sm Berkenhof's Tropical Zoo is leukste Zeeuwse uitje ZAKELIJK Professionele begeleiding bij overgewicht 30e Lentefeest Lionsdub in het Arsenaaltheater Tuinfeest Verstraten Walhout m Fff al li fa r 320 deelnemers doen mee Rabobank Clubkas Campagne deze MIDDELBURG - Intensieve be geleiding en een professio nele aanpak zijn de uitgangs punten van de werkwijze van Patricia O'Halloran, gediplomeerd afslank- en voedingsdeskundige. In het traject naar een gezondere levenstijl en een fit en strak lichaam maakt zij gebruik van de Thermo Fysische Methode. Ze heeft haar spo ren als afslankdeskundige ruimschoots verdiend. Bij na 30 jaar geleden volgde zij een intensieve opleiding bij artsen in een Londens trai ningcentrum. De kern van de opleiding was de TFM methode, die bestaat uit bewegingstherapie in een cabine. Deze cabine, waarin oefeningen worden gedaan, wordt verwarmd tot circa 40 C. De warmte voorkomt spierpijn en activeert de af braak van vetreserves. Een doeltreffende methode, daar is Patricia van overtuigd: "Klanten moeten oppassen waar ze terecht komen. Ca bines op basis vam infrarood passen niet in de originele TFM methode. Wees kri tisch op waar je heen gaat als je wilt afslanken. Niet iedereen die een cabine met een 10-rittenkaart zonder streng, toezicht biedt, is in staat je langdurig en goed te begeleiden. Ik wil vooral be nadrukken dat ik géén voor stander van strenge diëten ben maar van het aanpassen van bestaande eetgewoon tes zodat de nieuwe levens stijl goed vol te houden is." www.patriciaohalloran.nl 10-jaar Zeeland Aanhangwagens MIDDELBURG - Zeeland Aan hangwagens Boten aan de Uijterschootweg 22 in Mid delburg viert dit jaar haar 10-jarige bestaan. Om dit te vieren is er op zaterdag 6 april een open dag van 9.00 tot 17.00 uur. "Er zijn die dag diverse ac ties op aanhangwagens, boten, buitenboordmotoren en watersportartikelen. Be zoekers maken kans op een gratis aanhangwagen en kunnen varen met een van de verhuurboten. Voor de kinderen is er een skelter baan", vertelt werkneemster Corinda Schrijver. In die tien jaar is er behoorlijk veel veranderd bij Zeeland Aan hangwagens Boten. "Het bedrijf is flink gegroeid de afgelopen jaren. In 2005 zijn we naast aanhangwagens ook boten gaan verkopen. En in 2007 zijn we verhuisd naar een groter pand aan het water, daardoor hebben we dubbel zoveel ruimte. En we hebben nu ook een eigen steiger", vertelt Schrijver. Naast verhuur en verkoop van aanhangwagens en bo ten heeft het bedrijf ook een eigentijdse werkplaats. De monteurs hebben alle er varing om zowel aanhang wagens als boten te onder houden, aan te passen en te repareren. Zeeland Aan hangwagens boten is open van maandag tot en met vrij dag van 7.30-17.00 uur en op zaterdag van 8.00-12.00 uur. Info: 0118-613659. VLISSINGEN - Het Lentefeest van de Lionsdub Vlissin gen bruist na dertig jaar nog altijd. Met zo'n 2300 bezoe kers is het een feest wat in heel Zeeland leeft. In al die jaren heeft het Lentefeest meer dan 500.000 euro op geleverd. In verband met het 30ste Lions Lentefeest wordt er door de Lionsdub Vlis singen dit jaar 30.000 euro aan goede doelen in de regio gegeven. Zo krijgen Stich ting Kledingbank Zeeland, Stichting Behoud Schel- dekraan, Film by the Sea, Stichting Vakanties Minima Walcheren, Stichting Pano rama Walcheren en Emergis een bijdrage. De organisatie doet elk jaar weer haar best om een gevarieerde pro grammering neer te zetten. Dit jaar is Jeroen van den Boom, onder andere bekend van de toppers en de Voice Of Holland, te gast. Ook komt Hans Dulfer. Hij won in 1993 al de Bird Awarc^ op het North Sea Jazz Fes tival, maar weet nog steeds jong en oud met zijn swing enthousiast te krijgen. En Fragile is akoestische cover band die met haar strijkers hits brengt van The Beatles tot Prince, van Sting tot Rob- bie Williams, van Gilbert O' Sullivan tot The Detroit Emeralds. Verder staan op het programma onder ande re de Phoenix Funk Forma- tion, Copycat, Champagne Wine Duo en Session en na tuurlijk Disco met DJ Norm. Bij Primera in Vlissingen zijn kaarten te koop. MIDDELBURG - In de tuin is weer van alles te doen. Daarom organiseert Verstra ten Walhout Tuincentrum Hoveniers op zaterdag 6 april een tuinfeest van 8.00 tot 17.00 uur. Dat is een gezellige dag met leuke aanbiedingen. Gratis vij verwater laten testen: