Kunst cultuurroute Autosloopbedrijf H.C. Stouten Kom naar de Windmee dagen van Bataims Test een e-bike en ervaar het verschil! cyclomedia Geef aan Z0A Dier van de week: verdrietige kater Caynon Walker Zero Turn maaiers A.D. van Gilst Het adres voor uw auto-onderdelen zoals: motoren versnellingsbakken dynamo/startmotoren Plaatwerk Verlichtingsdelen Aandrijfassen Accu's enz. Sterk in elk Merk!!! Oostkapelseweg 12 4353 EH Serooskerke Tel: 0118-591501 E-mail: autosloperij@hotmail.nl Te koop gevraagd schade- en sloopauto's CycloMedia gaat foto's maken in uw gemeente! zodat hij zijn gezin weer te eten kan geven Meise Tweewielers East of the Sun in het museum VEERE - Jazzkwartet East of the Sun is 14 april te beluis teren in Museum de Schotse Huizen in Veere. Vocale jazz: intens, puur, swingend en verrassend. Van dit kwartet is tussen 15.00 en 18.00 uur te genieten. Entree is 4 euro. En De Schotse Huizen zijn dan eveneens te bezoeken. Speelgoed kiedingbeurs DOMBURG - In -de Brede School in Domburg is een zomer kinderkleding- en speelgoedbeurs op 5 en 6 april. Op 5 Aaril van 19.00 tot 21.00 uur en 6 april van 10.00 tot 12.00 uur. Inschrijf formulieren bij de C1000 in Domburg verkrijgbaar. Juf frouw van de Putteplein 3 in Domburg. Veranderingen in de zorg VEERE - De Commissies Wel zijn Ouderen in Gapinge en Veere houden op 15 april in samenwerking met Stich ting Welzijn Veere een voor lichtingsmiddag voor 55- plussers. Wethouder Chris Maas zal een inleiding hou den over de veranderingen in hulp, ondersteuning en begeleiding. De Wmo vraagt meer eigen verantwoorde lijkheid bij het regelen van zorg en welzijn. Het begint om 13.30 uur in Nieuw San- denburgh. MIDDELBURG - Van klas siek tot populair met mini- cöncertjes op verrassende plaatsen overal in de bin nenstad. In De Vergenoe ging treedt Flaivvioh Trio op (vanaf 13.30; 15.00 en 15.45 uur). Dorine van Dijk op harp, Maaike van der Heijdt op fluit en Petra Flipse op (alt)viool brengen een fris programma in wisselende bezetting. Aan de Koepoort- straat 6 zijn Jos Vogel op kla vecimbel en hoboïst Gilber- to Caserio (vanaf 14.15; 15.45 en 16.30 uur) te beluisteren. Samen brengen zij barokke oor-strelende werken van Italiaanse en Duitse compo nisten. In de Pauwpoort bij Meccano treedt Masflamen- co op (vanaf 13.30; 15.00 en 16.30 uur). Mascha Meijman nam haar flamenco-passie mee uit Sivilla. Zij wordt bij deze gelegenheid begeleid door de rijkgeschakeerde zangstem van Erminia Fer- nandez Cardoba uit Ar gentinië. In het atelier van Toos Holstein speelt-Thea tergroep Flint (14.15 uur) en De Lakersisters (15.45 uur). Flint brengt als poëzie-ex- presse beroemde en minder beroemde dichters bij el kaar. Hedendaagse trouba dours met een programma vol dicht- en woordkunst en muziek. Theatergroep Flint is vanaf 15.45 en vanaf 16.30 uur ook in De Drvkkery te zien. En De Lakersisters zijn vanaf 13.30 en 14.15 uur te zien in Galerie Gerritsen. VLISSINGEN - Caynon is een mooie zwarte kater van tien jaar oud. Hij zit al meer dan een jaar in het asiel en is daardoor best verdrietig. Caynon zoekt een huisje zonder al te veel drukte rond hem heen. "Caynon is echt heel lief. Hij kan goed samen met andere katten en grotere kinderen is ook geen probleem. Verder kan hij goed in een flat wonen, maar af en toe naar buiten in een tuintje vind hij wel fijn", vertelt Melanie van Dieren asiel Walcheren. Caynon