Kouwenberg: "Speciale actie vanwege onze nieuwe naam Jinc Optiek." foto: Leon Janssens door Jan Jacobs (voorzitter VOC) O www.dok41.nl w www.atotzservice.eu Elektrische fietsen Nieuw De Zoete Schaar VROUWENPOLDER - Aan de VOM is tegen Decathlon MIDDELBURG - De VOM is door Leon Janssens middelburg - Van de Ree Fietsfeest O akkerdaastweewielers.com O www.jincoptiek.nl O www.culitafel.nl Na vorig jaar oktober is er bij Akkerdaas Tweewielers in Domburg tussen de bedrijven door flink verbouwd en zelfs een stuk uitbreiding gerealiseerd. Eigenaar Peter van Dongen: "Het naburige pand, wat overigens al eigendom van mij was, is nu volledig bij de zaak getrokken. Dat is een stuk prettiger voor de klanten, er is meer overzicht en een betere presentatie. Dat geldt ook voor ons want het is nu een stuk prettiger werken. Beneden is er een nieuw gedeelte voor de verhuur van alle soorten fietsen en bolderkarren, plus verhuur van elektrische Solexen." Op de foto Peter van Dongen met de gezamenlijk ontworpen Gazelle fiets: de Vente Innergy. foto: leon Janssens Seryi?? Het maken van een offerte is in veelal gratis. De klant kan ook kiezen voor een budget of voor een vast afgesproken prijs.

de Faam | 2013 | | pagina 25