Si O Fabriekswinkel Kort nieuws gemeente Vlissingen LAATSTE WEGENS OPHEFFING! BESPAAR 90 BESPAAR 125. IBESPAAR 901 Keus uit ichitterende besteksets sola 9-persoons 90-delige bestekset T29r Magda lenastraa12-4 Goes B««a een nieuwe sponsor. Infor matie: 088-4500550. Opbrengst FiftyOne Club VLISSINGEN - Onlangs vierde de jongste serviceclub van Walcheren, "Club Fifty One Walcheren, haar eerste ver jaardag gevierd in Golden Tulip Strandhotel West- duin.Naast de leden van de club waren er diverse vertegenwoordigers van de andere Fifty One Clubs uit Nederland, en leden van alle andere serviceclubs van Walcheren en zelfs een vertegenwoordiging van de Ronde Tafel uit Cardiff en Leuven..Al met al waren er circa 120 personen, die een leuke feestavond hebben meegemaakt, waar de be kende DJ Arlo van Sluis de muziek verzorgde. Tijdens de avond hadden de bezoe kers de mogelijkheid om met door BurgGolf Middel burg gesponsorde golfbal- len, door middel van 'mees te ballen gelden', het goede doel van de avond te kiezen. Uiteindelijk heeft de Cystic Fibroze Stichting de meeste ballen gekregen en dus zal binnenkort de donatie aan deze stichting worden over handigd van tenminste 500 euro. Fifty-One Walcheren is een service club ontstaan uit oud leden van de Ronde Tafel Walcheren die de leef tijdsgrens hadden bereikt. Het aantal leden per club wordt beperkt tot 51. Show Popkoor X-Stream VLISSINGEN - Popkoor X- Stream uit Middelburg brengt op 13 april vanaf 20.15 uur haar nieuwe show: X- Stream Emotions. In de grote zaal van het Schelde- mond College in Vlissingen zal het publiek worden mee gevoerd in een muzikale achtbaan van emoties. De ongeveer 50 koorleden heb ben de afgelopen maanden onder leiding van dirigent Ineke Jasperse een afwis selend programma ingestu- deerd. De muziek varieert van Beatles tot Lady Gaga en van Motown tot heden daagse rap. Van groots en opzwepend naar klein en ingetogen. Na de show kan iedereen zich op de dans vloer uitleven in de after party. Kaarten a 8,50 (incl. pauzedrankje) te bestellen via kaartenemotions@zee- landnet.nl Oproep Petit Montmartre VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen roept Vlissingse fotografen, schilders, beeld houwers en make-up arties ten op zich aan te melden voor 'Petit Montmartre' tijdens het WAK-weekend in de Scheldestad. In een sfeervolle setting a la Place du Tertre in Parijs wordt rondom het theehuis, naast het Dokje van Perry op het Scheldekwartier, op zater dag 1 juni een kunstenaars dorp ingericht. Terrasjes, kraampjes en muziek luiste ren het geheel op. Schilders, fotografen, beeldhouwers, visagisten en andere ar tiesten worden in de gele genheid gesteld eigen werk tentoon te stellen. Met indu striële gebouwen op de ach tergrond en de versmelting met de nieuwbouw als sfeer- en decorsetting belooft het een uniek WAK-evenement te worden. Het is de bedoe ling dat bezoekers zich, net zoals op Montmartre in Pa rijs, kunnen laten portret teren. Iedere kunstenaar bepaalt zelf zijn prijs. Kun stenaars kunnen zich aan melden bij Gerard de Rijke via: gre@vlissingen.nl. Interkerkelijke bijeenkomst 00ST-50UBURG - Aglow Oost- Souburg houdt dinsdag 9 april om 19.30 uur een in terkerkelijke bijeenkomst in De Ark, Oranjeplein 2 in Oost-Souburg. Spreekster is Nanny Ketel. Informatie: Garageverkoop Ritthemsestraat themsestraat nummer 56 in Oost-Souburg is zaterdag 6 april een garageverkoop. Er is voor elk wat wils: van (merkjkleding tot oude an tieke potten en pannen, bro- cante, zelfgemaakte jam en decoratieve takkentrappen, van Mariabeelden tot hou ten luiken, Jugendstil pla fonnières, (Italiaans) glas werk, servies uit opoe's tijd, oud tuingereedschap, Duits aardewerk voor de verzame laar, afgedankte huisraad, aquarellen en leuke hebbe dingetjes. Bij slecht weer is de verkoop onder een afdak in de tuin. De tuin van 2000 m2 is tevens open voor be zichtiging. Het is van 10.00 uur tot 17.00 uur. Event-safe zoekt 24 sponsors VLISSINGEN - De Lionsclub Vlissingen organiseert dit jaar weer op 21 en 22 juni de jaarlijkse spinningmarathon 'De 24 uur van...' Event-Safe zal net als vorig jaar de me dische zorg voor alle fietsers en omstanders op zich ne men en zal 24 uur lang mee fietsen voor het goede doel. De stichting Event-Safe, be kend van de vele evenemen ten waar zij bij aanwezig zijn voor medische hulpverle ning. Met dit fietsen wil het bedrijf het onderzoek naar MS ondersteunen. Zij zijn daarom naarstig op zoek naar 24 sponsoren die wil len bijdragen aan dit mooie evenement. 'Voor ieder uur 0-21 00 uur za 09.30-1 TOTALE Deze stuntprijzen zijn alleen geldig in de Magdalenastraat 2-4 in Coes! zilverwit edelstaal la estenmarkt en de Opril Grote Markt - r O www.de-faam.nl De Faam woensdag 3 april 2013 17 O www.fiftyone.nl O www.aglow.nl OOST-SOUBURG - in de Rit- Muziekvereniging Vlijt en Volharding houdt zaterdag 6 april weer haar traditionele Stuiverconcert in wijkgebouw de Zwaan in Oost-Souburg. Aan deze muzikale avond werken naast de fanfare en het jeugdorkest en de slagwerkgroep ook de jongste muzikanten van de vereniging mee die spelen in de blokfluitgroep en de samenspeelgroep mee. Het Stuiverconcert begint om 19.30 uur en de toegangsprijs is 5 eurocent. foto) p.R.

de Faam | 2013 | | pagina 17