heeft wel dieetvoer omdat hij blaasgruis heeft. Door dit voer gaat het al bijna twee jaar prima. In het asiel zitten ongeveer twintig wilde katten die een boerderij zoeken waar ze mujzen kunnen vangen en lekker kunnen slapen. De katten kunnen niet geaaid worden, want ze zijn bang van mensen. "We zoeken mensen die op een boerde rij wonen en twee of meer dere katten nodig hebben om muizen te vangen. De katten mogen gratis meege nomen worden, wel moet het nieuwe baasje beloven ze goed eten te geven en een droog slaapplaats", vertelt Melanie. Benieuwd naar Caynon of een boerderijkat? Kom dan eens kennismaken met hun in het Dierenasiel Walche ren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Het asiel is ge opend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Het asiel is bereikbaar via: 0118- 613579. Of kijk op de websi te: Dierenasielwalcheren.nl. Batavus Garda E-90 gewicht 24 kg, actieradius 150 km Bosch-technologie, krachtmotor 50 Nm urss fU Batavus Lucca Genova/ Vëntoux Viento Easy O www.de-faam.nl De Faam woensdag 3 april 2013 7 in diverse modellen verkrijgbaar bij: Uw dealer Nieuwe Rijksweg 2A 4472 AB '-Heer Hendrikskinderen (bij Goes) Telefoon 0113-215351/223531 Ook op zaterdag geopend www.vangilstbv.nl CycloMedia, een Nederlands bedrijf gevestigd in Waardenburg, is gespecialiseerd in het grootschalig en systematisch in bééld brengen van de omgeving. Met speciaal uitgeruste voertuigen maakt CycloMedia 360 gréden panoramafoto's vanaf de openbare weg. Deze foto's worden - on der stringente voorwaarden - ter beschikking gesteld aan publieke en private organisaties ten behoeve van'o.a. inspectie en beheer van de openbare ruimte, visuele ondersteuning bij de implementatie en uitvoering van wetgeving en ontwikkeling van ruimtelijke plannen. De opnamen worden uitsluitend gebruikt binnen het kader van publieke taken en/of bedrijfsactiviteiten. De opnamen worden niet op Internet gepubliceerd of anderszins openbaar gemaakt, tenzij privacygevoelige informatie zoals herkenbare personen en/of kentekens van voertuigen onherkenbaar worden gemaakt. CycloMedia heeft haar activiteiten aangemeld bij het College Bescherming Persoonsgegevens onder nummer 1004101. Voor vragen of het aantekenen van bezwaar kunt u contact opnemen met CycloMedia Technology B.V., Postbus 68, 4180 BB WAARDENBURG. Meer informatie: www.cyclomedia.com AUH lir ZOA.NL GIRO 550 Zaterdag 6 april van 10.00 - 17.00 uur Viissingsestraat 67 4388HB OOST-SOU! T; 0118-465599 mtweewte-iers@zeeiarii Kijk voor meer informatie op batavus.nl De Lakersisters: Hanneke, Lidie en Hetty zingen driestemmig of solo, latin en salsa. Zij krijgen muzikale steun van Theo van Bokkem, Hans Heijmans, Henri Verbroeckkeh en Ronald de Jonge. De Kunst- en Cultuurroute in Middelburg biedt 7 april een divers aanbod -van hoge kwaliteit. En natuurlijk is het evenement gratis te bezoeken. door Ellen De Vriend Boerderijkatten Interesse Caynon is een schat van een kater. Is is erg sneu dat hij al een jaar in het Dierenasiel woont. foto: Tara De Vriend Elektrische fietsen van Batavus zien er slank en trendy uit en de accu is onzichtbaar in het frame opgenomen. Ervaar je eenmaal het gevoel van tientallen kilometers wind mee, dan wil je niet anders meer. Probeer het eens. Kom naar de Batavus Windmee dagen en test ze allemaal, ledereen kiest toch voor vooruitgang? w

de Faam | 2013 | | pagina 7