neem een klein flesje vijverwater mee voor de gratis test. De vijverspecialist geeft tips en antwoorden op vragen. Er is advies over bemesting en gewasbescherming, het bestrijden van ziekten en plagen, bodem en bemes ting. Hoe wordt uw gazon weer groen? Of welke ziekte zit er in mijn plant? Kaas boerderij Schellach is die dag te gast in de winkel met een uitgebreid assortiment boerenkazen, boerderijzui- vel en Zeeuwse streekpro ducten. Verstraten Walhout Tuincentrum Hoveniers Veerseweg 124A in Middel burg. Telefoon: 0118-612380 IHPfcSl L_ •iSSig al Fonteyne Fun Festival VLISSINGEN - Het Fonteyne Fun Festival is zaterdag 6 april van 11.00 tot 16.00 uur. Deze sfeervolle shop dag staat in het teken van hippe modeshows, een dj en een leuke steltenact. Voor de kinderen is er een pony show en de mogelijkheid tot schminken. KWADENDAMME - Jeroen An tes van Berkenhof's Tropical Zoo in Kwadendamme is zo trots als een aap. Voor de derde keer op rij4s zijn be drijf het 'Leukste-uitje van Zeeland' geworden. "We wa ren nog helemaal beduusd van alle leuke reacties die we krijgen op onze Kids- jungle, terwijl deze toen nog niet officieel open was. En dan horen we ook nog in het ANWB hoofdkantoor in Den Haag tijdens de prijsuitrei king van 'De leukste uitjes van Nederland 2013' dat wij dit jaar weer tot leukste ui tje zijn gekozen." Jeroen had er geen idee van, want alle tien genomineerden waren in Den Haag uitgenodigd. Anniko van Santen presen teerde de prijsuitreiking en ANWB directeur Guido van Woerkom zorgde weer voor een inspirerende toespraak. "Na een ruim uur aan zenu wen, want Zeeland kwam zo'n beetje als laatste aan bod, kwam het verlossende woord. Het is een onstui mige maar geweldige peri ode voor ons." Berkenhof's Tropical Zoo is te vinden aan het Langeweegje 10A in Kwadendamme. SINT LAURENS- Praktijkcen trum Het Gemeentehuis aan de Noordweg 495- in Sint Laurens viert zaterdag 6 april het eerste lustrum van de praktijkcentrum met een open dag. Tussen 10.00 en 15.00 uur is er koffie/thee en iets lekkers erbij. Alles wat er die dag te zien, te doen en te beleven is staat in het teken van: 'bewegen is le ven, leven is bewegen'. Beter kunnen bewegen geeft meer energie. De therapeuten van de verschillende praktijken geven informatie en demon straties over hun manier van werken en wat hun be handeling voor u kan be tekenen. Voor de kinderen zijn er kleurplaten. De mooi ste worden beloond met een leuke attentie. Praktijkcentrum Gemeentehuis VLISSINGEN - 320 Verenigin gen en Stichtingen doen mee aan de Rabobank Club kas Campagne. Met deze campagne biedt Rabobank Walcheren/Noord-Beveland ondersteuning aan vereni gingen en stichtingen in haar werkgebied. Leden van de bank bepalen, door het uitbrengen van hun stem, hoe het geld wordt verdeeld. Dit jaar is een bedrag van 150.000 euro beschikbaarge- steld. Tijdens de stemweek van 2 t/m 10 april kunnen alle ruim 22.000 leden van Rabobank Walcheren/ Noord-Beveland hun stem uitbrengen. Z, www.de-faam.nl De Faam woensdag 3 april 2013 13 Patricia O'Halloran volgde de opleiding TFM en is de enige in Zeeland met dit vakdiploma. Clienten worden door haar intensief begeleid en volgen een persoonlijk trainings- en voedingsschema. Regelmatig ontvangt Patricia cliënten die zijn doorverwezen door specialis ten. Joan van Dijk (74 jaar, links) traint er al 30 jaar om slank te blijven én haar conditie op peil te houden. Sylvia Vogel (52, midden) is drie maanden geleden begonnen en al bijna 20 kilo kwijt. Bartje Poppe (67) is doorverwezen door haar cardioloog en sinds september 16 kilo kwijt. Een traject duurt circa zes maanden. De praktijk is open van maandag t/m vrijdag van 9.00-12.00 uur en op maandag-, woensdag en donderdagavond. Tekst foto: Marina Meijers door Tara De Vriend ■mj www.zeelandboten.nl Jeroen van den Boom is één van de artiesten op het lentefeest van de Lionsdub Vlissingen. foto: P.R. O www.lionslentefeest.nl Berkenhof's Tropical Zoo is tot het 'Leukste uitje van Zeeland' verkozen door de ANWB. De familie Antes is er bijzonder trots op. foto: P.R. www.tropicalzoo.nl Walcherse, zakelijke Kopij voor deze pagina kunt u mailen naar: redactie. faam@wegenermedia.nl Leden van de Rabobank kunnen hun stem uitbrengen op de vereniging of stichting die zij een warm hart toedragen.

de Faam | 2013 | | pagina 13